Zlý anti cheat

upraveno 9. September 2017 v Nahlášení chyb
18:49
Anni
Labymod
1.8.8

Milý @M1nef4n tu máš video že čo si ten anti cheat upravoval podaľ wiki tak to je nanič. Máš tu video že týpek zničil nexus za 2s :). Prosím spav s tým niečo lebo anni je nehratelné.

+ vybanujte všetkyVPN IP adresy lebo hádajte kto zničil nexus. 
http://ban.gameteam.cz/search#P3ROX1D

Komentáře

• M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    upraveno 9. September 2017
    Videa nelze považovat za důkaz, protože nezachycují nexus a hráče, kteří ho ničí. To, že nexus zničí za pár sekund ještě neznamená, že tam musí být hacker. Klidně tam mohlo být 5 hráčů s gold pick + eff 4

Upřímně už nevím, čím by to mohlo být - přímo jsem implementoval časovou ochranu, která při testování bez problému fungovala.
  • upraveno 9. September 2017
    @M1nef4n keď si pozriš to moje video tak nad inventárom je len 1 nick ktorý ničil nexus a to P3ROX1D_ALTTS a raz som mal eff V gold krump a za 1s ide max 5-6 životov možno :)

M1nef4n bež na anni a zahraj si 1, 2 hry a uvidíš ten CIV break
  • Vsak to pise jaky konkretni hrac nici nexus.Kdyby to nicilo dejme tomu 5 hracu nepsalo by to 1 hrace.
  • @_Riso_ trochu tě opravím: 3-4  xddd
  • @M1nef4n citujem ťa

Videa nelze považovat za důkaz, protože nezachycují nexus a hráče, kteří ho ničí.
    Tak tu máš video kde vidíš že daný hráč ničí ten nexus a keď toto video nebude brané ako dôkaz tak ja potom už fakt neviem :)
    V tomto video je normálna rýchlosť - o 50% pomalšia rýchlosť - presnejší záber na ničenie

• M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    Už jsem možná zjistil příčinu, odpoledne nahodím update.
  • M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    Tak snad opraveno :)
  • Už sa to tetovalo. A môžeš to M1nef4ne locknuť.
  • M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    V případě, že by se "chyba" vyskytovala dál, otevřete nové vlákno.
Tato diskuze je zavřená.