[dotaz] Pronájem - jak udělat pozemek?

Ahoj, na svém hráčském serveru bych chtěl mít /warp pronájem, ale nevím jak to celé zařídit. Vím že to je pomocí pozemků, ale nevím jak ty pozemky zařídit. Když třeba chci aby to bylo někde uprostřed města, jak to zařídím? Nechci aby mi to tam lidi rozgriefovali, a tak tam ty pozemky budu muset dát. Ale když to bude uprostřed města, tak to budou vlastně pozemky uprostřed jednoho velkého pozemku. Jde to udělat, že by byli pozemky uprostřed pozemku? Pokud mi nerozumíte, můžete mi napsat celkověš, jak ten warp pronájem zařídit krok za krokem. Děkuji Vám za vaši pomoc.

Komentáře

• nejlepší by bylo kdybi tam byl jenom ten region a v něm ty pozemky, kdybi to nešlo musel bych založit části pozemku:

• vlasastavlasasta
    Retired
    To se dělá přes subzony - /res subzone ?
  • Zdravím,
    Marpasi předpokládám že pužíváš residence a né regiony.
    Pokud je to tak,jsem ochoten ti to zadarmo nastavit,pokud se bojíš griefu,budu ti jen radit.  ;)

Dej mi vědět: @LarsCars

Lars
  • residence nepoužívám
  • Tak udělej regiony a vždy budeš muset daným hráčům přidělit v regionu práva, plugin na obchod s regiony zde myslím není 
  • Sorry za necroposting, ale fakt to jde i s regiony? Kdyžtak udělám resku.
  • Jo, a @Flayovec hráči si to budeu muset koupit tak, že mi dají speciální kupón a já jim za to dám dům, vlastně několik členů to bude dělat. Takže pokud to jde i s regiony, tak to udělám.
  • Myslím, že s regiony může pracovat pracovat jen majitel pokud se to nezměnilo  :/ Takže oni to vyřídí a ty budeš přidělovat... 
  • No, tak to bude tak. :D Stejně mám nula adminů. xd
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.