SEG - Silver Eagles

1234568»

Komentáře

• upraveno 3. May
    @Swappy_ Už mě štve naše guilda a chci začít znovu, takže odcházím. Už z toho nemám stejný zápal do hry jako předtím...
  • Věk: Je mi 15 let.

Denní Aktivita: Řekl bych PO-PÁ Budu 2-3 Hodinky. SO-NE tak 4-6 hodin.

Herní Nick: miooll

Level: 58.

Oblíbená Minihra: 
    Creative či HS.

Odehrané Hodiny: 108 hodin českých.
    :smiley: 

Něco o sobě: 
    Tak je mi 15 LET.Rád sportuji programuji či hraji na počítači.Mé koníčky jsou.. jezdím na motorkách ( Závodně ) potom na jízdím kole a hraji fotbal. Chodím do furt na Základní Školu přesněji do 9.Třídy a mám s ní dobré vztahy.

Přeji vám hezký zbytek dne.

-Miooll

• @Adamoclev2025 Pekny, ale to doufam, ze pokud te prijmeme budes pridavat vice skore.

@miooll Prihlaska pekna, ale nevim jestli te Nelaach prijme za ty odehrane hodiny. 

@CassiusClay Myslim ze by nemel byt problem.. :) @Nelaach

Diky swappy.
  • @Swappy_ Ahoj, nemusíš být nenávistný, protože jsem odešel a ani nejsi v guildě. Je mi líto, že tě to až tak vzalo, ale já se rozhodnul a stojím si za tím.
  • upraveno 7. May
    @Swappy_ Já za to nemohu, že máš hacky a tak máš snadno skóre, ale někteří chtějí hrát poctivě ;).
  • @Adamoclev2025 Jen neumíš parkour. ;)

• @Swappy_ Radši to vyřešíme v pm
  • Zdravím, moje jméno je Syracks, je kvůli tomu že hledám aktivní guildy bych chtěl požádat o místo zrovnu u vás. Je mi 13 let a chodím na Sportovní gymnázium v Ostravě. Tento týden jsem opět začal hrát minecraft a jelikož mám na GT 104 level, tak jsem se rozhodl zakotvit sem. Mám nahraných 575 hodin. Moje oblíbené minihry jsou Anni, Crystals, Skywars, Creative, Parkour atd.. atd.. Můj nick ve hře je Syracks
  • @Swappy_ ;
    Jinej nolifer, když jsi na parkouru 3-4 hodiny :dizzy: 

• @Swappy_ ; Jsem dobrej :'D
  • @CassiusClay Můžu mít dotaz proč lžeš o věku? :neutral: 
  • upraveno 8. May
    Ukoncete prosim diskuzi, jestli chcete pokracovat, tak prosim do pmka.
    Zde se pisou prihlasky do guildy.

@Syracks Ta agresivita proti lupe me udivuje, ale pockej na Nelaach. @Nelaach
  • @MenT2007 ; já na lupe něják agresivní nejsem :D to co se stalo je dlouhá historie

• Přihlášku ztahuju..
  • @ShadowKillerCZ1 Guilda se rozpadá...
  • --Ahojky, pro všechny zájemce o přijetí do guildy SilverEagles:
    Jelikož je již konec sezóny, tak vám oznamuji, že nové členy už nepřijímáme.--

Já osobně děkuji všem našim členům, kteří se snažili až do konce, jen tak neodešli za lepším a pokusili se guildu udržet co nejvýše v žebříčku :blush: . Největší díky patří @Nelaach , díky které jsem zažila spousty legrace (taky poznala nové lidi) a doufám, že ještě zažiji :D  <3

A ještě tedy naposledy:
    --NÁBOR UKONČEN--

Děkujeme za pochopení. :)

-Luck
  • Taky děkuju za nádherně prožité herní zážitky.
  • Další skvělá guilda končí. :neutral: :frowning: (Na to plnění BW úkolů nikdy nezapomenu :smiley:)
  • @KonysCZ to bylo něco no :D
  • Já vám taky děkuju. Tu "chvíli" co jsem s vámi, tak jsem si užil <3

@Nelaach @dinousek @Luckeeen ;@Happy_Gulas @Myza.. A spoustu dalších :*
  • Omluvám se za pozdější reakci.

Děkuji za pěkně prožitý Půl rok v guildě SEG. (Na to jak jsem vás poslouchal když jste plnili BW nikdy nezapomenu).

Fajn lidi co jsem poznal: @Nelaach @Myza @MenT2007_ ; @pepazdepa160 @Happy_Gulas @dinousek ;
    @PentzCZ ; @Morgisa ; (Tu už znám dlouho) @KonysCZ ; ten k nám vždycky chodil a @Luckeeen ;

Je mi líto SEGU Nelo mohla jsi ho přenechat mýže..Ale i tak děkuji za pěkně strávený čas!

-MaSTEr1616
  • Další dobrá guilda umírá... :( I přesto, že jsem nebyl součástí, stále si vždycky vzpomenu na Nelu a SEG.
    R.I.P SEG
    Vždycky v Našich srdcích
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.