Začátek školy.....

Tak co jak bylo ve škole?Líbí se vám tam?A máte vůbec ještě čas na minecraft?

Tato diskuze je o pokecání o tom jak se vám líbí nebo nelíbí ve škole,jestli jsou vaši učitelé hodní/zlí a nebo o tom kolik máte učení.GameTeamu zdar! :)

Komentáře

• hodně brzo tato diskuze
  • upraveno 6. September
    Brzo ne, vzhledem k tomu že u nás to vypadá tak, jako by byla škola už půl roku... @rozbitamikina
  • Vypadá to lépe než jsem očekával :) Až na spousty  nedokonalostí, neschopností, nepředvídavostí, chyb a podobných ze strany učitelů skvělé :)
  • Jako momentálně asi umírám na nedostatek spánku,jelikož někoho napadlo, že skvělý přivítání na střední budou 4x týdně nultý hodiny od sedmi ráno c:
  • U mě to je dobrý i blbý  :D

Dobrý je, že nějaký dny máme jen do 11:15 a do 12:10. 
    A v úterý máme odpoledky až do 15:55 (a ještě k tomu tělocvik po obědě takže se všichni zblejou :joy: :joy:
    A 2 nejlepší učitelky nám vyměnili za naprostý ehm..ehm..jak to říct slušně, blbý učitelky :smiley: 
    A ty nejhorší nám samozřejmě nechali. Alespoň nám zůstal super učitel na dějepis a bohužel nám zůstala třídní :confused: 
    Ale jako škola je celkem v pohodě, až na ty odpoledky to je v pohodě, hlavně jsem mega happy, že stíhám step!! 
     <3 
  • Ještě školu nemám.
  • @amymbona ty bez stepu neexistuješ xd
  • @gamekeepers takže teď neexistuju, protože nemáme tréninky  :D
  • super že se to chytlo:D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.