Byl někdy tento sever prokletý nebo strašidelný?

Mám otázku pro A-team: byl někdy tento server haunted? a jestli ano tak kdy?
A ještě něco pokud ano tak bych udělal sérii na yt kde bych prozkoumával tento server v noci! (tedy v kolika hodin byl tento server haunted)
Předem děkuji!

Komentáře

• co to je za hloupost?
  • no nevím ale slyšel jsem od kámoše že se tu naskytl duch ale nwm tak bych to chtěl pozkoumat mě to baví zkoumat a dělat teorie.
  • Nechápu, co jsi napsal, proč by  na GT strašilo?
  • VLK_1 no nwm ale viděl jsem že na jednom serveru od youtubera Dark Corners že na něm straší ale nwm.
  • no nevím ale slyšel jsem od kámoše

tak ten kámoš si z tebe dělá jen prdel xd 

• BezmocneJenRves odpověď: oh ok :smiley: ale stejnak kdyby jenom kdyby.
  • Kdyby? Já vím že lidi dělaj ty clickbait videa "OMG HELE, VE TŘI RÁNO NA MC STRAŠÍ", ale že tomu doopravdy někdo věří je prostě moc... :D teda, nic proti.
  • AnjnaCZ nevadí ale zkuste tento seed: orphanage když půjdete na tomto seedu do jeskině tak uslišíte dětský pláč a křik. celkem creepy co?
  • @HauntServerFinder zkoušela jsem na 1.8.9., problém: kde je přesně ta jeskyně? Je to jedno? Má to být součást hudby, má to být samovolný zvuk, má se to ozývat jako jiné zvuky např. v jeskyni v poledne/večer? Trochu popiš, kámoš zkoušel zatím 1.12. a taky nic.
  • @AnjnaCZ no tak jeskine je jedno kteou vybereš všude to uslyšíš jako samostatnej zvuk a jenom v jeskyni asi v odpoledne/večer.
  • @HauntServerFinder 5 minut s kámošem kopeme pod zemí a nic. Zkoušela jsem několik časů, ticho po pěšině. Kdyby to tam fakt bylo, hádám že by to byl easter egg a pro prohledání wikiny je mi jasný, že nikdo o něčem takovém neví... promiň že ti kazím radost.

Jinak, skype nepoužívám, kdyby jsi opravdu chtěl volat, napiš mi do PMka a můžem se stavit na GT teamspeaku :)
  • @AnjnaCZ aha tak to neva a ok tak někdy ti napíšu do PMka a pak kdyžtak zavoláme na GT teamspeaku a sorry že jsem neodpovídal já taky nepoužívám skype.
  • M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    upraveno 13. September
    V noci se tady občas dějí podivné a strašidelně věci. Proč myslíš, že v noci skoro nikdo nehraje?
Tato diskuze je zavřená.