"despawn" blok breakeru

Zdravím, dnes můj spolubydlící na islandu vykopal blok breaker(SlavicekCZ) ale měl u sebe v inventáři pistony a z nějakeho duvodu se mu přidali k nim. Je tu nějaká možnost vrácení blokbreakeru? btw Díky milousovi za ochotu že mi opakovaně neodpověděl, a bavil se s hráčema o blbostech :smile: 

Komentáře

• upraveno 23. August
    Edit - stalo se to tak 22:30 až 22:45
  • ondra852ondra852
    DeveloperModerátor fóra
    Pokud nastane nejaka chyba nebo ma nekdo nejaky jiny problem je potreba, aby to nahlasil on a sam poskytl popis dane situace. V tomto pripade idealne jmeno vlastnika ostrovu, svuj herni nick, souradnce, kde byl blok polozen a cas. Pokud chces resit neco za nekoho jineho, tak nemuzes ocekavat od clenu teamu nejakou odpoved, protoze tenhle zpusob je vetsinou pouze ztrata casu.
  • upraveno 23. August
    x: 345 y: 98 z: 5909, řeším to za něho ale byl jsem tu toho, on sám se snažil admina kontakovat jako prnví. Majiteleme ostorvu jsem já, tudíž Shofy. 
  • Ahoj toto se mi stalo párkrát. Když jsi ten BB položil můžeš ho vykopat, ale když ne a vykopat ho za to co vysouva tak je z něho piston. Alespoň takové a tím ja mám zkušenosti.
  • ondra852ondra852
    DeveloperModerátor fóra
    Shofy nechapu cemu nerozumis na tom, ze to ma resit ten koho se to tyka.
Tato diskuze je zavřená.