NÁBOR DO GUILDY BestUnicornSkill! [BUS]

Zdravím všechny! 
Hledáme nějaké členy do zálohy, kdyby se guilda upgradovala :).
Nějaké informace o guildě:
ČLENOVÉ:   SunnySweetie_CZ, SusenkaSK_CZ, lenylol123, angellaaa_twix
ÚŘEDNÍCI:   DATSKILLZ_, DeadGirlsWraith
GuildMasterka:   Monika2002
Level: 1
Pozice: 88
Skore:  393 930
Ostatní informace máte zde: http://guilds.gameteam.cz/?p=guild&g=19577

Podmínky, které musíte splňovat, můžeme udělat i vyjímku =):
1.- Věk 11+ 
2.- Level  60+
3.- Aktivita:  Nejideálnější aktivita je 4-6h :). A pokud pojedete pryč tak se omluvte 2 dny před odjezdem :)
4.- BAN: Pokud-li máte ban od AC (AntiCheatu) Tak to moc nepočítáme, ale pak si vás i prověříme :). Jestli máte ban za hacky a stalo se to před několika měsíci tak vás možná vezmeme, ale jestli ten ban byl před pár dněma tak odmítáme.
5.- IPBAN: ODMÍTÁME ROVNOU!!
6.- Tokeny: Aspoň za 1 týden přidat 300 tokenů :), nebo prostě, když budete mít chuť ty tokeny tam dát :). My ty tokeny z vás tahat nebudeme ;), ale bylo by dobré kdybyste přidali aspoň 100 tokenů.
7.- Nesmíte být vulgární v /gch ani ve veřejném chatu!
8.- Jestli zjistíme, že HACKUJETE/BUGUJETE/CHEATUJETE, budete nemilosrdně vyhozeni!
9.- Potřebujeme hráče, kteří hrají CrystalAnni a umí ničit crystaly :). A umí zabíjet Bosse. Dále potřebujeme hráče, kteří umí dobře Parkour. A hráče, kteří umí SkyWars a vyhrávají :). (Nemusíte jenom vyhrávat, stačí když to budete hrát)
10.- Za 1 den udělat aspoň 500 skore :). Pokud nebudete pomáhat guildě s úkoly budeme mít upozornění a jestli i tak nebudete nic dělat jste vyhozeni..
Pokud toto všechno splňuješ (nebo aspoň něco tak se posuň dál.)

Přihláška bude vypadat takhle:
Věk:  Např.: Je mi 10 a 11 mi bude za 1 rok :/, ale v chatu nenadávám a umím se chovat :)
Level:  Např.: Level mám 54, ale opravdu se snažím se zlepšovat :) 
Aktivita:  Např.:  Aktivní jsem 3-5h na GT jsem často, ale hraji závodně fotbal a nebudu někdy aktivní :).
Vaše Bany:  Např.: Mám tam jeden ban za hacky, který je 5 měsíců starý a hacky nepoužívám.
Tokeny: Např.: Za 2 dny přidám tak cca 200 tokens
Má vulgarita: Např.: Nejsem vulgární..
Měl jsem hacky?:  Např.: Ano měl, ale uvědomil jsem si, že mám hrát bez hacků atd..
Mé schopnosti:  Např.: Umím výborně CrystalsAnni, umím ničit crystaly a dobře zabíjet bossy. Dále jsem taky dobrý v Parkouru :).

PS: Na TeamSpeaku nemáme roomku a ani mít nebudeme. Nejčastěji  GuildMasterku odchytíte na Minecraft (GameTeam) a Úřednice taktéž..

Můj skype, kdybyste mě chtěli o něčem informovat a nemohli byste na MC, Můj skype: DATSKILLZ_ (Kdyby se vám nic nevyhledalo tak zkuste: natalka71409    A kdyby se vám taky nic nevyhledalo tak mi napište do komentáře váš skype a najdu si vás.)

-Mějte se pěkně a hodně štěstí. 
-S pozdravem DATSKILLZ_ :smiley: 

Komentáře

• Zdravím!
    Máme nové statistiky: 
    Členové:  lukynno, McSwagge, SunnySweetie_CZ, XxCool_GamerxX, _JohyCZ_
    Úředníci: DATSKILLZ_ DeadGirlsWraith
    GuildMasterka: Monika2002
    Level Guildy: 2
    Pozice: 88
    Skore: 516 605
    Už jsme pokročili s úkolama dále. Tudíš máme další 2 úkoly splňené!

-Příjemný zbytek dne přeje DATSKILLZ_ 

Ps: Na TeamSpeaku jsme taky a GuildMasterka a úředníci tak jsou více aktivnější než na Minecraftu.
  • Věk - je mi 11 
    Level - je 35 , ale doexpím se
    Aktivita - jsem na GT 5-6 hodin , denně nekdy kvůli hasickým závodům nebo tréninku tam nebudu.
    Moje bany - žádne jsem nedostal 
    Tokeny - Za týden přidám asi 500 tokenů
    Má vulgarita - nejsem vulgární 
    Měl jsem hacky? - Měl ale ted už ne.... (asi 5 let zpátky jsem je měl...)
    Mé schopnosti - Umím dobře PVP, Parkour (takže CrystalsAnni vpoho).

Doufám že mě příjmete.
  • Zdravím! @_ItsJelly_ ;
    Příjmám tě!

-DATSKILLZ_ 
  • Zdravím!
    Chtěla bych jenom napsat, že guilda se zrušila, kvůli nějakému bugu. Protože když GuildMasterka vyhodila člena z guildy tak jí to prý napsalo Monika2002 rozpustila guildu. V tu chvíli jsem byla na SkyWars a poté, když jsem šla /lobby tak guilda byla fuč. Tudíš jsem jí já DATSKILLZ_ NOVĚ založila. Hledám aktivní členy, kteří budou expit do guildy :). Na tokenech mi absoultně nezáleží. Tudíš prosím pište přihlášky!!
    Děkuji moc za pochopení

-Příjemný zbytek dne přeje DAT
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.