#JustGo4It [JG4I]

1235»

Komentáře

• upraveno 26. December 2017
    Já se hlavně chci co nejvíce zvýraznit v 5 sezóně. Možná nedám jako jednotlivec dostatek bodů, ale za to se nejvíce dokážu zvýraznit jako plnitel úkolů. Nejsem sice dobrý v PvP, ale nějaké ty bokovky úkoly bych mohl dokázat. Na PvP bych byl raději společně se členy JG4I. Nechci se nějak vytahovat nebo tak něco, ale pokusím se vyhodit Guildu do top 5 možná top 3 míst. A jakožto jeden z bývalých členů tehdejší HIVSTDS bych vám mohl docela prospět.

• @TheMasterDefault Za mě přijat :) ale musíš ještě chviličku počkat, je plno :)
  • =Tvůj nick ve hře:williamfg
    =Globální level ve hře:88
    =Aktivita:5-6Hodin denne
    =Věk (není povinné):13
    =Na jakých minihrách Tě lze nejčastěji najít:Cs:go,A možno aj crystals (Mám tam 2x Top stats)
    =Proč vzít zrovna Tebe?Rád by som pomáhal v Skóre. Ts3 mám keby tak.
  • @williamfg za mě přijata :) ale musíš chvíli počkat, máme plno
  • ale jak se dívám na ban list, tak máš docela dost banu od AC

• Už jsem tady zase :smiley: 

Nick: Atlas_CZ
    Level: 72
    Aktivita: Každý den (většinou pokud toho nemám hodně do školy :) )
    Věk: 14 (konečně :D
    Minihry: převážně Prison pokud není co plnit za úkoly ale pokud by byly úkoly plnil bych jak drak i jinde :)

Proč vzít mě? No tak mám už nějaké zkušenosti, byl jsem v guildách jako Silver Eagles a GetŠrektArmy, z obou jsem byl vyhozen kvůli mojí neaktivitě. která byla v obou případech zapříčiněna problémy s počítačem.
    Nicméně už jsem si konečně pořídil celkem ok počítač se kterým jsem spokojený takže podobné problémy už by neměly nastat. Další důvod proč vzít mě? No tak jak už jsem psal úkoly bych určitě plnil, jsem přátelský a umím docela dobře PvP. Zase se tu nechci úplně přechválit protože přece jenom samochvála smrdí že ano.
    :smiley: 

AtlasCZ

• @Atlas_CZ za mě přijat :) ale ted máme plno

• @Atlas_CZ ;
    @williamfg ;
    @TheMasterDefault ;
    Všichni jste přijati,ale musíte počkat.. Máme plno. Děkuji za trpělivost. :D 
  • @CejenCZ a co tak koukat do BListu?:) 
  • Nekoukal jsem se tam,jelikož jsem myslel,že se koukal Kaled. :D Díky za info.

• HeYke 
    80
    2-3,5hod
    Creative 3 , OP miniAnni , Crystals , Bedwars a Skywars (najčastejšie)
    12
    pohodaví chlapček , vybuchnem vtedy keď mi niekto zničí stavbu (šanca 69%)                                                  som dám do guildy denne 0 - 1250 skóre 
    Mám Skype , TS 3 ..... 
    Prečo ja ?
    viem dobre PvP , pomáham , rád sa bavím , hrám vždy teamovo (napr. dám niekto veci čo stratil a pod.)
  • @HeYke ; Nepřijat. 

• Zdravím,
    chtěl bych svoji přihlášku vzít zpět.
    Neberte si to špatně

Atlas_CZ

• upraveno 20. January
    Ahoj! Asi jste si mohli všimnout diskuze, kde se loučím s přáteli atd. Takže na GT končím.. Bylo mi líto ale tak skvělou guildu rozpustit a tak jsme se s opravdovými věrnými členy dohodli, že JustGo4It obnovíme.
    Nová guilda: JustGo4IIt
    Zkratka guildy: JG4II
    Nové vedení: @CejenCZ
                                   @kaled_565 ;
                                   @ILoveCatsCz  ;(brzy nový nick)
                                   @Lizzie_Loxus ;
                                   @Alykii ;
    Pravidla pro přihlášení zůstávají, jen při každé přihlášce označte aspoň jednoho z výše uvedených hráčů! Na přihlášky bez odkazu na banlist a bez označení jednoho z těchto lidí nebude brán ohled!
    Zde zadej svůj nick a pošli nám odkaz (banlist) http://ban.gameteam.cz/search
  • Ok. Nový guildmaster @CejenCZ to pojal trošku po svém a založil nový nábor. Takže všichni zájemci prosím pište své přihlášky zde: http://forum.gameteam.cz/discussion/40376/justgo4iit
  • =Tvůj nick ve hře:tobanxp
    =Globální level ve hře:93(6%)
    =Aktivita:Každý den 1-2h, o víkendu klidně 5h
    =Věk (není povinné): 13
    =Na jakých minihrách Tě lze nejčastěji najít: Anni, TurfWars, BedWars, SkyWars, crystals atd..
    =Proč vzít zrovna Tebe?: Protože jsem aktivní, nejsem sprostý nechci aby si lidi o mně říkali "To je ten blbec, který jen nadává" jsem takový že nenadávám beru to normálně je to jenom "HRA"
    Snad mně vezmete, a zatím ahoj.
  • Já bych ho bral cejní 
  • Nelíbí se mi banlist.. A stejně máme plno..  :/
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.