HS MarpasCZ - Nábor na moderátory

Ahoj, já jsem MarpasCZ a mám svůj hs (je ve výstavbě), a jako na každém hrášském serveru, i tady je nábor. Konkrétně nábor na moderátory. Pokud chcete být např. admin, musíte být aktivní a neflákat se, pokud se flákat budete, budete degradováni, např. z admina na moderátora. Pokud budete moderátor, a budete se flákat a nebudete aktivní, můžete být z A-Týmu vyhozeni. Takhle funguje povyšování:
moderátor -> admin ( -> hl. admin) -> operátor (pokud by nebyl spolumajitel, a snažili by ste se, tak klidně se můžete dopracovat i k spolumajitelovi, ale pravděpodobnost je malá)
Hl. Admin (pouze jeden) funguje tak, že může to, co normální admin, ale je něco jako nadřazený, ale ne úplně (přečti si diskuzi v podmínce 4 a pochopíš to). Pokud je volné místo u OP, je velká šance že se jím hl. admin stane. Pokud by šlo udělat libovolné prefixy, dostal by takový prefix který by vypadal asi takto: [hl. admin]
A co takový moderátor dělá?
1. trestá hráče za porušení pravidel např. banem, kickem nebo mutem
2. boří nesmyslné a nevhodné stavby v přírodě
3. pomáhá adminům
Zkrátka, celkově se stará o tresty a pomáhá se serverem.
A co může?
1. létat
2. psát barevně
3. gm
4. banovat, mutovat, kicknout
Ale je toho ještě víc, takže takový helper+.
Podmínky:
1. Věk - min. 11 let (vzácně může být i vyjímka)
2. GT global level - 40 (občas může být vyjímka
3. odehraný čas - 50 hodin (vyjímky nejspíš ani nebudou)
4. přečíst si tuhle diskuzi a dodržovat ji, co se týče toho, že chcete pomoct, a ne být něco jako premium+ -> http://forum.gameteam.cz/discussion/25370/nazorovka-co-je-to-vlastne-a-team
5. Mít profil na GT fóru, a občas tu být
6. Být aktivní, pokud nebudete, dostanete titul flákač, a může to vést i k vyhození.
7. Být ověřený
Co vám zvíší šanci na přijetí:
1. Origo
2. psaní s háčky a čárky
3. To, že vám nevadí nové verze mc, pokud by totiž hs mohli přestoupit, náš hs by přestoupil na vyšší
verzi.
4. Žádný nesmyslný nick, např. pouzbdn5632 je nesmyslný, blbě se to zapamatovává
Co napíšete:
1. Věk
2. odkaz na váš GT profil
3. Nick
6. jak budete na hs aktivní
7. origo/warez
8. píšete s háčky a čárky?
9. na jakou verzi mc hrajete, a proč
10. proč chcete být moderátorem
11. něco o sobě
12. co od hska očekáváte
Hs je klasický, ve středověkém stylu, a se zajímavými a originálními prvky. Prosím, nespamujte mi tuhle diskuzi zbytečnými komentáři, chci aby byla přehledná. Všem, co budou přijati na post moderátora, a budou dobrým členem A-Týmu děkuji.

-MarpasCZ :)

Komentáře

• 1. zde
    3. ItzAiro
    4. 
    5.
    6. Tak, jak dlouho to vyžaduješ
    7. Origo
    8. Tady jo, ale v MC ne
    9. 1.8, protože pvp, 1.11.2 - Více stavebního materiálu, ale primárně na verzi 1.8
    10. Chtěl bych ti pomoct s rozvíjením serveru
    11. Jméno: Štěpán, Bydliště: ****** *** ***** Liberecký kraj, rád stavím v mc, rád kreslím, miluju čtení knížek, miluju hudbu, miluju gaming
    12. Originalitu
  • Rada:
    Aira ber.

Mirdu 50/50.
  • hmmmm  
  • @mirdajancz Aira asi bere ale tebe nevím :D
  • Ale já v mc nepíšu háčky, takže to je 70/30.. :(
  • upraveno 10. July
    1. Věk - 14
    2. Profil - http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=SirMartinCZ
    3. Nick - SirMartinCZ
    6. Aktivita na HS - 0,5 až 3 hodiny denně.
    7. Originální MC či warez - Originál
    8. Háčky a čárky: Ano
    9. Verze a proč: Hraju na nejnovější verzi, nové věci se mi docela líbí, nic proti nim nemám...
    10. Proč chci být Mod: Už jsem si sice vyzkoušel, jaké to je být Mod (na HSku) a docela mě to bavilo, rád bych si to zopakoval.
    11. Něco o sobě: Jsem pohodový a férový člověk, který se nebojí přiznat, když provede něco ošklivého.
    12. Co od HS očekávám: A-Tým, který nebude na hráče ošklivý.
  • @SirMartinCZ asi Tě beru, ale pozor, nejedná se zatím o nic profesionálního. :D
  • @SirMartinCZ asi Tě beru, ale pozor, nejedná se zatím o nic profesionálního. :D
  • @KumpicekCZE nechceš radši jít na helpera? Moc jich nemáme.
  • Helper budu asi navždy sám :D
  • @SirMartinCZ povýšen na admina, gratuluji. :)
  • Hledáme nové moderátory!
  • 1- Mein věk: 13
    2 - Je tu háček jelikož jsem přestoupil z nicku @IwDy na @IwDyCZE tak sem hodím odkaz na starý ACC 

http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=IwDy

3- Nick bude asi..... Teď jsem ho zapomněl, ale zkus si tipnout ;)
    4- Podle okolností začína škola, takže podle situace, ale pokuď váš HS bude kvalitní tak jsem ochotný obětovat nějaký ten čas.
    5-Originální zakoupený přes minecraft.net 
    6- Diakritiku využívám ve všech hrách kde je podporovaná.
    7- Občas si zahrají na 1.9 každý server má jiný bungee na jinou verzi každopádně změnit verzi na nejnovější je otázka vteřiny.
    8- Uvidím k čemu budu potřeba.
        Stavět umím takže kde budu       potřebovat tam pomohu.
    9- Jmenuji se Marek, zajímám          se o free run(m) a zkouším          nové styly staveb v  MC
         Bydliště je moje soukromí.
          ---------&&&&&&&&--------
    PS: Jestli je HS v starověkém stylu tak je to něco pro mě jsem spíše takový stavební typ.
    Za přečtení ti mockrát děkuji

• 1. Věk: 12
    2. odkaz na váš GT profil: http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=ItzGikisakaPvP
    3. Nick: ItzGikisakaPvP
    6. jak budete na hs aktivní: 1 - 4h denně
    7. origo/warez: Warez
    8. píšete s háčky a čárky?: Ano
    9. na jakou verzi mc hrajete, a proč: 1.8.9, je to má nejoblíbenější, ale pokud by server přestoupil na vyšší verzi, tak není problém
    10. proč chcete být moderátorem: Rád bych pomáhal tvému serveru, dohlížel na něj a na hráče. 
    11. něco o sobě: Jmenuji se Tomáš je mi 12 let a žiju v Olomouci. Většinu času na PC strávím na GT
    12. co od hska očekáváte: Očekávání žádná nemám.. :wink: 

Vím, že jsem ti psal už do jin diskuze, tam jsi ale prosil o lock a tady je přímo nábor na pozici do které chci. Omlouvám se, jestli jsem do té staré neměl psát. 

Předem díky za odpověď, s pozdravem ItzGikisakaPvP
  • @IwDyCZE @ItzGikisakaPvP Server již bohužel není, proto vás neberu.
  • Škoda no :/ Můžu vědět jestli bys mě jinak vzal? 
  • Nedá se nic dělat nic se neděje;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.