Tvoření guild

Ahoj, poslední dobou si všímám, že se plní nejlehčí úkoly za kredity (CS:GO), vyzvednou úkoly, zruší guildu, vytvoří další a takhle opakují cyklus. Proto žádám, aby se dal limit po zrušení guildy limit 7 dnů do vytvoření další guildy. A nejsem sám, kdo to ví.
Děkuji za Váš čas

Komentáře

• Dobrý nápad  (y)
  • twl ne ! to je na nic !
  • @Dakado  ze to neudelate ???
  • Je to na nic protoze nedostanes kre ze?
  • @wartkor na nic? Nevidím v tom problém kromě pro ty lidi, kteří to zneužívají.

Myslím, že něco takového by nebylo na škodu... lidi by si pak i mnohem víc promysleli, jestli vážně chtějí vlastní guildu a nemohli jí využívat jen na kredity. Já jsem rozhodně pro. :)
  • aha @AnjnaCZ  ja jsem to spatne  pochopil ja jsem is myslel ze to je ze mas guildu jen na 7 dní
  • @wartkor xddd pobavil jsi mě xddd ikdyž se každý může splést xd
  • @gamekeepers souhlasím s tebou a s @AnjnaCZ takto se to může brát jako bugovaní kre číže banán na měsíc za porušovaní pravidel.. ale místo 7 dní by sem to dal na 14dní aby si to rychle rozmysleli co dělají a proč to dělají 
  • @Brualek no nevím, vem si, že se někdo např. překlikne a vytvoří guildu s názvem který nechtěl, a bude muset čekat dva týdny na opravu. Samozřejmě záleží, jak se to nastaví, ale ten týden mi přijde tak akorát. 
  • AnjnaCZ pak na to slouží poprosit dakada a ten to prejmenuje.
  • DakadoDakado
    DeveloperGuild DevMultiMine
    Cooldown pro připojení do další guildy po zrušení/upuštění Guildy byl zvednut z původních 24 hodin na 72 hodin.
Tato diskuze je zavřená.