Proč je sakra Forge zakázanej?!?!

čusss,
Normálně v Minecraftu používám Forge 1.8.9 se spoustou modů, na který jsem zvyklej, kdysi jsem na Gameteamu hrál docela často, ale od tý doby co jste zakázali Forge, už tam vůbec nehraju, protože 1. Hrozně dlouho trvá než se mi načte minecraft, takže si řeknu, že si verzi měnit nebudu a prostě si pujdu zahrát na jinej server místo toho abych 5 minut čekal než se mi ten minecraft načte 2. Samozřejmě bych si moh dát Labymod, ale na ten nejsem zvyklej a je hodně omezenej...

Takže, otázka: Proč je sakra zakázanej Forge?! (a kvůli hackerům, za odpověď neberu, sry)
+ Hacker si asi radši stáhne Hacked Client, než aby si nějakej hack dal do Forge, takže si myslim, že tim, že zakážete Forge nic nezlepšíte, spíš naopak.  :/

Server nijak nehatuju, ale myslim že mluvim za víc lidí, když řeknu, že byste měli Forge povolit...

neberte to jako reklamu, ale jestliže tohle video () má 26 tis. zhlédnutí tak Forge musí mít dost lidí...

Dík za přečtení... Yakari  <3 Hezkej den  :)

Komentáře

• Používat se smějí pkuze mody které tě nezvýhodňují. ;)
  • To video jsem taky viděl :D máš zajímavá videa :DDD K otázce, prý je to kvůli tomu, že se přes forge používaly některé hacky.. Ale myslím, že je spousta dalších jiných vylepšení s módy, než jen forge nebo labymod ;)
  • Ahoj,
    Hlavně kvůli server crasherům.
    Internetak.
  • Server crasheri porad jdou
  • upraveno 10. September
    Přesně moje otázka. Nemyslím si že Forge módy někoho zlepšují a i kdyby, každý hráč si Forge může zdarma stáhnout a nějakej server crash jsem taky nenašel na Forge, ale v hack clientu jo... Divný je, že háčky to nerospozná, a můžete mít asi 500 varování, ale Forge prostě vadí... 
  • upraveno 10. September
    Ahoj. 
    "Forge módy někoho zlepšují a i kdyby, každý hráč si Forge může zdarma stáhnout"
    To je jako kdyby jsi řekl, že hacky nikoho nezvýhodňují a i kdyby, může si je každý stáhnout. Argument LVL 0 
    "
    nějakej server crash jsem taky nenašel na Forge"
    Prodává se k zakoupení na forge. :) 
    "Di
    vný je, že háčky to nerospozná, a můžete mít asi 500 varování, ale Forge prostě vadí... "
    Ahá? Zkus naprogramovat svůj AC a pak breč, díky. :)  Navíc Forge se narozdíl od hacků dá v pohodě detekovat.

• Upřímně, blokování forge je k ničemu, nepocítil jsem změnu, spíše naopak, na GT stále víc hackerů. Kdo si dneska stáhne hacky na forge je marnej člověk.
  • Zdravím. Jak tady všichni píšete, ten omezovač Forge lze obejít. Nebudu ale rozšiřovat jak. Souhlasím ale s tím, že by to mělo být zakázané, jen z toho důvodu, že od té doby jsem neviděl server na GT, který by spadl kvůli módu server crasher. @SirYakari ; nesouhlasím s tebou. Jednou se ti to bude načítat déle, ale poté to je zhruba 100x rychlejší než načítání s Forge. @IDiggingDirt zde je koupený AntiCheat, sami si ho neudělali, neumí ani nastavit config... Ty to potom komentuješ tímhle... zkus se zamyslet... Forge se prozrazuje sám, nedá se rozpoznat. Pokud to klient sám serveru nezdělí, že je Forge, tak to server neví...
  • upraveno 10. September
    Já se mám zamyslet? :D Však já neříkám, že je jejich, vím, že používají AAC, ale i ten musel někdo naprogramovat :) Nikdy nevymyslíš anticheat se 100% přesností.
  • @drkousek :D

ctx.writeAndFlush(FMLHandshakeMessage.makeCustomChannelRegistration(NetworkRegistry.INSTANCE.channelNamesFor(Side.CLIENT)));
Tato diskuze je zavřená.