Bug ?

Ahoj promiňte že ruším ale stalo se něco nepříjemného. Obchodoval jsem s hráčem Cikita_315 12stacků EME BL za AutoFarmu v čase 16:23 tuším poté jsem napsal /home. Jenže jak sem to napsal portlo mně to na můj is do bloku a já pak spadl do voidu a vše co sem mněl je pryč.. Moje chyba to není.   Předem vám děkuji přeji pěkný zbytek dne.

Komentáře

• A čí je to chyba? To, že jsi si zastavěl /home a pak se tam bugnul? Používej /is home (=/sb home) A už se to nikdy nestane

Pěkný zbytek dne, TenGoblinek
  • TheNeon , mne sa to tiež par krat stalo a štve ma to.
    Dám /is home a portne ma to do blocku a spadnem s vecami..
    Mohli by to opraviť..
  • @TenGoblinek To není moje chyba. /home sem určitě neměl zastavěnej.  
  • Přece to tu nechceme zaspamovat. Debata by byla o ničem. Já jsem ti poradil, aby jsi používal /is home, a nikdy se ti to nemůže stát.
    Toto je poslední můj komentář k této diskuzi. Rád pomůžu, ale v tomto případě si dokážu představit, kam by diskuze vedla.

Sbohem, TenGoblinek
  • @TenGoblinek já vím a za radu ti děkuji. Ale asi chápeš jak sem naštvaný.
  • Takže kdybych do hry narval třeba 10000kc těžce vydělané a koupil bych si spawnery a stalo se mi to co se stalo teď tak mne to nikdo nevrátí ???
  • podle mě zas a-team napíše že za to neručí a že je to tvoje chyba ... jak jinak :D
  • Taky si myslím ale toto moje chyba není no co už přišel sem ó 12 stádiu EME BL
  • ondra852ondra852
    DeveloperModerátor fóra
    Pokud si ulozite home na normalni pozici na pevnem bloku, kde je prostor, tak se tohle stat nemuze.
Tato diskuze je zavřená.