#JustGo4It [JG4I]

13

Komentáře

• Výboras, ve hře podej přihlášku.

/g prihlaska JustGo4It 

• "Tato Guilda nepřijímá přihlášky, musíš mít pozvánku."
    Tamto mi to napsalo. 
    -Cats
  • @ILoveCatsCz omlouvám se, vážně jsem na tebe zapomněl :D Takže nejpozději příští víkend už u nás budeš, moc se omlouvám.
  • @TheMasterGrey ;
    Nic se neděje, stane se. Mně přišlo divné, že už to trvá dlouho.
    Ozvat jsem se prostě musela. :wink: :smiley: 
    A děkuji. = )
    -Cats
  • 1.PlayerHD
    2. 46
    3. 3-7hod denne
    4. 12
    5. Annihilation,Crystals?turf wars,Skywars,Eggwars,Bedwars,anarchie
    6. prečo zrovna mňa?? ja si myslím že viem dobre plnť úlohy som aktívny viem sa prispôsobiť človeku
    Keby ste Ma zobrali tak Ďakujem ! <3
  • upraveno 29. September
    Sice nejsem majitel ani uředník,ale za mě bys byl přijat.. :) Ikdyž ten banlist.. :/ Nevím no :D
  • @PlayerHD přijat, pozvánku máš v inboxu. Stačí napsat /g prijmout JG4I. Díky :)
  • Nick:  Rev0lt_
    Level: 77
    Aktivita: 3+ hodiny denně
    Věk: 11 (za půl roku 12)
    Na jakých minihrách mě nejčastěji najdete: Prison [Rank 14], 1v1
    Proč vzít zrovna mě? Do guildy dávám často dávám tokeny a rád plním úkoly do sezóny. 

Pokud mě přijmete opustím starou guildu (xL3GITx).
  • Ruším koment sem v SEGu
  • Nick ve hre:majo1234
    Lvl:98
    Aktívnej jse 3-4 hodiny denne
    Nejvíc me baví:Prison,BedWars,TurfWars
    Vek:14
    Neco o mne:Ták jmenuju jse mája. Jsem aktívnej hráč.Jsem schopnej pomáhat všem členúm guildy
                                                                                              Dekuju -majo1234 
  • @Majo23 ; a banlist nedáš aby se koukly jaký si měl bany?:D
  • @Rev0lt_ ; když tak koukám tky jsi nedal banlist ;)

• @Majo23  Promin,ale tvůj banlist se mi nelíbí.. Prozatím nepřijat. :)
  • upraveno 14. October
    .
  • Zdravím Guilda :smile: 
    = Nick: selann
    = Lvl: 85
    = Aktivita: Cez školské dni 2-3h. cez víkend 3-6h.
    = Prison, BW, SW, 1v1 a občas Parkur
    = Vek: -
    = Na prisne denne nakopem dosť blockov, (len pre info doučil som sa pvp), rád plním úlohy v sezóne. Dlho som nebol v G, a rád by som zase začal viac komunikovať atď...

-Ďakujem za prečítanie pekný zbytok dňa

-Selann
  • @SelannGT_ ; Promiň,ale tvůj banlist se mi nelíbí. Nepřijat. :) 
  • upraveno 16. October
    =Tvůj nick ve hře - IlusionMan
    =Globální level ve hře 94
    =Aktivita každej den 2-3 hod c:
    =Na jakých minihrách Tě lze nejčastěji najít: V minulosti na BW, ale teď v poslední době je to tam plné cheateru, takže tak ruzně abych nechytl rage XD
    =Proč vzít zrovna Tebe?
     Docela tryhardím v poslední době PvP, a styly stavění mostů, takže mi hodně lidí  nadává do cheatera c: xd

PS: muj banlist je nádhernej <3
  • Můj nick - Moon_Eye
    Globální level ve hře - 77
    Aktivita - Každý den nejmíň hodina.
    Věk - 13 let :smiley: 
    Na jakých minihrách tě lze nejčastěji najít - Hodně hraji Prison ..  :) Pak třeba Skyblock, Eggwars, Luckywars i Creative
    Proč vzít zrovna mě ? - Sháním aktivní guildu s dobrou komunitou :blush: jsem aktivní a dokážu hodně pomoct, nekradu, nehackuju a snažím se být co nejvíce přátelská. Chci se seznámit s novými lidmi a dotáhnout to daleko.

Děkuji 
    o:)

• @IlusionMan ; zamítám (banlist)

@Moon_Eyer přijata (počkáme na GMastera jestli to schválí!)
  • No.. Kump už vše napsal. :)
  • @IlusionMan počkat, to jako vážně? Nejdřív mne budeš zesměšňovat mé vlastní diskuzi a pak žádat o členství v mé vlastní guildě? Nechápu moc.. 
  • Guilda vylepšena! Máme 3 volná místa. Připomínám K PŘIHLÁŠCE VLOŽTE ODKAZ NA SVŮJ BANLIST !!!
  • upraveno 20. October
    Tvůj nick ve hře: wotisek
    =Globální level ve hře: 72
    =Aktivita: Velká
    =Věk (není povinné): 11 
    =Na jakých minihrách Tě lze nejčastěji najít: Anni,SkyWars
    =Proč vzít zrovna Tebe?:Jsem dost aktivní :) PS:Mám ban ale na mém účtě byla ségra vím za účet si každý musí ručit sám :/ http://ban.gameteam.cz/users/wotisek
  • @wotisek jestli  si dobře pamatuju, v naší guildě jsi už byl a vyhodili jsme tě za neaktivitumálo skóre. A teď píšeš, že máš velkou aktivitu a že jsi dost aktivní? Nevím, čemu mám věřit.
  • @TheMasterGrey ano ale teď jsem více aktivní ale teď mi někdo odcizil účet takže nemužu hrát :/

• Azti
    112
    Měl sem ted hodne skolu ale začínám trihard :dizzy: 
    Prison,BW,SW....
    14 za 2 měsíce 15
    Jsem aktivní a na gt hraju hraju asi 5 let takže mám zkušenosti a když je potřeba jedu 5 hodin denně :)
    BTW:Grey sorry jak sem to leavnul :(
  • upraveno 4. November
    =Tvůj nick ve hře> Speed_hunter2014
    =Globální level ve hře:  61. level
    =Aktivita: Jsem zde skoro každý den 2 až 3 hodiny, maximálně 4, o víkendech mohu být klidně i celý den.
    =Věk (není povinné) 15
    =Na jakých minihrách Tě lze nejčastěji najít: Nejvíce Bedwars,Skywars, občas nějaká ta Anni.
    =Proč vzít zrovna Tebe? - Protože jsem hodně aktivní a rád bych vám pomáhal plnit sezonní ukoly, asi nejlépe mi jde BW, hraju ho tu hodně dlouho a asi tak 20 - 30 levelů mám právě s bedwarsu, kde si koupím lektvary a pak zabijím hráče, poslední dobu si cvičím rychlé ničení postelí, to znamená že hned po startu už v leather armoru a krumpáčem se snažím jít na enemáky. Budu rád za přijetí, díky a hezký den.

EDIT//// - Profil>>> http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=Speed_hunter2014
                          Banlist>>> http://ban.gameteam.cz/users/Speed_hunter2014

• @Azti a @Speed_hunter2014 oba beru, jen musíte počkat, až se uvolní místo :/ Ale podle mně to dlouho nebude :) Díky
  • Ták, Azti už v guildě je a máme akorát volné místo i pro tebe @Speed_hunter2014 . Takže ve hře /g prijmout JustGo4It (nebo JG4I, teď is nejsem jistý) a jsi naším členem :) Díky.
  • Dobry den 
    me jméno je Joash_YT
    pravě sem podál přihlašku

je mi 16
    lvl 84 VIP
    aktivita každý den co nejdéle co to jdé
    nehráju nic jineho než pvp minihry což sou eggwarsy turfwarsy bedwarsy anni,crytaly někdy jen když mám boostery
    a taky někdy přispěju velké hodnoty do guildy :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.