Proč už se nemazá skoré !!

Mě by zajimalo proč už se nemazá guildám skore když mají v guilde hacker nebo bugera třeba GSC měli xxradikxx on bugoval a nic se jim nesmazalo nebo niz jejich GM měl nukera a nic se jim nesmazalo myslím si že by se aspoň mělo smazat to skore co tam udělali

faty69

Komentáře

• Ahoj.
    Souhlasím stebou. GM od IDIM spawnkilloval a tím pádem
    mají o 350K score více (EW).
  • Ahoj, xxradilekxx už není v GSC.

Tohle ti nakecal youtuberjenej? Smutné.

Ytbere, vim ze si mu to nakecal.

• Ne nenakecal stačí se dívat na guildy a na nahlaseni hracu kdyz jsem vydel ze xxradilek buguje hned jsem sel se podivat na guildy a zjistit kde je a byl v GSC a nerekl mi to youtuberjenej Tak tho laskave nech
  • Radilek byl vyhozen.
  • Ale poté co dostal ban když někdo nahraje skore tak se to pricte do guildy a kdyz ho vyhodite tak nic nezmizí 
  • @iSmuuthi spawn kilo není na egg zakázány. Akorát to nesmí být členů guildy. A to GSC nedělali.

• @faty69 v tvojí diskuzi nevidím skoro žádný smysl a stejně by to bylo zbytečné. Zacituji "Mě by zajímalo proč už se nemaže guildám skóre" Wat? Když je nějaký člen vyhozen tak to nikdy nevymazalo jeho vydělané skóre ani se vymazávat nebude
  • gamekeepers on myslí ty bugery :/ nabugují, dostanou ban, jsou vyhozeni a hra běží vesele dál :/
  • Aha... ale pořád se mi to zdá jako nesmysl když GSC má celkově 8M skóre a měli by přijít o cca 13K tak je to podle mě zbytečnost
  • Rád bych se k tomu vyjádřil jako GM IDIM, přiznávám spawnoval jsem na eggwars, ale psal někde někdo, že to je zakázané? ne. Když už tak by za to měl být ban, jak dostal vanua, ale že by se mělo vymazat scóre celé guildě? Z toho spawnkillovani jsme měli max 20k, ostatních 110k scóre jsme poctivě dělali skoro půl roku a k tomu nám vymazali celkové skóre. Já to nechápu, jestli to tak zůstane, tak na gameteam už v životě nevstoupím, když si vezmu kolik mě to vzalo času, který jsem dal do guildy, tak už chci přestat hrát rovnou, protože znova se mi to dělat nechce, když zkusím nějakou pitomost, o které mi nikdo neřekl, že je zakázaná. Je mi jedno jestli mi za to dáte ban nebo jak to chcete řešit, ale opravdu na tohle nervy nemám. Byl bych rád kdyby se ozval někdo z a-teamu, abych si o tom s ním promluvil, protože aby nám bez vysvětlení vzali 130k score a 4m v sezoně si myslím, že není úplně spravedlivé.
  • DakadoDakado
    DeveloperMultiMine
    @Akro_CZ ;
    Bugger si stěžuje na to, že ho dostihla spravedlnost ?

Že to nikde není napsané ? To bych neřekl: http://forum.gameteam.cz/discussion/8705/guildmastri-pozor

Tady je přesně napsané co se stane, když budete podvádět.

Logicky úkol je stavěn tak, aby jsi ho plnil normální cestou tedy zabíjením hráčů, kteří hru normálně hrají. Pokud si myslíš, že se úkoly mají plnit tak, že hru hrát nebudeš, ale vymyslíš způsob jak to obejít, tak to sorry ale tohle není myšlení zdravého člověka.

Tato diskuze je zavřená.