Povolené a nepovolené módy

Zdravím, mohu se zeptat které módy jsou povolené a které ne? Jsem tu zrovna nový na tomto serveru
Používám módy:Batty's Coordinates PLUS Mod, CPSMod, KeystrokesMod v3, Old Animations, Orange' Simple Mods, PlayerAPI a Vanilla Enhancements

Komentáře

• EligAEligA
    Moderátor fóraAdmin
    upraveno 6. December 2017
    Zdravím,
    Jsou povolené modifikace, které Tě na serveru nezvýhodňují nad ostatními hráči.

- Batty's Coordinates PLUS Mod - pokud jde jen o ukazatel aktuálního itemu v ruce, souřadnic, FPS, biomu a stav Tvého armoru - pak by s tímto módem nemělo být problému.
    - CPSMod - za předpokladu, že Ti ukazuje pouze klávesy které mačkáš, status Tvého armoru, CPS a aktuální Tebou vypité lektvary, mělo by být jeho použití bezproblémové.
    - KeystrokesMod v3 - aktivní tlačítka na klávesnici - bez problému
    Old Animations - nevím jestli je ideální použití tohoto módu zrovna na server, ale snad bez problému
    - Orange' Simple Mods - není povolen ( Toggle Sprint)
    PlayerAPI - bez problému

Vypsala jsem všechny zmíněné módy pro případ, že by po Tobě ještě někdo další na našem foru zjišťoval něco o těchto modifikacích. Obecně se dá říci, že pokud Tě módy informují o stavu Tvé postavičky a né žádné jiné, není jejich použití zakázáno. Příkladem zakázaných módů může být například minimapa nebo damage indicator - informují Tě o věcech, které by jsi bez použití těchto módů nevěděl, tedy Tě zvýhodňují nad ostatními hráči a proto je jejich použití zakázané.

V případě že si nejste jisti, zdali je používání některého módu na tomto serveru povoleno, máte možnost položit dotaz v této diskuzi.

S pozdravem, EligA
  • Ale s módy se nepřipojím (nemyslím Labymod), to jest Forge, je to pravda?
  • Dobrý den chtěl bych se zeptat používám pack modu keystrokes mod , cps mod a fps mod ktere jsou v pack cheatbreaker a nehce mě to pustit na server pokud nevíte co je cheatbreaker tak tady je odkaz https://www.cheatbreaker.com/  a prostě mě to nepustí na server. Proč? Děkuji předem za odpověď :wink: 

• Ahoj,
    co ti to vypisuje? Mohl by jsi poslat screen ;)

-Peyo
  • A je povolen Optifine?
  • Co LabyMod :disappointed: 
  • @TigerCraft LabyMod je povolen pouze s Armor Standem, Status efectem třeba Damage Indicator,Minimapa je zakazaný zvyhodňuje tě to nad ostatnimi hráčema 
  • EligA 
    Proč to takhle neuděláte s Hackami? Když můžete to udělat s Forgem?
  • SirMartinCZSirMartinCZ
    Moderátor
    upraveno 10. November 2017
    Ahoj @BoredNoobOffi ;
    Tady máš vysvětlení v angličtině (na překlad jsem moc unavenej, rip, jestli se jedná o špatnou věc tak double rip)

The fact that Minecraft is Java-based, there simply isn't any reasonable way of detecting changes to a client, because any feature you add to detect changes to the client, can just be removed or disabled by the client. Same applies to mods; I can't just add a mod name to the blocked list, it doesn't work like that. The ways I use to block mods are because their developers added this to support server owners, a mod which wants to remain hidden could just hide itself anyway, just because Minecraft is Java-based.

Finally, I can't add whatever mod you suggest me to. There is a long process for me to add a mod which consists on myself contacting the mod author/developer for them to implement the blockage and compatibility with Bukkit/Spigot servers so I can add it to my plugin. I can't just add your mod to a list (would be awesome, wouldn't it?) and make magic blocking your mod. Although some mods I've blocked did implement these server compatibility features, I did contact several times mod authors for them to implement/improve these.

(doufám že je to celý, zdroj: 
    https://www.spigotmc.org/resources/ezprotector.12663/)
    dodatek: kdyby se někdo z AT nudil, může to editnout a udělat překlad c:
  • Prostě a jednoduše, jelikož vše jde přepsat a změnit tak není možné sto procentně zakázat módy nebo hacky, já kdybych chtěl se s módy na GT připojím a je jedno jestli jsou povolené, jen bych přepsal forge tak, aby nezaslal informační paket, on tam není jen tak protože se to někomu líbilo, ale bude to fungovat i bez něj... 
  • SirMartinCZSirMartinCZ
    Moderátor
    upraveno 20. January
    Ahoj,
    jelikož je tady nový Labymod (verze 3) a ten má v sobě spoustu nových addonů, tak jsem se rozhodl, že Vám zde sepíšu co je povolené a co ne. Doufám, že po tomto bude mít každý na 100% jasno...
    Stále platí, že Labymod v základní podobě je povolen!!!

Zde je seznam addonů:

1. OptiFine
    - celý povolen
    Umožňuje pokročilejší nastavení MC ingame. Zároveň podporuje HD textury.

2. DirectionHUD - celý povolen
    Ukazuje, jakým směrem se zrovna díváte.

3. ItemPsychics - celý povolen
    Mění animaci droplých itemů.

4. ToggleSneak 
    - celý zakázán
    Nemusíte držet klávesu, aby jste se plížili, nebo sprintovali.

5. WorldEditCUI
    - celý povolen
    Zobrazuje označenou plochu WE.

6. Settings Profile Mod
    - celý povolen
    Ukládá nastavení ovládání profilu, do ostatních profilů (když si zapnete launcher a vybíráte si verzi, může se stát, že se Vám restartuje ovládání, tento mod by měl ovládání zachovat).

7. Resourcepack24
    - povolen, pokud se nejedná o xray (u nás je xray považován za cheat!!!)
    Nabízí v nastavení resource packů nové tlačítko, které Vás přesměruje do speciálního menu, kde si můžete stáhnout několik resource packů. Znovu podotýkám, že použití XRay je trestáno banem délky jako u jiného hacku!

8. BetterHat - celý povolen
    Pouze doplněk, druhou vrstvu skinu převede do 3D. Má velký dopad na výkon na slabších PC.

9. Keystrokes v3
    - celý povolen
    Ukazuje, jako klávesu zrovna mačkáte, popř. jak rychle klikáte.

10. DamageIndicator 
    - celý zakázán
    Ukazuje status životů u ostatních hráčů.

11. MoreParticles
    - celý povolen
    Vytvoří více particlů, když někomu dáte "critical hit".

12. CustomCrosshair
    - celý povolen
    Umožňuje změnit si svůj crosshair ("kříž").

• Ahoj, je povolené v laby mode ta tabulka so suradnicamy subs time date clicks atd.?
  • upraveno 31. December 2017
  • Takže pokud to dobře chápu i Liteloader je zakázanej?
  • Dobrý den, je povoleno používat Nepovolené mody na HS? Dnes jsem našel týpka co měl Damage Indicator na HS Ale Screen nemám.
    • Zdravím, chtěla bych se zeptat, či je povolen Cosmic Client
    • Je to něco jako LabyMod, ale ne tak známý.
    • Obsahuje: Information hud, schematica, tabbychat, worldedit cui, keystrokes, cooldownhud, armor hud, potion hud, crosshair, event hud, chunk borders, toggle sneak & toggle sprint, world downloader, potion colors, mapwriter scoreboard, screenshot uploader, world border (Nevypsala jsem Breadcrumbs a Roam, protože nejdou zapnout - vyžadují speciální permisse...)
    • Jedná se tedy o neškodný client. (Pokud nepočítám toggle sneak & toggle sprint - zakázané mody)
    • Snad mne chápete, proč se ptám. Je to z jednoduchého a prostého důvodu - nechci hrát s něčím zakázaným.
  • Dobrý den, Předpokládám že když má někdo DMG indicator nastavený na jeden blok, tak se to taky počítá jako "zvýhodnění nad ostatnímy hráči". Má to takhle můj kámoš a neví, jestli za to nedostane ban.... pokud se i za tohle dává ban, tak já mu vyřídím že to má odinstalovat.
    PS: na jak dlouho je ban za DMG indicator?
    Díky, GG :smile:
  • ..... tak potom keď chcem sa ba GT pripojiť s keystrokesmod
    tak tam je forge -_-....a dá sa niak pripojiť na GT KEYSTROKESMOD A BEZ 
    FORGU?

-Masterko :-*
  • SirMartinCZSirMartinCZ
    Moderátor
    @Master_PVPSK ;
    Labymod? V něm je keystrokes.
  • SirMartinCZSirMartinCZ
    Moderátor
    upraveno 2. June
    Ahoj,
    @_Elinkaa_ ;
    bez modů: toggle sneak & toggle sprint, world downloader by to mělo být bez problémů.
    ano, i lite loader je zakázán.

@GameGoal ;
    DMG indicator je kompletně zakázán, v trestu hraje roli banlist - nelze jen tak určit.
  • je aj zakazany mod Quark?

• mrmilamrmila
    Admin
    @SlovakCharlieCat
    Pokud vím, tento mód se instaluje přes Forge a s ním se k nám nepřipojíš. A jestli máme na mysli stejný mod, tak tento mod přidává jen další možnosti bloků a jejich crafting? Na GT, je jediný módovaný server a to Pokecraft.

Pokud máš na mysli jiný mod, napiš nám co by měl dělat prosím. Díky
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.