Další hackeři na Annihilationech :(

Zdravím,mám tu další hackery,kteří hrají docela často na GT a znepříjemňují volný průběh hry.Prosím o ban,mělo by to být poznat že mají hacky.

1.Eronight - Reach/KA - kolem 20:25 13.9. na Anni3

2.Spinydiego123 - Aimbot/KA - kolem 20:30 13.9. na Anni3

3.XxM3M0xX224 -Aimbot/KA - kolem 20:20 13.9. na Anni3

Díky FourManx.

Komentáře

• Dobrý den.Taky mám důkaz o hackerech.Je dost nepříjemné když hrajete annihilation u hackerama a tak bych prosila kdyby jste jim dali ban:-)

Spinydiego123 -Killaura/Aimbot 13.9.2017 okolo 20:30-20:35 na Anni 3 mapa Canyon

PS: video mi nejde nahrát tak mam jen screenynni 3 mapa Canyon
  • Bohužel, z videa není jasně poznat, zda mají opravdu hacky, nebo je to jen náhoda. Možná bude lepší když updatuju anticheat, proti těmto hackům.
  • upraveno 13. September

Ten spinnydiego by měl být poznat,hitl mě ještě na dálku když jsem padal dolů,ale pro příště se pokusím udělat lepší videa.

Co se týče toho anticheatu tak by nebyl špatný :D

• Pokusím se
  • I have onentei fourmanx thanks for make this thing i have to say DOMINIK is hacker and fourmanx in GT a player copy your name but bad and he use hacks so bad his name is four max_putoadmi is the hacker he damage of 10 blocks and he make me fly dude! How? He punch me a lot and i feel how fly and the game kicked for fly but i doesn't fly... =(     thanks if you ban that guys
Tato diskuze je zavřená.