SkyBlock-lag-spadnutí do voidu

upraveno 29. August v SkyBlock
Ahoj, mám trošku větší problém ohledně Skyblocku, konkrétně se spadnutím do voidu během lagu, nevím jestli byl lag na mé, či druhé straně, ale chci se zeptat jestli to jde nějak řešit, prostě z ničeho nic se hra lagla a po odlagnutí jsem padal, měl jsem u sebe 6 staků hlíny a asi tak 5 staků stone half blocků, a full enchant dia brnění, odpojil jsem se ještě než jsem umřel, z důvody kdyby to šlo dokázat, jestli jsem to u sebe opravdu měl. (nevím jestli to jde) Tato situace mě dost mrzí, tak doufám, že to půjde vyřešit. Nejvíc mi vadí asi ta hlína a dia brnění no... Předem děkuju.

Komentáře

• Ahoj nevim jestli to je resit mozna ano ale doporucim ti si z ostrova spustit vodu kdybys nekdy jindy padal znova

• Ako hovoril lucario najlepsie bude zabezpecit vodou, za ten cas co pracujem z pluginmi som nepocul o niekom kto by vytvaral zalohy inventara pred smrtou do zloziek, takze pochybujem ze to pojde vyriesit.
  • EligAEligA
    Moderátor fóraAdmin
    Doporučuji udělat okolo místa spawnu podlahu z více než jen jedné vrstvy blocků a toto by se stávat nemělo.
Tato diskuze je zavřená.