Prodluzovani ostrovu pri neaktivite

ondra852ondra852
DeveloperModerátor fóra
upraveno 4. June v SkyBlock
Do nedavna se hracum poskytovala moznost ochranit jejich ostrov proti smazani kvuli neaktivite v pripade, ze se delsi dobu nedostanou z nejakeho ruzumneho duvodu k PC bez jakychkoliv pravidel. Bohuzel toho zaclo dost hracu zneuzivat a zadaji o to uplne nesmyslne. Casto se stalo, ze hrac tvrdil, ze nekam jede na 2 mesice a pote tu byl online prakticky denne. Prestoze je pomerne nerealne, ze by se nekdo pres 30 dni nedostal vubec k PC, tak budeme poskytovat moznost teto ochrany proti smazani poskytovat dal, ale pouze za nasledujicich podminek:

- na ostrove, ktery ma byt ochranen proti smazani nesmi byt pridan zadny dalsi hrac
- hrac, ktery chce ostrov ochranit musi mit odehrano minimalne 100 hernich hodin
- hrac musi mit ve hre minimalne level 30
- ucet hrace, ktery chce ostrov ochranit proti smazani pri neaktivite bude udelena blokace od doby zazadani do doby, nez bude opet mit moznost hrat, ale minimalne na 30 dnu (pokud se rozhodnete o to, ze chcete svuj ostrov ochranit proti smazani kvuli delsi neaktivite, tak musite pocitat s tim, ze se na server minimalne 30 dnu nedostanete)
- kazda zadost musi byt smysluplne oduvodnena a musi obsahovat herni nick

Pokud vite, ze se delsi dobu (30 a vice dnu) nedostanete k PC, tak muzete pozadat o ochranu sveho ostrova primo v tomto topicu (za predpokladu splneni vyse uvedenych podminek).

Komentáře

• upraveno 4. June
    Ahoj ondro. Proč nesmí být na ostrově nikdo přidán?? Mám tam hráče poppy345 kterému plně důvěřuji, a který u mě bydlí už delší dobu.. Pak tam mám Clay a Eliz.., Které tam mají povolko jen kvůli tomu, že mi pomáhaly. Jen pro info: NECHCI PRODLOUŽIT OSTROV, JEN SE PTÁM

//ondra852: Protoze si tam pak nekdo prida nejaky multiucet a bude na tom behem svoji "neaktivity hrat", pokud mas kamose, kterym plne duverujes, tak na ne muzes ostrov prepsat na urcitou dobu.
  • upraveno 4. August
    Chápem, že je to vaše rozhodnutie a pravdepodobne ho nechcete meniť ani robiť výnimky... skyblock som hrala dávno predtým ako som si kúpila origo minecraft (takže to bol iný účet). Hrala som ho aj skamaráti, boli sme na jednom ostrove a robili všetko pre to aby náš ostrov a majetok boli čo najlepšie. Zakúpila som si minecraft a myslela že budem hrávať tak ako doteraz. Ale už to bolo iné, kamarátov to prestávalo baviť lebo sme mali fakt veľa emeraldov a celkovo kadejaké spawnere a podobné hodnotné veci. Tak mi dali všetko na čom sme predtým asi pol roka  makali, všetok majetok mi priniesli na môj nový ostrov.... ale teraz k veci
     Keďže sa mi preráva komplet celá izba (podlaha, steny) tak sa nemám ako dostať k pc (notebook nemám) a zrejme to bude na dlhšie ko som si myslela. Nerada by som prišla o všetko na čom sme tak makali,  každý večer sme šli naskype a hrali. Prosím, bola by som veľmi rada keby ste mi ostrov predĺžili aj napriek tomuže nespĺňa požiadavky. 

//ondra852: V prispevku neni ani uvedeno jmeno ve hre.
  • upraveno 4. August
    Alebo ak by to bolo možné chcela by som ho dať prepísať na 2 mesiace na jednoho z kamarátov

//ondra852: Prepsat ostrov muze kazdy hrac prikazem /sb changeowner nick

• upraveno 6. August
    Ahoj Ondro.
    Už od začátku měsíse jsem na GT nebyl. Teď jsem v zahraničí a poté co přiletím jedu na
     tábor. Skyblock hraji dlouho a mám tam cenné věci. Strávil jsem na něm přes 100 hodin. Proto bych nerad aby se mi smazal. Nejraději bych, aby se mi to prodloužilo o 2 týdny. Jelikož to však nejde tak teda o měsíc. Děkuji DaMarCZ

//ondra852 Ochrana pred smazanim nastavena, az se vratis, tak mi napis do zpravy.
  • Díky Ondro.
    S pozdravem DaMarCZ
  • Nemám to ako prepísať keďže sa mi prerába izba. A ostrov je na tento nick (RavenTsvk)
  • -Zdravim,  Herní nick:Nizik
    -Na otrově nikoho přidaneho nemám.
    -Odehráno 100hodin mám.
    -Level 30 mám.
    -Vyjádření, Ahoj dostal sem abn na Global server GT chtěl bych aby se mi prodloužil is do 19.10.2017.-Konec banu
    Nechci přijít o svuj is a doufám že mi is prodloužíte

Hezký zbytek dne -Nizik :)

• upraveno 14. September
    Ahoj Ondro,
    Prosil by jsem o prodloužení isladndu od 19.9 do 30.10, na isladnu nemám nikoho přidaného.

\\//
    \\ Level mám + odehrané hodiny //
    \\//

\\//
    A proč chci vlastně prodloužit expidaci isu? Protože 19.9 odjíždím na ozdravovny pobyt na druhou stranu české republiky než já bydlím, tudíž se nedostanu cca. na  měsíc a půl na počítač Takže Ondro prosím tě o prodloužení islandu od 19.9 až po 30.10.

Předem děkuji za prodloužení.
    *-* 19049-Fejk! C: *-*

• @ondra852 (odnro pomin za označení, já chtěl pouze aby sis toho rychleji všiml.) ^
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.