Minecraft má pod logem napsané java edition?! Už je to tak!

Ahoj, vychází nová verze Minecraftu a to konkrétně 1.12.2, zatím je to pre-release 1. Novinky asi nejsou až tak zajímavé, nějaké bugfixy atp. Ale pod logem je napsáno java edition. Líbí se Vám to? Napište do komentářů. Vím, zbytečná diskuze. Ale něco co bylo tolik let stejné je teď trochu jiné. No, takto to vypadá:

Beztak všichni budou psát zbytečná diskuze. :D

Komentáře

• Mě se to. Teda nelíbí..
  • Za mě také unlike pro tento vzhled :(
  • ----1.8.9. ftw ♥ @205nd_recovery -----
  • 1.8 s optifinem je best ^^ jako 1.12 taky fajn ale @AnjnaCZ :PP
  • Zdá se mi to tam naprosto zbytečné.
  • :-1: Vůbec se mi nelíbí :-1: 
  • Tohle o tom updatu napsal jeb_:
    Stále pracujeme na verzi 1.13, ale jako vždy se podíváme na naléhavé věci, které musíme řešit také v aktuální verzi. Některé z těchto věcí se objevily, takže zde je pre-release 1.12.2! V tomto patchi jsme také aktualizovali logo hry a ukázali celý název Minecraft: Java Edition.

Pokud to půjde dobře, vydáme 1.12.2 zítra (čtvrtek 14. září). Předvolby jsou k dispozici pouze v spouštěči, pokud jste v nastavení povolili experimentální verze.

Nahlaste prosím všechny bugy, které najdete v Minecraftu, na bugs.mojang.com. Pokud nikdo nehlásí chybu, nemůžeme to opravit!

Takže asi tak. :D

• Zprehledni to verze, ale jinak je to zbytečné  :)
  • Minecraft šel s 1.12 do p***, zlatá 1.8 - 1.8.9 nebo 1.7 1.5 1.2...
    Ale je to kravina.
    Mc 1.13 zkazí celej MC.
    I 1.9 se trochu dala.
    Vlastně jedném slovem. 
    Minecraft de do h***n
  • upraveno 14. September
    @rozbitamikina  a ostatní :)
    Já si myslím, že se všem prostě zavděčit nejde..  Kdyby update nevycházely, tak by zde zase spousty hráčů mělo kecy, jak se minecraft zastavil a jak na něj každý ser*. Já sám se nových updatů (počítáno od 1.9) nijak nezastávám. V něčem jsou lepší - nové itemy,dungeony či úplně přepracováný dle mého krásný end. Jsou zde pro mne ovšem i zbytečnosti jako je: Omezené PvP, či zbytečné snižování enchantů....
    Minecaft hraje mnoho lidí (kvůli warez launcherům nejde určit přesný počet) a všem se nikdy nezavděčíš. Nejlepší je,  když si každý bude hrát to, co uzná se dobré/vhodné :)

-Pešééék

• Odporúčam aby ste mali snapshoty v oddelenej zložke
  • M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    1.12 je dobrá verze a nevím co máte proti nápisu Java Edition ...  :|  Si to přetexturujte no
  • Stačí pomocí např. paint.net zprůhlednit obrázek v gui. 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.