Zvláštní ChHunteři :o

Ahoj , dnes jsem našel skoro totožné přihlášky na ChHuntera , překvapivě oba byli přijati :smile: 
Jedná se o ChHuntery StoddarCZE a majkovicSK . Dnes jsem je potkal na RocketWars ( samozřejmě si tam oba spokojeně bugovaly .. ) , když jsem napsal do glob. chatu : Proč mají stejnou přihlášku majkovicSK mi odpověděl : Je tam občas jiné slovo ... :smile:  Přitom jsem nenapsal odkaz na přihlášky a hned věděl o co jde :mrgreen: 

Dávám to sem jen pro pobavení :smile: :wink: 

Screeny zde :smile: 

Majk podal přihlášku ve slovenském jazyku :

Skoro totožnou podal i Stoddar , akorát v českém jazyce :smile:  :smiley: 

Ted tu přidám screen , kde mi majkovic odpověděl aniž by sem mu poslal odkaz . Věděl o tom ,že mají stejnou přihlášku :open_mouth: 

Zde Stoddar aby toho nebylo málo bugoval se šípy ...  V chatu mi odpověděl : No a ? ..... :smiley: 

Tímto jsem se vyčerpal . Doufám , že jsem vás pobavil :smiley:  Udělejte si na to vlastní názor :smile: 

Komentáře

• ani mě to nepřekvapuje stejně se většina hráču hlásí na tento post jen aby byly něco víc než ostatní IMHO 
  • To je jak ten ch.hunter ktery zaacina na Z presny nick nwm. Maji se vyznat na GT a na klasiku na otazku jak VIP ziska hlavu odpovedel ja zde nehraji
  • Pokud se nepletu, majkovic byl kdysi Ch Hunter... no ale tohle je totální drzost... na 15 nejsou ani nevypadají, možná pouze 12 -_-
  • Keď som bol raz na crea tak majkovic pokládal bloky na zem a keď ma uvidel a rýchlo zmazal pozemek :D :D
  • Někteř jsou prospěšní serveru, někteří dělají hovno a někteří dokonce bugují a zneužívají ranku...
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    Zdravím, 
    děkuji za upozornění..., ale beru tak, že oba odpovídají na stejné otázky...

Kno_Cz, chathunter se má jen pohybovat po celém GT, nemusí znát jisté specifikace severů, to až helper...

Dále pokud někdo z admin teamu porušuje pravidla, zneužívá svých práv ráda se podívám na důkazy... přece jen team patří pod mou správu, ale nesnesu bezdůvodné a bezpředmětné napadání admin teamu.

Pěkný večer...
Tato diskuze je zavřená.