Dragon

Ahoj,
vím že již velmi dlouho jsou zrušeny hry Dragon, DragonRun, Build Battle, Něco s tím kreslením a ještě něco s kopírováním obrázků :D. Chtěl jsem se zeptat jak to s nimi bude jestli se vrátí updatované nebo vůbec protože pro mne to byli nejlepší a nejoblíbenější hry (hlavně Dragons a Build battle)... A nyní jsou zde vlastně více méňe minihry o bojování... Je tu opravdu mnoho týmových bojových her ale není tady žádná tohoto typu.... Opravdu bych si moc přál kdyby se vrátili a jsem si jist že nejsem sám.
Děkuji za váš čas a předem děkuji za odpověď.

Komentáře

• M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    Dragonci se možná vrátí... :mrgreen: :scream: :sunglasses: 
  • Já bych si upřímně více než tyto (pro mě) nudné minihry přál znovuoživení goldrushe...
  • Já vím o dalších dvou chystaných serverech, jednom novém a jednom obnoveném, ale nebudu prozrazovat :D a vím to, protože se Monty prokecl
  • @lomister napíšeš mi to prosím do PM? Díky
  • M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    @dinousek ; když napsal, že to nebude prozrazovat, tak ti to asi nepošle ne? :D
  • Třeba všichni se mě zeptejte :D
  • Bylo by super, kdyby ty minihry oživly, no... rad bych věděl, co je to DragonEscape, DiamondDefense, SlimeAttact a další... a taky by to chtělo aktulizovat global status... když napišete /stats na lobby, tak tam třeba není status EggWars... :/ opravte to :D 
    Multiondreo
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.