Hledam guildu

Ahoj rozhodl jsem se na zaklade toho ze si obcas zahraji i pres skolni rok minecraf zahraji a tak jsem se rohodl najit nejakou guildu ktera je primerene v top 10 jsem ochotny tolerovat hrace,investovat nejake tokeny ci po pripade kredity.Guilda by mela byt take tolerantni.Byl bych take rad kdyby v guilde panovala "pohodova" atmosfera.Guilde budu verny a nemam v planu poskozovat vztahy mezi hraci ci vytvaret jine problemy. :D Beru ohledy na to ze jsem nebyl momentalne nekolik mesicu aktivni tak se nenaskytne tolik prihlasek a nebude presvedceni o moji aktivite.
informace
Nick ve hre Dewyx
Level 179
Odehrano hodin priblizne 950h.
Hral bych primerene 2-3h maximalne kazdy 2. den.
Teamspeak mam bohuzel mam poskozeny mikrofon ktery je nefukcni v prubehu bych si mozna poridil novy.Takze budu komunikovat pres chat.
Pokud bude nutno dodam i dalsi informace.

Komentáře

• Pokud  nabirate hrace a pozvete me neni problem.
  • Ahoj koukni na Nábor guildy a tam hledám lidi :wink: 
  • Můžeš k nám, JustGo4It, mrkni na diskuzi. 
  • Ahoj Tomasiano byl bych rad kdyby byla g v top 10 neni to z duvodu odmen ale takhle
    je vetsi jistota ze guilda se nezrusi a vim co od ni ocekavat.A Kump4469 nabidku zvazim.
  • Mužeš k nám,ale už to tu Kump napsal :D Kdyžtak mrkni na diskuzi JustGo4It :)
  • Naše podmínky splňuješ.. Jenže my nesplňujem tvoje podmínky.. Jak si říkal top 10 ;) Jenže naše guilda se nikdy nevymaže.. Stále se vyvíjíme ! Ještě 1. sezónu jsme byli 70. na to že jsme začali.. Minulou sezónu 28. a aktuální sezónu už dokonce +- top 15, tak jestli se chceš přidat napiš..  Přispívání do guildy je dobrovolné.. 
    Guilda už má level 4 se 14 členy, takže zbývá poslední místo.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.