███ MysteryCraft - Hráčský Server hráče Luky995! ███

Ahoj chtěl by jsem vás pozvat na Hráčský server hráče Luky995!

Server obsahuje: Survival, Hráčské Shopy (Nedostupné), Shop, Doly, Časem i možná přidáme Bossland.

Máme i Plug.dj -  "Klikni"

Také máme i YouTube Channel kde budeme dávat různé novinky: "Klikni"  

a Webové stránky připravujeme ....

Mám pro vás i pár fotek:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spawn 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatní Warpy: 

/warp Jídlo: 

/Warp Parkour: 

/Warp Admin-Team:

a také Survival- /Warp Survival:
(Tenhle Warp se bude ještě upravovat.!

Děkuji za předčtení a snad někdy zavítáte na náš server.!

(Poslední info:)  JAK SE PŘIPOJIT: 

Jednoduché ... Jděte na server: GameTeam.cz (IP: play.gameteam.cz - Pro originalní minecraft doporučuji: mc.gameteam.cz)
a do chatu napište /HS Luky995  , nebo kompasem klikněte na "Hráčské Servery" a najděte hlavu kde bude napsané: "Server hráče Luky995" 

-20 slotů
-NonStop
-Expirace za hodně dnů
-Plná váha pluginů.!

Kdyby nás chtěl někdo kontaktovat třeba za ban neprávem kontaktujte nás na náš Email-  mcmysterycraft@seznam.cz

Děkuji za předčtení a snad někdy zavítáte na náš server.!

Děkuji předem.
Vedení serveru
ScraffyYT                                                                                                                                                                                                                           ©MysteryCraft
                                                                                                                                                                                                                                                                       2017

Komentáře

• UPOZORŇUJI NA SERVERU JE ZAPLÝ WHITELIST TAKŽE SE TAM ZATÍM NEMŮŽETE PŘIPOJIT!!!!

• Kdy bude server otevřen?

• @Salexan ;
    Ahoj,
    Server bude otevřen 5.9 ... (Tedy včera)
    ale stále budou na serveru probíhat úpravy.
  • Budeme přidávat bossland!

Ahoj, na server budeme přidávat bossland. Místo shopkeeperů. Bossland bude obsahovat kolem 10 bossů. Postupně je budeme přidávat a dostaneme se kolem 50 bossů. Protože se nám to na minulém serveru povedlo. Jsem teď na dovolené za jméno Lukes113, a přijedu zítra v neděli. Budeme pracovat od 8.10.2017 až asi do 10. - 15.10.2017. Bossové budou některý jednoduchý a některý středně těžký a některý těžký. Jak pro koho. Rozhodl jsem se že težší bossové budou mít OP itemy.

Zde můžete vymyslet bosse kterýho máme přidat, napište.
    HP a Demage, armor, respawn nebo itemy sem napište. Vybereme některé názvy bossů od lidí a dáme je na HS.

-Majitel serveru Luky995.
  • Skuste přidávat do A-T normální lidi, a né děti co nevědí ani si dát gamemode
  • Oni jsou starší, akorát že málo vědí.
  • nemyslím ale všechny členy A-teamu.
  • Co by jste chtěli na server přidat?

Tak chtěl jsem tu psát hlasování, ale málo jsem vymyslel, tak tu něco napište vy, co byste chtěli zlepšit. Jinak dneska  přijedu z dovolené a budu pracovat na bosslandu. Asi trošku zlepším /warp priroda. Pište.
  • Chtěl by jsem přidat smazáni celého A-Teamu ...
    Prej jsou starší :DDDD ani gramatyku to neumý vys co tak sy jych tam nech, tohle napsal ňakej admin
  • Tak začali jsme stavět bossland, asi tak za 1 hodinu uvidíte novou fotku.

• @Sakke ;
    To jako vážně?  :D
  • Ahojte, kvůli řešení problému nemáme čas stavět Bossland ale pokusíme se ho udělat co nejdříve.
  • Jelikož tady na náš dost lidí naráží tak ...
    Dneska možná kolem  hodin bude server uzavřen a budeme třídit A-T...
    Chceme dostat server do TOPU tak byli by jsme moc rádi kdyby jste nám s tím pomohli!
    Možná si to někteří z vás neuvědomují .... server je po restartu takže tady nic není...
    Ale dáváme si práci, aby jsme byli fakt hodně dobří ...
    Budeme rádi když nás v tom podpoříte ... Budeme dělat co můžeme ...
    Aby server byl fakt skvělý ...

Děkuji
  • Bude se přidávat nový spawn! První body udělán HARD HP: 55 Síla: 15 Max spawnuti: 7 drop: dyne 100% brneni a mec 5%
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.