WIPE Ekonomiky

pepeponapepepona
AdminModerátor fóra

WIPE 

6.4.2016

Vzhledem k tomu, že se opět našli podvodníci kteří přišli na to jak bugnout ekonomiku a nabugovali se milionové částky, byl celý systém prepracován tak, aby se to již nemohlo stát.
Bohužel to má za následek restart všech bankovních účtů.

Za ztrátu vašich peněz poděkujte hráčům:

FlayZ04, Flayovec, SirKoti, filiponin, adfsf, Intion86

Komentáře

• upraveno 6. April 2016
    Ahoj, chci se zeptat jaky je to bug, když máte tak dobrý výprodej ironu a goldu, stonu ?? 
  • FlayZ04, Flayovec, SirKoti, filiponin, adfsf, Intion86 

Veľmi pekné vám Ďakujem mal som tam 90 000 peňazí a vy ste to celé do končily vy ste Kid* ktorý nevedia hrat iba Hackovat Bugovat asi nič iné neviete ste ubohý Noob*, Kid* za to by ste mali dostať aspoň IPBAN na mesiac a ešte raz Veľmi pekné Ďakujem Kidom xDDD

Matty21
  • ahoj, pokud jsi aspoň průměrný hráč MC, tak i Planetcraftu, budeš schopný tuto částku získat velmi rychle.

a ještě zpráva pro pepeho: pokud se ti to zdá divné, zde je vysvětlení: s našim YT partnerem rozhodli již před časem natočit tutoriál (How to be milionarie on GT PLC) za nějakou dobu ti s největší pravděpodobností bude poslán. :)

díky Koty
  • Ahoj, byl bych rád kdyby zde pepepona přidal popis toho údajného bugu, hráči mají právo vědět o co se jedná ne ?
    Matty s věcmi které byly na mem plotu bych ti tech 90k nafarmil za 10 minut... 
  • Nějaká krátká doba na přepsání pluginu nemyslíš pepepona ? 
  • Ahoj, jen dodám ze by jsi nemel obvinovat adfsf jen to ma setra a do teto veci neni zapletena, money mela od nas !
  • Vy dva tu říkejte co by jsme měli a neměli. A už vůbec nemáte právo se na cokoliv ptát. Vlastně nemáte právo absolutně na nic ;)
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    Zdravím, 
    FlayZ04 se dnes přiznal k nabugování 100.000.000 dolarů, poté bug šířil dál mezi své známé...

Všichni co se zúčastnili tohoto bugování a nebo přijali nabugované peníze byli potrestáni pro výstrahu všem co by chtěli poškozovat jakýkoliv server na GameTeam.cz.

• upraveno 11. August 2016
    Ahoj, myslím že už ubehla dlouhá doba od tohoto incidentu a tudíž si myslím že bych mohl objasnit jak to bylo...

Jednoho dne jsem si všiml že v top money jsem dvakrat jednou jako Flayovec a podruhe jako flayovec, napadlo mě co když si ty peníze z flayovec mužů přeposlat na Flayovec ? Zkusil jsem to a ono to fungovalo, měl jsem 2x více money...
    Zpočátku jsem nevěděl jak to vyvolat takže jsem čekal až se to zase stane, asi po týdnu jse to stalo znova tak jsem si to zase přeposla. Později jsem přišel na to, že se to vyvolá příkazem /money s tím rozdílem že ve svém nicku změníte velikost písmenka, plugin totiž nepoužíval v té době UUID ale nicky, v nové verzi (již byla k dispozici) to bylo opraveno a dokonce se o tom bugu na stránkách pluginu psalo, takže kdybych se tam podíval hned vím postup i co bug způsobuje, ale zpátky k tomu co se dělo poté...
    Poté jsem si svolal své kumpany a šli jsme bugovat, zpočátku o bugu nevěděli a jen se divili jak mi přibývají peníze, poté jsem jim objasnil postup a bugovali jsme všichni, ovšem nejvíce já :D Poté jsme nakupovali abychom se těch money zbavili, bylo jich moc, měl jsem podezření že nás někdo sleduje... Mi kamarádi již odešli a ja tvrdil věci, když v tom se nahore otevřela truhla, kdo jiný by to byl než pepe že, ten na mě hledá důvod banu už od doby kdy jsem ho potrolil...
    Napsal jsem /msg pepepona a vono to zahajilo chat, takže jsem věděl že tu je, provokativně jsem mu napsal Ahoj :D . Druhý den sme měli všichni tři bany s provokativnim důvodem "Jaké to je přijít o vše?" Dovolte abych odbočil a odpověděl: "Je to odlehcujici"... Ten den odpoledne jsem sel na TS a vyběhla na mě parta adminu v čele s Rosinkou, začaly padat otázky Jak jsi to udělal ? Proč ? Uvědomuješ si co jsi způsobil ? Po výslechu měli poradu zda mě permanentně zabanovat nebo ne, ovšem admini se slitovali a dál mě netrestali. Od té doby už na GT nehraju a starám se o svůj server.

Doufám že vám to vše objasnilo, tento příběh je zcela pravdivý! 
  • Zdravím, od této AKCE..uběhla již dlouhá doba, ale nechci, aby se na toto zapomnělo.... od této doby se na PLC a celkově i serveru Gameteam stalo hodná řádka věcí, ty ale teď rozebírat nechci. V té době jsem si neuvědomoval, co mé chování může způsobit a za vidinou velkého objemu peněz na mém kontě jsem do toho šel...Bohužel se po čase ukázalo, že jsem prostě udělal chybu...v tu dobu jsme s Flayem byli na výsluní serveru... každý nás znal, hráči u nás nakupovali a nebáli se nás na cokoliv zeptat a věděli, že se jim dostane odpovědi. Pokud je ještě někdo z těch lidí, kteří v té době na PLC hráli, chci se jim za své dětinské jednání omluvit....Ale abych pokračoval...bohužel v té době se PLC nacházel ve špatné situaci... A-Team ve kterém byli např. Anetka a další ( tuším že Clay )... se na tom snažil spoustu změnit, nejsem si jistý, ale možná někdy v tomto období se dostalo i na nový spawn ( který tam je dodnes. :( ) , ve velkém se z počátku pořádaly eventy apod. ale po čase ta komunita opět upadla...stálých hráčů ubývalo a pokud někdo přišel,  tak a) nevěděl, co se po něm chce b) špatně klikl v kompasu, nebo tady byl jen krátce. :( ..takže jsme chtěli udělat něco, co by se na dlouhou dobu stalo tím, co bude v hlavách hráčů na dlouhou dobu tou největší akcí, které zažijou....tak jsme se do toho vrhli....vykoupili jsme všechny shopy na WARP TRH, poté jsme se přesunuli do WARP SHOP a nakupovali beacony (ty jsou nejdražší) a pak jsme už na to neměli nervy a odešli...další den jsem přišel domů, sedl k PC a zapnul MC a najednou vidím BAN na 30 dní ( už si to nepamatuji) s komentářem Jaké to je přijít o vše. Tento ban nám udělil pepepona, který na nás měl již delší dobu spadeno....omlouvám se, pokud tento text neměl hlavu ani patu, ale přes ty emoce se píše špatně...Takže abych to shrnul...pamětníkům se za WIPE omlouvám :) a jen doufám, že se na PLC něco změní, protože v poslední době je opět komunita žalostná, do nedávna se bilo na WARP MOBARENA jako na WARP PVP a gramatika zpráv v chatu je žalostná....doufám že se PLC blýskne na lepší časy, protože si to ten server zaslouží, dále bych chtěl poděkovat Bodlíkovi, za to, že se o PLC stará asi nejvíce z ostatních (pokud je někdo také aktivní, ale naše časy se nestřetávají, tak se omlouvám) a chci jen poprosit o to, aby se někteří nynější hráči nad sebou zamysleli a vypnuli hacky a aspoň trochu zlepšili gramatiku....ale to asi nikdo nezmění. Jinak lidi....držte se a pomozte, aby se PLC stal lepším.... Díky :wink: :*
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.