HS MarpasCZ - Upoutávka + Novinky

Ahoj, chtěl bych vám představit svůj hs, ale nejdříve si přečtěte toto:
1. Může tady psát pouze vedení hs MarpasCZ, nechci aby to tu bylo nepřehledné, když už mi něco chcete ohledně tohoto hs napsat, tak na mou zeď.
2. Toto není nábor, takže tu žádné přihlášky nepište, na to slouží jiné diskuze
3. Budu tu psát o připravovaných updatech, vydaných velkých a malých updatech:
a) plánované updaty - budu psát jenom něco, a taky budu něco říkat jinak, nebo budu říkat více možností, i když sám vím jak to bude vypadat, abyste byli ještě více zvědaví a abych vám to nevyspoileroval, budou tam i nějaké obrázky.
b) malé updaty - popis pouze jednou větou s max. jedním obrázkem.
c) velké updaty - text s několika větami popisující update a několik obrázků
Takže už víte co v téhle diskuzi bude, klidně si jí dejte do záložek, abyste byli informováni o updatech co nejdřív. A o čem tento hs bude?
Tento hráčský server bude zaměřený na středověk a mírně i fantasy, taktéž co bych chtěl zavést je roleplay. Ano, můj hs bude roleplay, a budete si tam moct koupit dům, budou tam různé obchody (nebude tam jeden obchod kde bude všechno), a nebudou tam warpy. Spawn bude jedno velké město, do přírody si budete muset zajít nebo zajet (pokud máte koně, můžete ho i dát do stáje kterou si pronajmete). Tak a to by bylo asi všechno na úvod, brzy se chystá update 0.1.0 (beta 1.0.0), tak co, těšíte se (pište na zeď).

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.