Povolené a nepovolené módy

Zdravím, mohu se zeptat které módy jsou povolené a které ne? Jsem tu zrovna nový na tomto serveru
Používám módy:Batty's Coordinates PLUS Mod, CPSMod, KeystrokesMod v3, Old Animations, Orange' Simple Mods, PlayerAPI a Vanilla Enhancements

Komentáře

• EligAEligA
    Moderátor fóraAdmin
    upraveno 23. August
    Zdravím,
    Jsou povolené modifikace, které Tě na serveru nezvýhodňují nad ostatními hráči.

- Batty's Coordinates PLUS Mod - pokud jde jen o ukazatel aktuálního itemu v ruce, souřadnic, FPS, biomu a stav Tvého armoru - pak by s tímto módem nemělo být problému.
    - CPSMod - za předpokladu, že Ti ukazuje pouze klávesy které mačkáš, status Tvého armoru, CPS a aktuální Tebou vypité lektvary, mělo by být jeho použití bezproblémové.
    - KeystrokesMod v3 - aktivní tlačítka na klávesnici - bez problému
    Old Animations - nevím jestli je ideální použití tohoto módu zrovna na server, ale snad bez problému
    Orange' Simple Mods - jeví se v pořádku
    PlayerAPI - bez problému

Vypsala jsem všechny zmíněné módy pro případ, že by po Tobě ještě někdo další na našem foru zjišťoval něco o těchto modifikacích. Obecně se dá říci, že pokud Tě módy informují o stavu Tvé postavičky a né žádné jiné, není jejich použití zakázáno. Příkladem zakázaných módů může být například minimapa nebo damage indicator - informují Tě o věcech, které by jsi bez použití těchto módů nevěděl, tedy Tě zvýhodňují nad ostatními hráči a proto je jejich použití zakázané.

V případě že si nejste jisti, zdali je používání některého módu na tomto serveru povoleno, máte možnost položit dotaz v této diskuzi.

S pozdravem, EligA
  • Ale s módy se nepřipojím (nemyslím Labymod), to jest Forge, je to pravda?
  • @drkousek stále existuje možnost jak se s módy připojit  ;)
  • Dobrý den chtěl bych se zeptat používám pack modu keystrokes mod , cps mod a fps mod ktere jsou v pack cheatbreaker a nehce mě to pustit na server pokud nevíte co je cheatbreaker tak tady je odkaz https://www.cheatbreaker.com/  a prostě mě to nepustí na server. Proč? Děkuji předem za odpověď :wink: 

• Ahoj,
    co ti to vypisuje? Mohl by jsi poslat screen ;)

-Peyo
  • @ItzEaZy asi ti to blokuje ten pošahanej blokátor Forge ;)
  • Stejně ten blokátor Forge nezabrání cheaterům... tak k čemu tam vlastně je?
  • Některé cheaty potřebují prej Forge.
  • 1/100 potřebuje Forge :/ tak to si nepomůžeme :/
  • A je povolen Optifine?
  • Děkuji, já ho používám kvůli FPS Boost.
  • @drkousek ;
    LiquidBounce potřebuje Forge.
  • Nu,
    V žádnem případe Bounce..
    Najkvalitnejší client... kterej utočí na servery... lahko nelahko
    Prečo by bol ten Dev hlupy a robil forge ? -.-
  • Dobrý den používám dlouho Replay mod který mě nezvíhodňuje nad ostatními jen se mohu krásně podívat jak jsem hrát a nebo to také dát do nějakého videa ale je tu problém nemohu se sním připoj na GameTeam ale na ostatní servery ano. Prosím o povolení tohoto módu! :'(
  • Nu,
    Ano je povolený @BrediiikCZE ;
  • Co LabyMod :disappointed: 
  • @TigerCraft LabyMod je povolen pouze s Armor Standem, Status efectem třeba Damage Indicator,Minimapa je zakazaný zvyhodňuje tě to nad ostatnimi hráčema 
  • upraveno 2. November
    Řekněme to takhle, používat můžeš všechny módy... Jen na to nesmí přijít   ;) I forge jde použít... 
  • upraveno 5. November
    mohli byste přidat mezi povolené mody
    AutoGG-2.0.4
    autotip 2.0.2
    BetterSprinting  MC-1.8.8  v1.1.3
    ChatTriggers_1.8.9_4.1.6
    OldAnimationsMod v2.3.1 Classloader FORGE MC1.8.9
    OldAnimationsMod v2.3.1 FORGE MC1.8.9
    OpenEye
    Orange's Simple ToggleSprint-1.0
    ResourcePackOrganizer  MC-1.8.9  v1.0.3
    The 5zig Mod v3.12.3 for Minecraft 1.8.9
    ?????
    Děkuji za odpověď :smile: 
  • EligA 
    Proč to takhle neuděláte s Hackami? Když můžete to udělat s Forgem?
  • upraveno 10. November
    Ahoj @BoredNoobOffi ;
    Tady máš vysvětlení v angličtině (na překlad jsem moc unavenej, rip, jestli se jedná o špatnou věc tak double rip)

The fact that Minecraft is Java-based, there simply isn't any reasonable way of detecting changes to a client, because any feature you add to detect changes to the client, can just be removed or disabled by the client. Same applies to mods; I can't just add a mod name to the blocked list, it doesn't work like that. The ways I use to block mods are because their developers added this to support server owners, a mod which wants to remain hidden could just hide itself anyway, just because Minecraft is Java-based.

Finally, I can't add whatever mod you suggest me to. There is a long process for me to add a mod which consists on myself contacting the mod author/developer for them to implement the blockage and compatibility with Bukkit/Spigot servers so I can add it to my plugin. I can't just add your mod to a list (would be awesome, wouldn't it?) and make magic blocking your mod. Although some mods I've blocked did implement these server compatibility features, I did contact several times mod authors for them to implement/improve these.

(doufám že je to celý, zdroj: 
    https://www.spigotmc.org/resources/ezprotector.12663/)
    dodatek: kdyby se někdo z AT nudil, může to editnout a udělat překlad c:
  • Prostě a jednoduše, jelikož vše jde přepsat a změnit tak není možné sto procentně zakázat módy nebo hacky, já kdybych chtěl se s módy na GT připojím a je jedno jestli jsou povolené, jen bych přepsal forge tak, aby nezaslal informační paket, on tam není jen tak protože se to někomu líbilo, ale bude to fungovat i bez něj... 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.