Měli by se guild GetŠrekArmy smazat skore?

Už jednou jsem zalozil diskuzi ze by se jim melo smazat skore kvuli tomu ze tam meli bugera xxradilekxx a nic se neudelalo a ted byl na forum nahlasen dalsi buger CHeesy_Cze a jeste se to nevyresilo a urednik nebo GM ho vyhodili kdyz jsi toho vsimli protoze vedeli ze buguje ale nechteli mit problem tak ho vyhodili tak bych chtel aby se zrusila jako guilda Alandal taky bugovala a GSC taktez buguje to bude vse

děkuju předem za odpoveď faty69
«1

Komentáře

• faty bud sticha ty cheatere blbej
  • říka ten co je v guilde GSC jen ju branis aby se nezrusili kvuli bugum jste jen bugeri!!!
  • upraveno 7. September
    Bugger byl vyhozen... Stále nechápu kam tím míříš...
  • Že jste v guilde meli bugera až jste sli na GT forum a vsimli jste si ze je nahlasen tak jste ho vyhodili aby jste nemeli problem
  • Je to normální věc.. zjistíme, že buguje tak ho vyhodíme..
  • ale až potom když byl na forum
  • Protože si toho dřív nevšimli ty inteligente? :D
  • meli si ho vic proverit 
  • Tak proc se guilda Alandal zrusila?
  • Protože oni bugery nevyhazovali?...
  • faty69 Přestaň si hrát na borečka. O tom, že xxradilekxx buguje nic nevěděli a ihned po tom, co se to dozvěděli hráče vyhodili. Vzhledem k tomu, že radílek nijak nehackoval, pouze bugoval, tak to není nijak závažné porušení a guilda s tímhle nemohla nic udělat... Není možné si prověřit hráče tak, že budeš předvídat, co udělá... V Alandalu co já vím byli i hackeři a bylo jich tam spousta. Tam se ani tak nedivím, že guildu zrušili. 
  • Zdravím @faty69 , Hráč CHeesy_Cze údajně bugoval na pokecraftu a pokecraft žádné skore do guildy nepřidává, takže jeho bugování nemělo s guildou nic společného. A těch cca 5000 skore co dal do guildy si nadělal poctivě.
    - S přáním hezkého dne, KonysCZ :wink: 
  • je to myslim i horsi kdyz bugujes a jsi v guilde
  • @KonysCZ  podle me se da i bugovat na prisonu ale nevim to jiste
  • @faty69, na prisonu se skóre bugovat nedá... ono se tam bohužel už nedá získat vůbec xd
    Taky mi přijde směšné, jak všichni o Alandalu víte víc než já :D
  • já nic nevím ale rikali mi ze jste bugovali
  • Musím s @KonysCZ  souhlasit protože jsem nahlašoval hráče CHeesy za bugovaní levelu nikoli skóre a navíc v guilde poke nedává skóre takže jak již zmínil nemá nic z guildou společného 
  • ale to je jedno je to zakazane tak i tak
  • @faty69 nebo @SkoroRealJozef jak chces :D :D :D
     Tady není co řešit oba bugovali level nikoli score do guildy takže nevím co tu řešíš
    @xxradilekxx si svuj prohřešek "užívá"
    @Cheesy si ban za svuj "prohřešek" odčiní (asi)

Takže nevím co tu řešíš!

Nejlepší vyřešení by byl

/ / LOCK

Ale jak chcete :smiley: 
  • Jelikož znám GSC a konyse a pár dalších jeho členů, kteří byli kdysi u mě, se zastávám GSC. Sice rosinka něco psala, ovšem většinou se ruší guilda pouze tehdy, kdy  dostal guild master nějaký ban. Ovšem buggeři jsou buggeři. Ale když dostane vyhazov hned v ten den banu, tak by se neměla zrušit určitá guilda. Btw píše nesprávný člověk :)

• @faty69 Ahoj,
    Všichi víme, že jsi dítě co řeklo mamince ,,PLS VIP my kup mamynko pls"
    A maminka jasné, že ti ho kúpila, všichni dobře víme, že se snažíš vypadat cool, jen proto, že jsi v dobré guilde
    S vámi co navrhovali smazáni souhlásim, protože mít buggera co za tou dobu nabugoval, mnoho... tak já jsem za to, aby byla guilda vymazána.

-adétévé
  • @Sakke  já nic matce neřekl tak drrz hubu kdyz tak jsem si to koupil sám a zrovna jsem moc malo tea neutratil
  • Zdravím @Sakke ,
    Jenom zde napíšu tuhle větu co si napsal: "mít buggera co za tou dobu nabugoval, mnoho"
    Kde si prosímtě zjistil, že byl v mé guildě bugger co "nabugoval mnoho"? Jak už jsem zde psal, CHeesy_Cze bugoval na pokecraftu, ale to s guildou vůbec nesouvisí, nenabugoval do mé guildy ani jedno skore.
  • hele meli jste i xxradilekxx a ted CHeesy_CZE je jedno kde bugoval ale bugoval
  • Zdravím,
    rádi bychom informovali všechny členy vedení jakékoli guildy, že jim mohou být smazány celé statistiky!!!
    Stane se tak v případě, že si do svých řad přijmete nepoctivé hráče ( bugery, hackry, hráče s podvodnými prográmky..atd.).
    Doporučujeme být při výběru svých členů obezřetní a dávat si na své ovečky pozor!!!

S pozdravem krásného dne Rosinka                

Prečítal si to niekto z vás? :wink:

Stačí prijať bugerov - nikoho nezaujíma, že ich po odhalení vyhodíte!

Ako je hore napísané, celá guilda by sa nemala zrušiť, len sa môže im vymazať skóre!

(Môžu, ale nemusia :smiley:)

Slušní hráči s levelom 100+ hackujú a bugujú... Hackeri sú na každom kroku... AAC nepracuje ako má... Hlupáci typu @Sakke si po zabanovaní vytvárajú nové účty a píšu ďalej nezmysly...Komu máme na GT veriť?

PS. @faty69 prestaň pozerať rozprávky :D aj trochu gramatiky by ti neuškodilo :wink:.

Měli by se guild GetŠrekArmy smazat skore?

Prajem pekný večer - Anadolu09_PLSK

• @Anadolu09_PLSK díval jsi se někdy do minulosti "Guildy Diskuze"? Jestli ne, tak tohle podali i na mojí guildu, že mám bugery a hackery ap.... a smazaná guilda? Není, protože ty buggery a hackery se ani ne den po zjištění vyhodili... a to že Rosinka něco napsala... dnes A-Team tolik nehlídá guildy, ale dělají různé věci.. pokud ti to připadá nespravedlivé, zajdi za Dakadem, ten udělal guildy, pokud se nepletu. Btw: každý acc s lvl 100+ nemusí mít hacky

@faty69 bugovat na poke nedává skóre a na poke nejsou ani úkoly, a myslím, že je tohle velký nesmysl....
  • Takže jak tu bylo řečeno level(pokud nepřidává skóre)nemá souvislost se skóre do guildy.Tak nevidím důvod proč mazat neoprávněně skóre.Hráč by klidně mohl nadále být v guildě pokud by nedostal ban.
  • @KonysCZ Jenž nikoho nezajíma kde bugoval,
    Mohl chodiť samozřejme i mimo pokecraft, na prisnu, atd...
    čiže bugoval ? áno...

• Přiznejte se, že jim chcete smazat skore jen proto že žárlíte že tak vysokého skore v životě nedosáhnete :D
  • Bugoval ale nepridaval ani tak skore prison ani pokecraft ti neprida skore a jestli chces aby dostal ban za nejakou teorii kterou muzes udelat o kazdem(To ze bugoval na pokecraftu nepridava nic na tom ze bugoval i nekde jinde) tak to bude nepravem.
Tato diskuze je zavřená.