Guildy - odměny za 4. sezónu

upraveno 8. August v Guildy - Diskuze
Zdravím,
Nedávno byly odhaleny odměny pro "nejlepší" guildy za 4. guild sezónu. První věc, co mě při pohledu na ně napadla bylo "To jako vážně?" 
Zde je screen aktualních odměn pro "nejlepší guildy"
A moje vyjádření, jakožto hráče hrajícího na GameTeamu již nějaký ten pátek?

1. Unikátní hlava. Jediná odměna, která za to stojí. ALE. Hlavu dostane každá guilda od pozice 29. nahoru. To už potom tak "unikátní" nebude, ne?

2. Tokeny a úlomky klíče. Chápu to tak, že 5000 tokenů do guild banky. Okay. V aktuální sezóně jsou úkoly s odměnami ve výši i 30 000 tokenů. Za to, že se guildy snaží celou sezónu dostanou 1/6 odměny sezóního úkolu? I kdyby to bylo individuální... 5000 tokenu nikoho nevytrhne.  A úlomky? 1000 úlomků klíče... Nemyslím, že k tomu má cenu něco psát.

3. Efekty, Balónky, Boostery. Toto se týka odměn pro top 1 - 5. Velká část hráčů v těchto guildách už se nemůže řadit mezi začátečníky. Nejspíš už tyto gadgety dávno všechny mají. Alespoň já to tak mám. A boostery? Boostery na "nepopulární" minihry dostává každý, kdo si zaplatí VIP z denní VIP odměny a věřte mi, že už jich mají váážně dost. 

4. Nejspíš odměna, kvůli které se všichni těm guildám tak věnují. Kredity. Guildy 1.-5. dostanou 20 kreditů pro každého člena. 
No... V první a druhé sezóně byly kredity za 1. místo - 1000 kreditů do guild banky. To se současné odměně ani nepřibližuje. Proč se to tak snížilo...?

Jako další, dost důležitou věc troufnu si říct, jsem nepochopil, proč jste zrušily odměnu pro TOP 1 guildu. To jste chtěli, ať se guildy mezi sebou neperou o první místo? Něco vám řeknu. Přesně o tomhle to, z mého pohledu jakožto hráče, celé je. Aby jste umírnili soupeřivost jste zrušili "jedinečnost" té guildy, která by dosáhla 1. místa.

...oznamujeme přesný konec sezony, aby jste se mohli dopředu připravit a pojistit si pozici v sezonním žebříčku a získat tak ty nejlepší odměny!
Toto je citace z dakadova oznámění 4. sezóny. Vy děláte sezónu na 3 měsíce, abychom soupeřili o toto? Jak už jsem řekl, jediná odměna která MĚ zaujala, je tygří hlava. Kterou ale dostane každý top 29 a lepší. Do TOP 29 se dostane určitě každý, kdo na GameTeamu hraje pravidelně. Takže tu hlavu budou mít všichni.

Nakonec bych tedy chtěl požádat, aby jste znovu zvážili odměny za 4. sezónu. Odměny stály za zmínku během prvních dvou sezón. Spousta hráčů už hraje na GameTeamu jenom kvůli guildám, aby byli o nějaký ten kousek lepší než ostatní. Tito hráči ale ztrácí motivaci. Proč systém nemůže být takový, jako když guildy začínali? Stěžoval si někdo? Ne. Všichni byli spokojení se svou odměnou, i přesto že nebyli první? Ano. 

Dále by mě zajímalo, proč už z minihry prison nepřibývá skóre. Skoro ze všech ano, ale z prisonu ne? Zrovna minihra prison je jedna z těch, kde skóre NELZE bugovat. A vy ho zrušíte. Každá guilda má svůj styl hry... Někdo rád splní všechny úkoly, někdo si prostě rád kope... Proč se jim snažit zasahovat do jejich oblíbeného stylu hry? Minecraft je sandbox, tak nač jej omezovat?

To je tak vše, co jsem chtěl napsat a doufám, že moji žádost zvážíte. Je to psáno z mého pohledu, jakožto obyčejného hráče, který se od pohledu vedení GT dost liší. Chápu, že je to váš plugin a vy si řídíte odměny. Toto celé jsem napsal jen proto, že se snažím GT pro všechny hráče udělat zase o něco příjemnějším.

Díky za přečtení,
S přáním hezkého dne, ShadowD3ath

pZgm.png 43.6K

Komentáře

• Tak jako.... čekal jsem něco lepšího... 20 kre na člena... není to teďka málo? :)
  • Je to nespravodlivé voči Guildam, ktoré sa umiestnili do TOP 1-3..
  • Súhlasím s tebou. Čo sa týka tých odmien 1-5 tak zelenú auru mám, červený balón mám, 30x token. bomba = 600 tokenov pre člena. To si myslím že je strašne málo a 20kre  to je tiež málo za tú snahu. Keď už tak tak by to malo byť rozdelené aby sa nehádali o 1. miesto tak 1-2 (1-3), 4-5.
  • Take rozhodně souhlasím, hlava tygra je na tom všem asi nejlepší kredity hm... jen 20nic moc oproti 1a2sezone
    Rozhodně by bylo dobrý třeba dát víc kreditu pro člena nebo do guild banky

- Nizik
  • Za tak malé odměny Nemá cenu se prát....
  • Souhlasím s vámi, taky mě to celkem zklamalo. 
  • Souhlasím.. tyto odměny teď stojí za nic.. 
  • 20 kreditů je na nic, to je jako by jste za soutěž kde je několik tisíc týmu dostali za první místo chipsy.
  • Ono ale v realu to tak dost často je :D
  • DakadoDakado
    DeveloperMultiMine
    Pokud se dost hracu z top guild shodne na tom, ze odmeny z teto sezony nereprezentuji jejich usili odmeny pro top guildy prehodnotime. Nicmene v teto sezone rozdavame zatim nejvic kreditu kolik jsme kdy v sezonach rozdali (20 000 celkem). 

V teto sezone jsme se snazili zamerit na co nejvetsi pocet guild aby byly odmeneny i mensi guildy, nicmene chapame ze odmeny pro top guildy jsou mensi nez v predchozich sezonach jelikoz se o ne musi delit s ostatnimi guildami na nizsich pozicich.
  • Muzete byt radi ze dostanete alespon neco..
  • @Dakado tak keby tie efekty a balónky idú predať. Lebo tú auru a tie 2 balónky čo mám dostať tak to už dávno mám. Tak tie 2 balónky nahraďte aspoň unikátnymi balónkami a tú zelenú auru nahradiť dúhovú auru. To zase každý nemá. Alebo fakt keby to ide predať :)
  • DakadoDakado
    DeveloperMultiMine
    Balancovat ekonomiku (způsob získávání) petů a gadgetů by bylo velmi obtížné, kdyby s pety bylo možno obchodovat, nicméně o této možnosti jsme v minulosti již uvažovali, nicméně v blízké budoucnosti nemáme v plánu do systému nijak zasahovat.
  • 20 kreditů je strašně málo kdyť to si člověk z TOP guildy dokáže vydělat 10x rychleji bez guildy za stejnou dobu co trvá sezóna 
  • V první sezóně byl kaln ve kterém jsem na 17. místě - teď už nikoho neláká bojovat o takhle malé odměny - je lehčí si 20 kreditů koupit. Radši budu hrát pohodově než se dřít za skoro nic.
    Zvyšte odměny nebo bude málo guild, kteří se budou snažit.
  • S odměnou nesouhlasím, @ShadowD3ath  má pravdu.S kamarády jsme hráli GT a po pár měsících nás přestal bavit a vždy jsme čekaly jen na sezónu.Vždy když byla sezóna tak jsme se snažily být co nejlepší protože byly velké odměny a vždy když sezona skončila tak to nebylo ono, pár dní po skončení sezóny netrvalo dlouho a zase jsme přestali hrát GT a čekaly na další sezónu. Najednou začala 4 sezóna a začaly jsme hrát ale po pár dnech jsme se dozvěděli odměny a odměny jsou teda dost na nic.Po zjištění těchto odměn nás to naštvalo.Odměny by potřebovaly hodně upravit protože tyhle odměny se dá většina získat normálně v četně gadgetu,ulomku.tokenu a kreditu boostry si může koupit každý a nebo když máte zakoupené VIP tak dostáváte 1 booster každý den tak jen opakuji prosím upravte odměny protože tyhle odměny moc hráče nezaujali a jestli to tak zůstane tak už nikoho pomalu nebudou zajímaz guildy!!!

• upraveno 25. August
    Také se přidám. Odměna za 3.mesicni snahu je toto? Takovéto odměny jsem udělal na burze za 2h. 
    Jak zde řekl dakado, že se "dělíme" s ostatními guildami ó kredity.
    Proč? Proč by měla dostávat guilda, která toho nahraje 2x méně než my dostat odměny ve stejné výši?
    Stejně také nechápu ten priston.. Jak se zde zmínilo, Minecraft je sandbox, tak proč nas omezovat tím, že někde jinde nepůjde získávat Score?

Buď bych sezónu zkrátil, či překopal celý systém odměn, protože 20kreditu neodpovídá práci, kterou musíme vynaložit na získání těchto směšných odměn.
    Navrhoval bych pro 1.guildu nejméně 2x vyšší odměnu než na druhém místě, to donutí hráče k hraní, né směšné odměny, které vyděláš za 2h

-Pešééék
  • DakadoDakado
    DeveloperMultiMine
    Nebojte se, odmeny budou rebalancovany.
  • Dakado a kdy budou ty nové?
  • nebudu tady chodit okolo horké káše takže GameTeam je téžky na vývoj teďka do toho ten "skvelej AC" kterej samozřejme funguje jak hacky na GameTeamů ale souhlásím ze Shadowem bylo by to lepší atd.. prostě kdysi sem hral MC 24/7 teď sem online jednou za 4hoďky prostě mě to nebaví a na ANNI? rlly? naco to dávate do sézon když se přípojíte v 2 fázi a v 3 už je konec hry protože tam nějakej debilek příjde s hackama  a kazí to... tak si to vyřeště nějak dneska po dlouhé dobe sem videl Milousse a Werviho na ANNI a co dělali? Míla spectoval, Wervi hral ale byli tam hackerové a on to moc neřešil tak jako GT komunita kam speje? někam do piiip?.. nebo co jako? GT Komunita se pokazila na začatku roku ale mysleli sme že se to zlepší ale  co? zhoršila A-team je dívnej poslední dobou línej např Milouss mutuje.. např je tam hráč který vás začne provokovat a kdo výjde jak uplnej vypatlanej keket s mute? přece ten co se bránil... logika GT je mi to jedno jak si to vyřešíte je to váš server tak si ho strčte kam chcete ale bylo by dobrý kdyby byli VYŠÍ ODMĚNY pro GUILDY a nějakej KVALÍTNEJ ANTICHEAT kterej fakt bude fungovat! Děkují -Brual 
  • jžš, Brualek když jsi tak chytrý, navrhni jim ho.
Tato diskuze je zavřená.