Informace o serveru PlanetCraft

RosinkaRosinka
AdminModerátor fóra
upraveno 3. January 2016 v PlanetCraft
PlanetCraft

Máte-li chuť si zahrát na serveru s mnoha výhodami, je PlanetCraft dělaný právě pro vás.

Tento server je na GameTeamu již několik let. A díky množství výhod a A-teamu si udržuje komunitu dodnes. Server úspěšně přežil přechod na 1.8 verzi. A nové entity a bloky dělají radost naší stávající komunitě. S přechodem na 1.8 verzi vznikly nové planety a vývoj tohoto serveru se v žádném ohledu nezastavuje i nadále.

Před pár dny dostal PlanetCraft nový kabát v podobě nového spawnu, nové eventzony a nových tutoriálů.
Při budování spawnu, bylo zadáno stavitelům téma o vyhasnuté planetě do které narazil meteorit a pomalu v ní vznikl nový život. Sami se můžete přesvědčit, jestli stavitelé svůj úkol splnili. (Myslíme, že na výbornou. Ještě jednou děkujeme.)

Jak se takový PlanetCraft hraje a co vše si na serveru můžete užít se dočtete zde a nebo v pozdějších tématech.

Úplně novým hráčům doporučujeme projít si kompletně spawn, vše si v klidu pročíst. Na /warp tutorial vám poradíme se základními prvky. Najdete zde různé vychytávky a potřebné věci k vývoji svého pozemku.

Při založení pozemku se pod příkazem /p auto vytvoří 17 planet v rozsahu 200 krát 200 bloků s kterými můžete nakládat podle svého.

Server zahrnuje i ekonomiku. Peníze (dolary) ve hře získáváte zabíjením přátelských i nepřátelských mobů, dále nákup i prodej ve dvouch systémech obchodu. Prvním systémem je tzv. chest shop, kdy můžete využít na /warp shop prodej natěžených surovin, nebo na /warp shop suroviny nakoupit. Dále si hráči mohou sami zakládat své chestshopy na svých planetkách a obchodovat s jinými hráči. Velkou novinkou je plugin trade, kdy má hráč bezpečnou cestu obchodování bez možnosti nechat se okrást. Stačí jen zadat /trade nick a při potvrzení druhým hráčem /trade accept bezpečně obchodovat s itemy, dolary, dokonce i s expy. 

Expení je nedílnou součástí našeho serveru, protože si můžete sami zapnout PvP na planetkách. Nebo si vybojovat vítězství v našich PvP arénách. S tím souvisí enchantování věcí, které stojí hodně expů a usilí, protože každý hráč chce být nejlepší.

Admin team na PlanetCraftu nepořádá jen PvP eventy,ale dočkáte se i jiné zajímavé zábavy za které získáte spoustu zajímavých cen, materiálu i dolarů.

Velké několika denní (měsíční) soutěže jsou pořádány i za hodnotné ceny z /obchod. Tento příkaz je důležitý pro hráče, co si rádi hru ještě více zpříjemní. /obchod nabízí nejen spawnery, spawn vajíčka, automatický stone generátor (BlockBreaker), Autofarmu, ale i spoustu dalších výhod při zakoupení VIP.

VIP hráč u nás na serveru dostává značnou výhodu v různých kitech (/kit dia, /kit mob, /kit farmar), které může obnovovat jednou za měsíc. Dále obrovskou výhodou je /fly, které si hráč může sám zapnout i vypnout. VIP se může uzdravit příkazem/heal. Nasadí si na hlavu blok /hat a úžasnou věcí jsou minibloky pod příkazem /hm, z kterých se dají stavět zajímavé věci. Nesmíme zapomenout na barevné psaní na cedulky a možnost vytvářet přes cedulky mosty, brány, tajné dveře a výtahy. VIP se vždy připojí na plný server.


Myslím, že jsme prozatím k serveru PlanetCraft řekli vše podstatné a můžeme se vrhnout na stavění.
Příjemnou zábavu všem co si nás zapnou.
Tato diskuze je zavřená.