HS MarpasCZ - Nábor na helpery

Ahoj, já jsem MarpasCZ a mám svůj hs (je ve výstavbě), a jako na každém hrášském serveru, i tady je nábor. Proč zakládám tuhle diskuzi, když už jedna moje diskuze na nábor na tento hs je? Jednoduchá odpověď, ta diskuze byla nepřehledná a nebyli v ní některé informace. Navíc, helper je na mojem hs v tuto dobu 1 (@rozbitamikina ) a jeho už nebaví, že je jediný helper. Helper je důležitý post, ale co takový helper dělá?
1. odpovídá na otázky hráčů, typu "co je to lkarta" atp.
2. mutuje hráče co mluví vulgárně
3. dává lidem odkazy na nábor atp.
Zkrátka, celkově se stará o hráče a chat.
A co může?
1. létat
2. psát barevně
Ale je toho ještě víc, akorát nesmí gm, je brán jako člen A-Týmu, takže takový hráč s premium+, s povinostmi a je členem A-Týmu.
Podmínky:
1. Věk - min. 11 let (vzácně může být i vyjímka)
2. GT global level - 40 (občas může být vyjímka
3. odehraný čas - 50 hodin (vyjímky nejspíš ani nebudou)
4. přečíst si tuhle diskuzi a dodržovat ji, co se týče toho, že chcete pomoct, a ne být něco jako premium+ -> http://forum.gameteam.cz/discussion/25370/nazorovka-co-je-to-vlastne-a-team
5. Mít profil na GT fóru, a občas tu být
6. Být aktivní, pokud nebudete, dostanete titul flákač, a může to vést i k vyhození.
7. Být ověřený
Co vám zvíší šanci na přijetí:
1. Origo
2. psaní s háčky a čárky
3. To, že vám nevadí nové verze mc, pokud by totiž hs mohli přestoupit, náš hs by přestoupil na vyšší
verzi.
4. Žádný nesmyslný nick, např. pouzbdn5632 je nesmyslný, blbě se to zapamatovává
Co napíšete:
1. Věk
2. odkaz na váš GT profil
3. Nick
6. jak budete na hs aktivní
7. origo/warez
8. píšete s háčky a čárky?
9. na jakou verzi mc hrajete, a proč
10. proč chcete být helperem
11. něco o sobě
12. co od hska očekáváte
Hs je klasický, ve středověkém stylu, a se zajímavými a originálními prvky. Prosím, nespamujte mi tuhle diskuzi zbytečnými komentáři, chci aby byla přehledná. Všem, co budou přijati na post helpera, a budou dobrým helperem děkuji.

-MarpasCZ :)

Komentáře

• A můžete připsat i svoji oblíbenou barvu, a já vám ji v mc dám! ;)
  • Nábor je v plném proudu! Pro ty co si chtějí na serveru zahrát jako normální hráči a zároveň pomoct je to ideální. Zbývají 3 místa.
  • Ahoj,no tak já chci být helper,je mi 12,Můj nick je snad v poho,na GT jsem online často,jsem lvl něco okolo 50 takže ok. Mám i svůj server přes jeden hosting a mám tam plně funkční BW,mám tam warpy atd. Mám tam enchanty např. SH 10 FA5 KB4 a mám tam ty super cedulky s [warp] a jméno takže tak :wink: tak já můžu být :)
  • @CrazyKiller92 zkus to napsat podle předlohy. ;)
  • Ahoj Je mi 11 A chci byt helper Proč ? Chci Pomahat Hračum Jakou Verzi preferuješ ? 1.8 Proč ?
    Je tam lepši PvP

• @SiriusPro to je vtip? :D @rozbitamikina vysvětli mu jak to má napsat, dík. ;)
  • Ok.
    SiriusPro vidis tohle dole? Podle toho dole to napiš.l
    1. Věk
    2. odkaz na váš GT profil
    3. Nick
    6. jak budete na hs aktivní
    7. origo/warez
    8. píšete s háčky a čárky?
    9. na jakou verzi mc hrajete, a proč
    10. proč chcete být helperem
    11. něco o sobě
    12. co od hska očekáváte
    -rozbitavrtule
  • Neni zac, ps. Marpe ty asi vis kdo jsem.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.