HS - wartkor

Ahoj chtěl bych tě pozvat na můj nový HS . HS je postvanený v mém oblíbeném moderním stylu.
pokud potřebuješ pomoc rádi ti poradíme náš AT je příjemný (a kdo je nepříjemný je vyhozen) takže AT je příjemný
**************************************************************************************************************************************
UNBAN
- kdo ti dal ban pokud víš
- proč to bylo uděleno
- omluva
- vyjádření
***************************************************************************************************************************************
PŘIHLÁŠKY DO AT
- kolik ti je
-Příkazy (napíšeš až budeš na HS )
-jestli chces byt helper nebo builder
- pokud si builder něco postavis 
- pote te ceka pohovor (Pohovor se koná na HS)
**************************************************************************************************************************************
NAHLÁŠENÍ HRÁČŮ pokud je na serveru jen majitel a ten je AFK tak nahlaš sem hráče-
nick hráče
- kdy se  to cca stalo
- přestupek ( spam hacky vulgarita nevhodné stavby)
*****************************************************************************************************************************************
přeji příjemnou hru na HS tak zatím ahoj

Komentáře

• Ahoj, já bych chtěla být Builderka :mrgreen: 

Můj Nick: Lopi_CZ 
    Věk: 12 (Ale chovat se umím) 
    Příkazy: Jo, umím jich hooodně!  :D
    Něco postavit: Bože, postavím úplně cokoliv si řekneš!!!!! :blush: ;) :smirk: 
    Pohovor: To myslíš jako na TS nebo jen ve hře? 

A ještě bych se chtěla zeptat, když bude třeba builder nějak super boží, bude hodně stavět a pomáhat, dostane taky povýšení? Myslím třeba na móda nebo na admina. 

Těším se na odpověď  :) :smiley: 

Dobrou noc 
    -amy 
  • upraveno 24. July
    @amymbona  přijata dnes se dostav na hs .ano dostane poviseni. a pohovor se kona ve hre jinak porada je kazdy patek
  • Dneska se nemůžu dostavit. Jsem někde s mámou. :mrgreen: Přijdu o víkendu 
  • nabízíme novou pozici a to R.Builder prava jako normal builder jen pracujete z redstonem d ěláte ovody atd
    přihláška je stejnajako na helpera nebo buildera jemo napisete ze chcete byt R.Builder
  • @amymbona  proc ses o víkendu nedostavila na hs  :/ ;)
  • Ahoj pokud chceš více informací tak informace jsou na našem webu: http://hs-wartkor.webnode.cz/
    a pokud si nevíš s něčím rady kontaktuj mě na E-Mailu: HS-wartkor@seznam.cz
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.