Zmena neaktuálneho pravidla

Zdravím,

Včera bola zabanovaná hráčka @L_Zonna za písanie do žiadosti o UnBan. Mne sa to osobne páčilo, že tam písala.
Hráča napríklad zabanoval AntiCheat a vždy mu najskôr odpísala a nemusel to písať člen AT. Člen AT sa potom po 5-tich dňoch len vyjadril. Týmto spôsobom, len pomáhala AT. Podľa mňa nebolo na tom nič zlého. Príklady pomáhania:

http://forum.gameteam.cz/discussion/31277/zadost-o-vysvetleni (nezabanujete hráča @Pavel2630_CZ ?)
http://forum.gameteam.cz/discussion/31286/zadam-zase-o-unban (nezabanujete hráča @rozbitamikina ?)
http://forum.gameteam.cz/discussion/30733/zadost-o-unban-ban-129650 (nezabanujete hráča @gamekeepers ?)
- Do zadosti o unban smi psat pouze jeji autor a clenove teamu, ostatni prispevky budou smazany (v pripade opakovaneho poruseni bude uzivatel zablokovan na foru)
Toto pravidlo sa mi zdá dávno neaktuálne. Prečo hráč, ktorý sa na GT vyzná, nemôže pomôcť druhému, ktorý sa v na GT nevyzná?

Prajem pekný deň - Anadolu09_PLSK
«1

Komentáře

• upraveno 3. September
    proč by to dělali? já jsem byl zabanovaný hádám že za spam, nebo nevim, ale dobrý ať mi přiloží důkaz, kde jsem co dělal, já myslím že jsem nic neporušil..

myslím že jsem též pomáhal, psal jsem ať doplní předlohu a ták.. takže tak..
  • @Kump4469 Teraz na GT je všetko inak. Miesto toho, aby dali hráčke @L_Zonna vyznamenanie za vyše 500 nahlásenií a za vyše 1000 dobrých rád  hráčom, tak oni jej prácu pár kliknutiami zmažú...
  • @Anadolu09_PLSK ;
    Pouze pomáhám hráčům a pokud si dobře všímám, zatím mě nikdo nevaroval..
  • @Pavel2630_CZ to isté robila @L_Zonna a vymazali jej komentáre a diskusie...
  • upraveno 3. September
    Ahoj @Anadolu09_PLSK ,
    Cením si toho. Ale já dostala od Rosinky a Clayky varování. Ale to nebylo ohledně spamování sekce Unbany/Bany. V te době , kdy mi to varování dávali ani to pravidlo neplatilo a nebylo tam napsané.Ale co se nadělá.. budu muset s tím žít.Smazali mi i fotky , které jsem tu měla uložené a zprávy. Ale beru to s klidem:-) přece jen to není tak strašné.. sám Connor mi napsal "
    Je mi líto, protože 3k + 625dis. Je dost".
    Krásný den.
  • Podľa hráčky @L_Zonna:

1. Dostala varovanie od Rosinky a Clayky za: 
    Varování jsem dostala za to, že jsem zakládala moc diskuzí...

2. Jej aktivita bola vymazaná za:

Za to, že jsem spamovala unbany/bany.

Takže z toho výplyva, že nedostala žiadne upozornenie... (Uvidíme, ako to vysvetlí AT :smile:)

• Tak nepomáhejte tady, je tu plno nevděčníků :D Se vsadim ze po první odpovědi A T topic zamknou :D Nebo vubec neodpovi xDD
  • upraveno 3. September
    .
  • @ItzGikisakaPvP  wtf co to meleš jaký psaní ip ??? 
  • @kolykale Špatná diskuze, sorry ._.
  • @Anadolu09_PLSK Vím, že nemůžu psát tam a tam... ale můj názor je většinou rozumný a smysluplný. Jo a když už píšu do "žádost o unban" tak napíšu něco v tom smyslu: "omlouvám se za spamování". Ale abych jsem se nějak bránil aniž bych tě nějak ponížil tak ti jedno řeknu: Nejdřív si vyřeš svoje problémy a pak poučuj. Připomínáš mi killerslovakia co za jednu chybku hned nahlašuje, ikdyž je to úplný nesmysl  (teď se na mě nezlob, ale musí ti to někdo říct).
    Píšeš tu hlouposti a potom se cítíš jako "
    Andílek GT".

Ale to je čistě můj názor.
  • @gamekeepers :D. nepochopil si... Ja nemám nič proti tebe, len poukazjem, že hráčke @L_Zonna zmazali diskusie a komentáre pričom pomáhala! Teba som zobral len ako príklad takého pomáhania, pretože L_Zonne zmazali komentáre. Ja ťa vôbec nenahlašujem, len chválim! 

Prečo sa asi pokúšam zmeniť pravidlo?

PS. Prečítaj si úvod, lebo si ho asi preskočil...

Prajem pekný deň - Anadolu09_PLSK

• Mě taky :D GT chování nedává smysl :DD
  • Um... chválíš?...
  • @gamekeepers gratulujem! Pochopil si! xd

• upraveno 5. September
    GameTeam.. Komunita adminů, kteří mají čas vymýšlet nesmyslné pravidla.. Přičemž sami nedávají pozor na ty stovky cheaterů co jim běhá po GT a neumí ani po týdnu napsat do 5 diskuzí odpověď.. Promiňte, ale toto je můj názor a je to pravda ;).. Navíc ten známý týpek co trolluje a natáčí videa na youtube, jak dostal 999 hodin ban ? Banovací systém uplně k ničemu... Cheater ban na pár měsíců a on na 3 roky za blbou srandu ? Toto GT už fakt přehání více zde: 

PROSÍM O ZHLÉDNUTÍ OBOU VIDEÍ.. 
  • M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    @Robin_HoodCZ ; naprostá ubohost, 3 puberťáci otravují někoho, kdo se jim snaží pomoct
    naráží na chování a věk, přitom se sami chovají jak spratci. Takových lidí na tsko chodí každý den desítky, přitom většina informací je vypsána na webu a i přímo ve hře. Poslala tě na /help, což je úplně v pořádku.
    Kdybych na tsku narazil na lidi, kteří se smějou po každým slově a myslí si, jak jsou vtipní, tak bych se s nima taky nebavil a rovnou zabanoval. Přišli na server "trollit", tak ať se nediví banu ne?
  • @M1nef4n děláš si srandu ? To byl jen příklad.. zaměř se na to správné téma 
  • M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    @Robin_HoodCZ ; oháníš se videem, tak jsem zareagoval ne?
    děláš si srandu ? 
    To byl jen příklad.. je parádní odpověď
  • M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    @Anadolu09_PLSK ;  @gamekeepers ;
    a to je tak těžký do té sekce proste nepsat, pokud jste tu diskuzi nevytvořili? ne, vy (myšleno jako hráči) tam prostě musíte napsat nějaký nesmysl, který opravdu ničemu nepomůže a za to přidáte "omlouvám se za spam" jako kdyby se nic nestalo

užitečné komentáře co?

@Anadolu09_PLSK ; Je sice fajn, že pomáháš, ale kvůli takovýmto lidem se to pravidlo prostě vytvořilo.

@Variodriver ; sázku jsi prohrál (nezapomeň ale všem říct, že se tady banuje za názor a tak, to už tady taky dlouho nebylo)
  • M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    Jinak @L_Zonna ; byla přímo v sekci Bany/Unbany varována

• @Robin_HoodCZ já sama občas vídám některý lidi, kteří přijdou do čekárny a helpeři se to snaží řešit... půlka z nich jsou troleři s clownfish, kteří nadávají, ptají se na pitomosti a mají z toho srandu. Jako, občas je zázrak, když se někdo objeví a ptá se na něco jako ukradené heslo, aniž by přitom dělal pitomosti. Nevím, jak bys reagoval ty, ale věř mi, půlka z nich nestojí za to ani jim odpovídat, a i přesto to musí A-tým vyřešit. 

Takže, "blbá sranda" je na denním pořádku, ráda bych viděla toho svatého, který by jim požehnal a s láskou pomohl najít správnou cestu. Já bych na ně vzala plamenomet.

Btw, ať mi neříkáš, že se zaměřuji na špatnou věc, k banům: Cheater nejde na TS otravovat, a nenatáčí video, kterým uráží celý A-tým a blbě se směje sám sobě. Myslím, že může být rád za ban na jenom tři roky. Jestli ti to přijde vtipný, tak budiž, ale pochopte, že nejste na týhle planetě sami.
  • @M1nef4n banuje se za názor ? Tak to zabanuj všechny hráče a AT včetně tebe !! Víš co ? Já tu vůbec nemusím být.. Tohle je o ničem vám něco vysvětlit..   Navíc tu furt říkáte, jak banujete desítky hráčů denně.. Možná tak AC podle banlistu.. Navíc navíc hráče, kteří nic nemají
  • @Robin_HoodCZ tak jdi, víš kolik lidí už odešlo? Idk, co tě tady ještě drží, když se "banuje za názor" ¯\_(ツ)_/¯
  • @AnjnaCZ i tobě by měli dát trochu pauzu od GT a fóra, když píšeš názor ne ? 
  • @hobin_hood Kdo tě tu drží? :D
  • Nikdo nebanuje za nazor, ale za to jak je podany. Vetsinou vypadaji nejak takhle ,,gejtym je kidski server!!!!" nebo jsou tam uplne nepravdive informace.
    Vzhledem k videum- sranda byt musi, ale toto uz hranici s hlouposti. Delat tupce ze sebe i z ostatnoch kolem sebe a pak se divit za ban. Videa samotna jsou nezajimava, sucha, akorat dokonala na hadky komunit.
  • @poppy345 přesně, pro lidi zmlsané zahraniční komedií to je video lvl Misha... no jo, slavná česká YT scéna.

@Robin_HoodCZ hmm? Proč? Nenadávám, neurážím... proč bych měla mít ban? c: 
  • EligAEligA
    Moderátor fóraAdmin
    Naše TS3 je primárně určeno pro komunikace AdminTeamu a následně nemáme problém, když se sem příjdou bavit či scházet slušní hráči. Nevidím důvod, proč tu držet taková stvoření, jaká se nahráli na onu nahrávku, když evidentně jen přidávají zbytečnou práci AdminTeamu, který jim musí věnovat svůj čas, v jakémkoliv ohledu. Nezabanuješ je, příjdou za týden znovu a admin je obrán o čas, za který mohl třeba právě zabanovat toho hackera ve hře.. Ačkoliv systém ve hře a na TS nelze srovnávat.
Tato diskuze je zavřená.