Nový block - plugin

Na planetcraftu jsme si chtěl postavit automatickou farmu na stromy, ale protože zde nefunguje wither boss a není tu žádný plugin, který by zjednodušoval kácení stromů, mě napadlo, že když už tu je auto farma, tak jestli by jste nemohli přidat block na kácení nebo pokládání sazenic stromů. Popřípadě plugin na kácení stromů. Předem děkuji za odpověď.

Komentáře

• @Akro_CZ souhlasím :)

Koty :wink: 
  • @Akro_CZ  Souhlasím Bylo by to Super  :)

-FiremelonX
  • akro nebylo byto špatné ale zase by to bylo moc op

• A můžeme tam rovnou přidat také věcičky jako je Gamemode 1, /ban <hráč> ŽE?? Podle mě je toto úplná zbytečnost, nezdá se ti trošku moc že VIP mají fly? Budeme tam cpát plugin/blok co bude kácet stromy než  by jsme tam třeba přidali více planetek|víc surovin..
  • " více planetek|víc surovin.." Planéty si môžeš postaviť a čo sa týka surovín existuje warp shop a warp trh.
    A hlavne pridať planétu teraz ?? Trocha neskoro hlavne by s tým bolo veľa ale že veľa práce.
  • Ahoj
    @DejviS7  NECHCI PLANETU POSTAVIT, ale aby ti dala materiál, pleteš si můj pojem. A vím že existuje warp shop apod. A nejsou tam třeba takové bloky, co by byly v těch planetkách.  A ano, teď přidat planetky. A co s tím že by to dalo hodně práce? Nevím jestli GT chce být originální a postavit nové planetky? Očividně ne..
  • @Eze  ...... zabije ma niekto ?? Rozmýšľaš ?? kde by tu planétu asi dali videl si moje planéty ? A to nehovorím za tých ktorý tie planéty zbúrali a postavili si plochu. 

• Ahoj
    @DejviS7 Nevím zda tě někdo může zabít, nevím proč to tu pleteš, a ano, myslím víc jak ty. " kde by tu planétu asi dali videl si moje planéty" Přečti si co píši nahoře, že by se to udělalo nové, a neviděl a ani je vidět nechci. A proč zase pleteš něco co jako.. No tak by ty planety zbourali a postavili plochu, A? co je na tom? Proč zasahuješ do něčeho.. To už JE VĚC HRÁČE JAK SI TO UDĚLÁ A JAK SI TO PŘIZPŮSOBÍ nemyslíš ? Mě jde o to, že by tam třeba byly planetky co ti něco dají, né jak je na té planetě strom a na něm jsou emerald blocky a pak to je nic.. Aby to bylo záživnější a aby to ty hráče bavilo, aby si řekl že tady má hodně možností a bude se chtít podívat do všech těch planetek..
  • Aloha super "Přečti si co píši nahoře, že by se to udělalo nové" novéé ?? a skonči to tak jak minule ?? že všetci prišli o svoje veci ?? Tak to tie planéty už nikto hrať nebude. Ja osobne som proti novým planetám ja som sa na svojich nadrel až až a nemienim ich robiť odznova.
  • Ahoj,
    S návrhem nesouhlasím. Opravdu, přidejte tam i /ban , /kick , /mute atp.. !!! Zbytečnost a navíc by to byl už módovaný server!! Souhlasím s @Eze
  • Nápad možná super, ale pravděpodobnost, že se to na PLC objeví je nulová, ani doteď nebyl nikdo z atemu schopen odpověďi

• Zkus tohle borče.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.