Nábor => [Assassins]

Ahoj nazývám se Robin Hood a jsem úředník této guildy.. Naše guilda je celkem umístěná na 50 místě.. Což není nic moc, ale za to jsme umístění v minulé sezóně na 28. místě a v aktuální sezóně na 16. místě.Máme splněno 10/37 úkolů ;)
Naše guilda má zatím level 3.. Zatím máme guild skupinu na skype.. Po dosažení 4 levelu vytvořemí guild room na ts3 ;)
Náš poviný vklad do rozpočtu guildy je 2000tokenů měsíčně.. Není to zas tak moc ;) takže se to jdá zvládnout.. Ve vyjímečných případech snížíme.. Momentálně máme 9 členů a 3 další místa ;) takže prosím pište žádosti... Zde dolů vám hodím také otázky.. Na které odpovíte

• Tvůj nick ve hře:
  • Tvůj level ve hře:
  • Máš skype? Prosím napiš tvůj skype účet:
  • Máš TeamSpeak3?
  • Vlastníš originální Minecraft?
  • Byl si už někdy v Guildě nebo jsi ?
  • Seš schopný vkládat 2000 tokenů?
  • Napiš svoji aktivitu v hodinách: 

Komentáře

• Nechodte k nemu je hrozny. Jen upozorneni.
  • upraveno 3. August
    To říká ten co byl u mně v guildě ;) a neuměl se pořádně chovat.. Navíc si měl hack client a admin to potvrdil, takže jsem tě musel vyhodit, jinak by šla guilda do háje, takže se nauč chovat děcko malý
  • Tak už jsme z 16. místa skočili na 9. :love: 
  • To mluvis o me? Ja v takové guilde bych nebyl ani za mega. A tady admin neříkal ze mám hack klient. Alespoň je mi 14 narozdíl od tebe. Tobě je 5.
  • upraveno 3. August
    Přestaň tu psát blbosti prosímtě.. Neumíš se prostě chovat uznej to sám. Nemám na tebe náladu už..Do všech příspěvků mi spamuješ, že jsem hrozný nebo tak něco ;) 
  • Říkám pravdu. Ano priznavam mám u AT podmínku. Ale ty zakladas zvytecne diskuze a spamujes. Umím se narozdíl od tebe chovat. A nějaký ubohým kidem se nenechám ztrapnovat.
    • Tvůj nick ve hře:buchticakhahah
    • Tvůj level ve hře:84
    • Máš skype? Prosím napiš tvůj skype účet:mam tu je buchta︻芫══一
    • Máš TeamSpeak3?  Mam
    • Vlastníš originální Minecraft? Nope
    • Byl si už někdy v Guildě nebo jsi ? Bol som vo vlastnej 3guilde ktorum som rozpustil lebo nikdo nebol aktivny
    • Seš schopný vkládat 2000 tokenů? Mohol by som to dat ale ted to začínam hravat po dlhej dobe
    • Napiš svoji aktivitu v hodinách:  Tak ako sa da občaš 4-6 hod občas 2hod

• @buchticakhahah ahoj naše podmínky splňuješ.. Jen chci dodat, že těch 2000 tokenů je vždycky za měsíc ;) 
    Nabereme tě do pár hodin ok ?
  • Ahoj chttěů bych do vaší guildy.
    Nick: F4K_MikiC_Ezz.
    level: 49.
    Ts3 mám.
    Origo mám.
    Byl jsem hodněkrát v guildě.
    Ne min 200 tokenu denně.
    1-3 h denně.
    Děkuji.

• @F4K_MikiC_Ezz ahoj do guildy tě nemůžeme vzít, protože si dostal ban za KillAuru od admina Connora :) Přeji hezký den

• to byl ban neprávem 

• ja nwm proč mně connor dal ban za KA  ale ja KA nemam
  • A kdyby jsem ten ban nedostal přijmul bys mně

• když nemam KA tak proč mně vzít nemůžeš 

• upraveno 2. September
    Proč spamujes. Vždy ten koment do hodky můžeš opravit. Robina sice nesnáším ale teď je mi ho líto.
  • upraveno 3. September
    • Tvůj nick ve hře:wotisek
    • Tvůj level ve hře:70-71
    • Máš skype? Prosím napiš tvůj skype účet:wotisekcz.fanskype
    • Máš TeamSpeak3?Ano ale a´blbne mik.
    • Vlastníš originální Minecraft?Ne
    • Byl si už někdy v Guildě nebo jsi ?Jsem ale jdu pryč :wink:  Z důvodu že hledám lepší :wink: 
    • Seš schopný vkládat 2000 tokenů?:Ano jestli to je za měsíc
    • Napiš svoji aktivitu v hodinách: 300+
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.