[Projekt] ShopsManager - Jednoduchý seznam shopů s mnoha možnostmi

ShopsManager

O co se jedná ?
Jedná se o plugin, který programuji na míru pro PlanetCraft, bude zobrazovat seznam všech shopu, informace o nich, možnost teleportace do nich a další možnosti, které budou potřeba. V případě, že se vše povede a vedení GT se bude líbit a nebude zde žádný problém je šance, že se na PlanetCraftu oběví !

Volně dostupný !
Každý může nahlédnout do kodu a každý může navrhnout úpravu, v případě, že se mi bude změna líbit přidám jí !
Zdrojové kody jsou volně dostupná na GitHubu.

Nepoužívá žádné volně dostupné API
Aby server nebyl zatížen dalším pluginem, rozhodl jsem se nepoužít pro vytváření GUI žádné volně dostupné API, také proto, že GT má své a tak by v tom byl bordel :D

Verze pro kterou je stavěn: 1.8

Komentáře

• zase super nápad

• Budu rád když vyplníte tento dotazník  :)

• Byl bych rád kdyby ho vyplnili hráči planetcraftu a také lidi z admin teamu ( @connor2251  @Ane_tka  @Bodlikcz ) ať vím co mám do pluginu přidat a pokud chceš @Rius_ vyplň že jsi člen Admin Teamu a můžeš navrhnout vylepšení za obě strany  ;) tím, že jsi bývaly člen admin teamu přidává tvůj názor na důležitosti (můžeš to soudit z obou stran)
  • Malá ukázka toho co plugin zatím umí:

• Umí vypsat shopy z databáze, informace o nich a také nastavit hlavu podle majitele
    • Je zde možnost přidat do menu s shopy itemy pro teleport do tržnice, pozice pro teleport se nastavuje příkazem ve hře nebo v configu
    • A další věci, které nejsou úplně hotové a proto je zde nebudu zmiňovat
  • Pekné flay, len tak dalej :)
  • Díky, teď se plugin dostává do fáze kdy jde výsledek vidět, takže očekávejte další ukázky  :)
  • Teď budou chvíli vycházet méně často updaty na githubu jelikož mám trochu nabitý program  :/
  • Ale pokud chcete vědět na čem teď pracuji, tak předělávam systém práce s databází... 
  • @Werwi přišel s nápadem udělat i webové rozhraní a jelikož umí také programovat tak na tom děláme spolu, můžete se těšit na spoustu dalších možností !  :) Také se na githubu objevil update, který napovídá jaké další možnosti bude plugin mít  :) Každopádně se máte na co těšit !! 
  • WerwiWerwi
    AdminMuzika
    upraveno 5. August 2017

ShopsManager [WebGUI]

Ukážeme si, co zatím webové GUI umí, resp. to co sem za dnešek napsal. Galerie je zde: http://imgur.com/a/XqHxX.

Pokud nebudu líný, do zítřka by toho mohlo být více.
  • A je to tady ! Již jdou vytvářet shopy ze hry  :o Ovšem tim to nekončí, tědka jsou na řadě další vychytávky, které vám vytváření shopů usnadní a přidá více možností, dále musím také vytvořit administraci bez té by to asi nešlo a nesmíme zapomínat, že obchůdky nejsou zadarmo, takže můžete počítat i s automatickým výběrem peněz už žádné dlouhé čekání na vyřízení žádosti o prodloužení !!
  • Už 8 dnů nevyšel na GitHubu žádný commit, je to kvůli tomu, že jsem od kamaráda dostal nabídku a já ji přijal více zde zmiňovat nebudu, kdo chce vědět více napište PM, a proto tědka mám méně času na vývoj ShopsManageru, ale to neznamená, že na něj kašlu jen tědka chvíli nevyjdou updaty jelikož toho mám hodně  :)
  • Ale, abych to nějak vynahradil tak vám řeknu, že uvažuji o tom, že toto bude jen add-on do mnohem většího a komplexnější pluginu, takového, který nikde jinde nenajdete  ;)
  • Už zase vycházejí updaty !! Budu se snažit toho udělat co nejvíce každý den, ale nic neslibuji.
  • upraveno 6. October 2017
    Projekt již nadále není určen pro PlanetCraft, updaty již zde psát nebudu. 
    K tomuto rozhodnutí vedl hlavně fakt, že šance, že bude plugin přídan je asi tak 5%.... Ale také to, že pokud se admin team o PlanetCraft nezačne lépe starat nebude plugin kam přidat. (Sami to vidíte například na tržnici, čekáte měsíc než se někdo uráči odpovědět ;) )

Tímto ale plugin nezaniká !! Jakmile bude dokončen uvidíte ho na spigotu !!  :)

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.