Nábor => [Assassins]

Ahoj nazývám se Robin Hood a jsem úředník této guildy.. Naše guilda je celkem umístěná na 50 místě.. Což není nic moc, ale za to jsme umístění v minulé sezóně na 28. místě a v aktuální sezóně na 16. místě.Máme splněno 10/37 úkolů ;)
Naše guilda má zatím level 3.. Zatím máme guild skupinu na skype.. Po dosažení 4 levelu vytvořemí guild room na ts3 ;)
Náš poviný vklad do rozpočtu guildy je 2000tokenů měsíčně.. Není to zas tak moc ;) takže se to jdá zvládnout.. Ve vyjímečných případech snížíme.. Momentálně máme 9 členů a 3 další místa ;) takže prosím pište žádosti... Zde dolů vám hodím také otázky.. Na které odpovíte

• Tvůj nick ve hře:
  • Tvůj level ve hře:
  • Máš skype? Prosím napiš tvůj skype účet:
  • Máš TeamSpeak3?
  • Vlastníš originální Minecraft?
  • Byl si už někdy v Guildě nebo jsi ?
  • Seš schopný vkládat 2000 tokenů?
  • Napiš svoji aktivitu v hodinách: 

Komentáře

• Nechodte k nemu je hrozny. Jen upozorneni.
  • upraveno 3. August 2017
    To říká ten co byl u mně v guildě ;) a neuměl se pořádně chovat.. Navíc si měl hack client a admin to potvrdil, takže jsem tě musel vyhodit, jinak by šla guilda do háje, takže se nauč chovat děcko malý
  • Tak už jsme z 16. místa skočili na 9. :love: 
  • To mluvis o me? Ja v takové guilde bych nebyl ani za mega. A tady admin neříkal ze mám hack klient. Alespoň je mi 14 narozdíl od tebe. Tobě je 5.
  • upraveno 3. August 2017
    Přestaň tu psát blbosti prosímtě.. Neumíš se prostě chovat uznej to sám. Nemám na tebe náladu už..Do všech příspěvků mi spamuješ, že jsem hrozný nebo tak něco ;) 
  • Říkám pravdu. Ano priznavam mám u AT podmínku. Ale ty zakladas zvytecne diskuze a spamujes. Umím se narozdíl od tebe chovat. A nějaký ubohým kidem se nenechám ztrapnovat.
    • Tvůj nick ve hře:buchticakhahah
    • Tvůj level ve hře:84
    • Máš skype? Prosím napiš tvůj skype účet:mam tu je buchta︻芫══一
    • Máš TeamSpeak3?  Mam
    • Vlastníš originální Minecraft? Nope
    • Byl si už někdy v Guildě nebo jsi ? Bol som vo vlastnej 3guilde ktorum som rozpustil lebo nikdo nebol aktivny
    • Seš schopný vkládat 2000 tokenů? Mohol by som to dat ale ted to začínam hravat po dlhej dobe
    • Napiš svoji aktivitu v hodinách:  Tak ako sa da občaš 4-6 hod občas 2hod

• @buchticakhahah ahoj naše podmínky splňuješ.. Jen chci dodat, že těch 2000 tokenů je vždycky za měsíc ;) 
    Nabereme tě do pár hodin ok ?
  • Ahoj chttěů bych do vaší guildy.
    Nick: F4K_MikiC_Ezz.
    level: 49.
    Ts3 mám.
    Origo mám.
    Byl jsem hodněkrát v guildě.
    Ne min 200 tokenu denně.
    1-3 h denně.
    Děkuji.

• @F4K_MikiC_Ezz ahoj do guildy tě nemůžeme vzít, protože si dostal ban za KillAuru od admina Connora :) Přeji hezký den

• to byl ban neprávem 

• ja nwm proč mně connor dal ban za KA  ale ja KA nemam
  • A kdyby jsem ten ban nedostal přijmul bys mně

• když nemam KA tak proč mně vzít nemůžeš 

• upraveno 2. September 2017
    Proč spamujes. Vždy ten koment do hodky můžeš opravit. Robina sice nesnáším ale teď je mi ho líto.
  • upraveno 3. September 2017
    • Tvůj nick ve hře:wotisek
    • Tvůj level ve hře:70-71
    • Máš skype? Prosím napiš tvůj skype účet:wotisekcz.fanskype
    • Máš TeamSpeak3?Ano ale a´blbne mik.
    • Vlastníš originální Minecraft?Ne
    • Byl si už někdy v Guildě nebo jsi ?Jsem ale jdu pryč :wink:  Z důvodu že hledám lepší :wink: 
    • Seš schopný vkládat 2000 tokenů?:Ano jestli to je za měsíc
    • Napiš svoji aktivitu v hodinách: 300+
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.