#JustGo4It [JG4I]

Ahoj, ještě než sem vypíšu takový ty kravinky ohledně guildy, chtěl bych se omluvit @ShadowD3ath za to, že členové guildy mají za nickem její název. Neokopírovali jsme to, vlastně mě napadlo to, že u vás v guildě to taky tak je až při psaní téhle diskuze.. Snad to pochopíš..

Okej, tak sem potřetí vložim text na nábor.. :D 
////////////////////////////PODMÍNKY////////////////////////////////////////////////
1.Na věku vůbec nezáleží, pokud pro Vás teda neplatí pravidlo: "co slovo, to chyba" :D
2. Level je uplně mimo. Jen tak 40+ abychom věděli, že znáte prostředí GT.
3. Aktivní buďte každý den, jako když jedete někam na dovolenou, napište to vedení guildy a pohoda, ale ne, že budete online v dubnu a ve středu.
4. Tolerance a slušnost v gchatu.. To snad popisovat nemusím.
5. Snažte se co nejvíc expit guildu, to dost pomáhá v rozvíjení. Tak 1k na den by byli ideální.
/////////////////////////PŘIHLÁŠKA////////////////////////////////////////////////////
=Tvůj nick ve hře
=Globální level ve hře
=Aktivita
=Věk (není povinné)
=Na jakých minihrách Tě lze nejčastěji najít
=Proč vzít zrovna Tebe?
////////////////////////O GUILDĚ///////////////////////////////////////////////////////
Jsme pohodová parta, nerveme se až do krve o nějaký to top místo, prostě hrajeme, dokud nás to baví.. V gchatu je pořád sranda a všichni se baví se všema, ne, že bude guilda rozdělena na 3 skupiny. Navzájem si pomáháme, jsme pořád při sobě a nic není jen na jednoho. A teď ta hlavní věc.. Musím připsat díky @LindA_2_8 , která se nabídla, že každému členovi, který u nás bude už delší dobu, bude na něj spoleh, bude mít hodně g skóre atd. koupí sponzora + jeho přejmenování. Pokud máš nějaké otázky, napiš do komentářů. Co dál k tomu napsat? Přijď a uvidíš! :)

Guilda: 
http://guilds.gameteam.cz/?p=guild&g=18172
«13

Komentáře

• Omlouvám se, ale LindA_2_8 údajně přestalo jít kupovat kredity, tudíž sponzor+jeho změnu nebude možné členům koupit :/

• LojzaCZPwP
    23
    No hodym tam tak jednu za tejden
    6
    Mynyhra na kteri hravam je eeeeemm eeeemm eemmmmm eemmmm emmmmm BedWalsi
    Abi jsem hackovaly 
    Douvam ze ma veznete :)
  • moje meno je CiganZubati20
    level 15
    HODYN TAM HRAJU 3DNY ZA 1MESYC
    MYNYHRY HRAJU ANYYHYLATYON ZO CIVBRAKE A S HUZUNY 3.6
    RAD HEKJI PROZYM VEZMYTY MY DO GYLDY
  • upraveno 24. July
    =Tvůj nick ve hře: olon
    =Globální level ve hře: 109
    =Aktivita: Většinou 3-6 hodin denně.
    =Věk (není povinné): 20.11 mi bude 12 ;)
    =Na jakých minihrách Tě lze nejčastěji najít: prison, anni
    =Proč vzít zrovna Tebe?:  Chtěl bych pomoct ve 4 sezóně. 

Doufám že si promyslíte mou přihlášku. Já se s vámi zatím loučím  a ahoj. @TheMasterGrey 

• Ahoj, zapomněl jsem připsat, že požadované IQ pro vstup do guildy je 50+, tudíž Vás nemůžu přijmout @PetrKintler  a @David93 , snad se nebudete zlobit. @olon a @KumpicekCZE jsou přijati, do privatu mi napište server a čas, kdy se sejdeme a vezmu vás do guildy.
    -Děkujeme všem JustGo4It
  • =Tvůj nick ve hře: kikomen
    =Globální level ve hře: 85
    =Aktivita: 2-5 hodin denně
    =Věk (není povinné): 10
    =Na jakých minihrách Tě lze nejčastěji najít: prison, cs:go
    =Proč vzít zrovna Tebe?: Chtěl bych pomoct ve 4 sezóně.
    ( Nemám multiacc tato přihláška patří mému bráchovi.)
  • =Tvůj nick ve hře:I_Love_Pizza
    =Globální level ve hře:82
    =Aktivita:3-6 hodin denně
    =Věk (není povinné):14
    =Na jakých minihrách Tě lze nejčastěji najít:Bedwars,Skywars,cs-go,prison.
    =Proč vzít zrovna Tebe?:jsem hodně aktivní a rád pomůžu v sezonách.
  • =Tvůj nick ve hře:wotisek
    =Globální level ve hře: 67-68
    =Aktivita teď 2-6 hod denně
    =Věk za 2 měsíce 11
    =Na jakých minihrách Tě lze nejčastěji najít SkyWars Bedwars Creative Parkour
    =Proč vzít zrovna Tebe? Jsem hodně aktivní a rád pomohu
  • @wotisek ;
    Bereme tě, až bude místo pošleme ti pozvánku.
  • - Greef
    - level mm 34
    - Aktyvyta: Jsm aktyvný jednu za mesc 
    - vjek: Mm 18 lt
    - Nejčstji jsm na kreatyvu
    - Jsm borc

PS: Toměl být vtip...
  • @Greef_Ma_Problem ;
    To jsem ráda, že je to vtip...na tohle bych se vyjadřovat nechtěla.
  • @LindA_2_8 Já vím... To asi nikdo
  • @LindA_2_8  A to když příjdu na server tak se mi ta pozvánka hned ukáže ?

• @wotisek ;
    Ne. Po zaslání pozvánky ti já nebo G master(TheMasterGrey) napíšeme do osb.chatu.
  • @Greef_Ma_Problem i kdyby to vtip nebyl, upřímně, kdo by tě chtěl do guildy? o.O a s tebou @wotisek počítáme, jen tak 2-3 dny vydrž ;)
  • upraveno 29. July

Takže asi nebude pre mňa miesto :( ,ale skúsit to môžem :)

=FiliMAN
    =67 (87%)
    =Podla toho aký je deň kľudne aj 5 hodín cez prázdniny aj celý + niejaké prestavky ale max. budem na pc do 20:30
    =12
    =Anni (aj crystals),SW,BW (Tam menej),LW a občas zajdem aj na CS
    =Rád by som vám pomohol pretože už dĺhší čas nemam guildu

• @funnyMAN Vždyť máš hacky!
  • Greyi toho Funnymana neber je to  hacker.
  • =Tvůj nick ve hře Lizzie_Loxus
    =Globální level ve hře 64
    =Aktivita budem sa snažiť byť aktívny čo najviac
    =Věk (není povinné)
    =Na jakých minihrách Tě lze nejčastěji najít parkur luckywars turfwars
    =Proč vzít zrovna Tebe? lebo hľadám aktívne guildy a budem dávať do guild banky všetky tokeny ktoré mám

• @Lizzie_Loxus přijat, jen to stejné co u wotiska, musíš počkat nějakou chvíli, než v guildě bude místo :) za nějakou dobu se ti ozveme.
  • -Můj Nick- Kappa_appaK

-Můj Level-63

-Aktivita- Podle toho kdy budu moct ale když bude škola tak asi jen 2 hod deně

-Věk- 13

-Minihry- 1vs1 Prison CS-GO a někdy BedWars

-Proč Mě?- Budem dávát tokeny to banky jak mě pozvete dám 1500 tok a pak takhle tokeny budem dávat xDD

• @Kappa_appaK ověřím si, jestli jsi čistý a pokud ano, až se uvolní v guildě místo, pošlem ti pozvánku.
  • upraveno 1. August
    Ahoj, měl bych zájem :)
    =Tvůj nick ve hře: IDiggingDirt
    =Globální level ve hře: 41
    =Aktivita: 2 - 3 hodiny denně
    =Věk: 17 (za týden 18 :D
    =Na jakých minihrách Tě lze nejčastěji najít: Bedwars, Anni (hlavně crystals), RaceForWool, TurfWars a Prison :D 
    =Proč vzít zrovna Tebe? Myslím, že nejsem úplně hloupý člověk a snažím se s každým vycházet :D Přestože tu hraju jen krátkou dobu, myslím, že už se vyznám :D Za dobu 5ti let, co hraju Minecraft, jsem nikdy nepoužil žádné hacky.

Dodatek: info o mě :D 
    Je mi 17 let, za týden mi bude 18. Studuju IT a ve volném čase se zabývám programováním :D Mám rád zábavu a mám smysl pro humor. Jsem také velký bojovník, mám rád PVP, ale nejsem dobrý ve stavění :D Žiju s Plzni, ale převážně jsem v zahraničí

• =Tvůj nick ve hře: sentinel02
    =Globální level ve hře 91,83 (1.8.2017)
    =Aktivita :nějak 2-3 ale nějak teďka stěhuji takže nějak 1 den v týdnu nebudu na GT
    =Věk : 13 
    =Na jakých minihrách Tě lze nejčastěji najít : Crystals, Planetcraft, Hráčské servery, skywars, Bedwars, Annihilation 
    =Proč ,vzít zrovna Tebe?
    Už dlouhej čas nemám guildu a chybí mi komunikace takže bych to rád u vás zkusil :dizzy: 
  • @sentinel02 a @IDiggingDirt oba jste přijati, jen bohužel budete muset počkat, až se uvolní místo.
  • ShadowGhostrider
    84
    2-5 hod. denne
    Annihilation,Crystals,Skywars,CS:GO
    prečo zobrat mňa? pretože si myslím že dobre zvládam questy a som Často aktivný a chcel by som skusiť lepšiu guildu
    Ďakujem Ahoj ! <3
  • RedBaron_cz
    44
    Víceméně každý den, 1-2 hodiny.
    Creative, CS:GO, Bedwars,Anni ( Všechny druhy )
    Věk je jen číslo..
    Jsem aktivní hráč, jsem dobrý stavitel  ( žádné Ego, jen už mi to lidi říkali :D ), a chtěl bych využít možnosti guildy, a jde mi PvP.
  • Ahoj. Při příštím upgradu jde do guildy @ILoveCatsCz a @IDiggingDirt .
    Při přespříštím @sentinel02 a @ShadowGhostrider ;
    A poté možná @RedBaron_cz a někdo, kdo si jako 1. podá přihlášku ;)
    Díky za takový zájem, právě díky hráčům s takovýmhle zájmem hrajeme!
    -JG4I
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.