Souostroví Pejtla (HS Pejtl)

Představují vám hráčský server Souostroví Pejtla,
server zaměřený na RPG tvorbu, na HS jsme pracovali dlouho, server byl založen dne 3.6. 2017 a Spawn jsme dělali až do dne 6.6.

Všechno kolem RPG

Zatím máme na serveru pouze 4 bosse a z toho 1 je zatím mimo provoz, všechny věci z bossů mají jinou vzácnost a využití, pokud jste tu už hráli možná jste si všimli popisku, který je u každého předmětu jiný, je zde i schopnost zatím jsme na žádnou věc speciální schopnost nepřidali, ale brzo snad přidáme.

Admin team a nábor

Nábor je téměř každý den zpřístupněn všem hráčům, ale pozor jsou tu i podmínky jako originální Minecraft, věk 10+ a gramatika, ale když jste opravdu schopní, tak se domluvíme s admin Teamem a uděláme malou výjimku. Takže dál nábor je na helpera a stavitele, s helperem lze jít na vyšší pozici pokud se opravdu snažíte a jste schopní, tak vás takhle časem povýšíme helper > moderátor > admin jistě vás zajímá proč ne op a spolu majitel, op na serveru nemáme a mít ani nebudeme a spolu majitele dáváme jen dobrým kamarádům a rodině, jinak náš admin team skládá zatím majitel, dva spolu majitelé a jeden admin, postupně budeme psát do diskuze hráče, kteří se dostali do admin teamu.

Teď nějaké fotky, aby jste věděli jak to tu vypadá.

Děkujeme za shlédnutí, přejeme příjemné hraní na serveru!


Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.