HS MarpasCZ - Upoutávka + Novinky

Ahoj, chtěl bych vám představit svůj hs, ale nejdříve si přečtěte toto:
1. Může tady psát pouze vedení hs MarpasCZ, nechci aby to tu bylo nepřehledné, když už mi něco chcete ohledně tohoto hs napsat, tak na mou zeď.
2. Toto není nábor, takže tu žádné přihlášky nepište, na to slouží jiné diskuze
3. Budu tu psát o připravovaných updatech, vydaných velkých a malých updatech:
a) plánované updaty - budu psát jenom něco, a taky budu něco říkat jinak, nebo budu říkat více možností, i když sám vím jak to bude vypadat, abyste byli ještě více zvědaví a abych vám to nevyspoileroval, budou tam i nějaké obrázky.
b) malé updaty - popis pouze jednou větou s max. jedním obrázkem.
c) velké updaty - text s několika větami popisující update a několik obrázků
Takže už víte co v téhle diskuzi bude, klidně si jí dejte do záložek, abyste byli informováni o updatech co nejdřív. A o čem tento hs bude?
Tento hráčský server bude zaměřený na středověk a mírně i fantasy, taktéž co bych chtěl zavést je roleplay. Ano, můj hs bude roleplay, a budete si tam moct koupit dům, budou tam různé obchody (nebude tam jeden obchod kde bude všechno), a nebudou tam warpy. Spawn bude jedno velké město, do přírody si budete muset zajít nebo zajet (pokud máte koně, můžete ho i dát do stáje kterou si pronajmete). Tak a to by bylo asi všechno na úvod, brzy se chystá update 0.1.0 (beta 1.0.0), tak co, těšíte se (pište na zeď).

Komentáře

• upraveno 15. August
    Plánovaný update 0.1.0 (beta 1.0.0)
    Nejspíš to ještě nevíte, ale chystá se první velký update, tento update by měl přinést základ hs, jako např. spawn a měnu, která bude jako mince. Taktéž bude nějaké to info v jedné budově.

Plánované datum vydání: začátek školního roku

• Dodatečné info
    Vydání čekejte v průběhu příštího týdne. Na HS se připravují další věci, které nás napadli teprve nedávno.
  • jak jsi udelal to lore?

• @wartkor /i <item> <počet> <name:jméno_podtržítka_místo_mezer> <lore:lore_podtržítka_se_přemění_na_mezery
  • @MarpasCZ  děkuji pomhl jsi mi
  • Ahoj lidi, vím, hs kvůli nepodpoře hráčů (což mě dost mrzí, nemyslím tím jenom poz. hodnocení ale celkově nějaké názory hráčů) a neaktivitě adminského týmu (ano, sice hs neměl nonstop, a spoustu věcí asi moc členy AT nebavilo, ale polovina AT se na hs podívala asi jenom jednou a někteří dělali blbosti, a jeden dokonce zničil kus mapy) zkončil. Ale teď mám plán udělat hs znovu, mám hodně originálních nápadů! Ptejte se mě tu, a cokoliv pište co by tam mohlo být. V této diskuzi klidně komentujte.
  • Ahoj! Marpas Rád bych se zeptal.. Proč je to tam nebavilo udělej něco originálního Economy já nevím cokoli.. ale když to bude Originalní tak uvidíš že to pujde jako Např: Ten Projekt od Mamut_CZ to je hodně Originalní nebo tak něco... Možná ti tam začne někdo hrát..
  • @Salexan no ono to právě bylo hodně originální jen jsem nechtěl všechno vyspoilerovat. ;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.