FzGaming-Vyhrožování

Ahoj, já jsem squirtle1 povídal jsem si s helperem : Endless - myslím .... O tom že mě hráč uráží a vyhrožuje mi
tím že mi nešlo dát mu z guildy 2 000 tokenů protože splnil ukol za 5 000 tokenů ale bylo/ještě je to vyplé a nešlo to a on mi začal vyhrožovat že mě dá na forum - přitom to není moje chyba - no a samozřejmě kdo chce v guildě týpka který je skoro non-stop na creativu a nepomáhá tak jsem ho vyhodil a zase.. já tě dám na forum a takové kraviny.... a začal že chce po mě ty tokeny nebo mě dá na forum a pořád na mě shazoval kraviny například : proč jsem šel do guildy s kidama atd....
Důkaz : bohůžel nemám ale tak z poloviny ano, na důkazy se zeptejte Endless :wink: :wink:  

Já vám přeji pěkný zbytek dne ! :smile: 
-squirtle1 :wink: 

Komentáře

• Prosím lidi-GT hráče at napíšou jejich názor 

• Ahoj, nevím jestli to je úplně řešení, ale já to tak dělám.  Když mi někdo píše, že mě dá na fórum, tak se ho nejraději zeptám za co, protože ty blbosti co někdy někdo vymyslí jsou fakt k smíchu. Pokud jsi nějakým způsobem neporušil pravidla, tak se nemusíš bát. Podle toho co tu popisuješ, tak k tomu má asi důvod, který je úplně mimo. To že jsi podle něho šel do guildy s kidama, tak toho by si neměl všímat, protože je to tvoje věc a kdo nehledá, ten nenajde... Podle někoho je kid, kdo se chová jako dítě, podle někoho dítě.
    Nevím co na to AT, ale já to většinou řeším takhle.
  • Kamo vykasli se na něho. To když někdy někdo nedostane to co chce tak řekne. Jdeš na forko.....atd. Vykasli se na něj a hrej dál. 
  • DakadoDakado
    DeveloperGuild DevMultiMine
    Diskuze o ničem, myslí, že když někdo napíše napíše na forum že jsi v guildě s "kidama" tak za to můžeš dostat ban ? Prober se a přestan zakladat nesmyslne topicy.
Tato diskuze je zavřená.