Stavitelský event

EligAEligA
Retired
upraveno 12. May v SkyBlock
Zdravím všechny SkyBlockáře i SkyBlockářky, případně i ty, kteří zatím SkyBlockáři nejsou. :)

AdminTeam survival serveru SkyBlock si pro Vás připravil pokračování pravidelného stavitelského eventu, který do dnes na SkyBlocku probíhal.

Dnešním dnem začneme psát novou kapitolu stavitelského eventu. Čtěte dál a dozvíte se více.Možná si pozornější z Vás všimli, že se nám během tohoto týdne na /warp SE pozměnila cedule s pravidly.
Je to z toho důvodu, že další kola stavitelského eventu se budou vést v upraveném stylu.

Z důvodu zpřehlednění vytváříme novou diskuzi, na začátek si tedy pojďme ujasnit pravidla.

//Pravidla znovuzměněna s příchodem nové eventzony a automatizací Stavitelského Eventu. Čtěte níže. - EligA 16-02-2018

Pravidla

 • Stavitelský event bude probíhat vždy v předem a přesně určeném termínu, který bude vyhlášen zde na foru nebo na zmiňovaném /warp SE také spolu s tématem pro ono období. Event nebude pravidelný, čas na stavění bude vždy delší než týden.
 • Zapsaný účastník bude stavbu do soutěže na dané téma stavět na svém ostrově z materiálů, které si sám obstará.
 • Každý, kdo se bude chtít do eventu přihlásit, nejdříve postaví stavbu, se kterou se bude chtít do soutěže zapojit, až na závěr u hotové stavby napíše příkazy /se setport a /se prihlasit.
 • Pokud Vás bude chtít stavět více jednu stavbu, není to problém, při odměňování ale na toto nebude brán zřetel.  Stavbu zapisuje vždy vlastníka ostrovu, na kterém je postavená výsledná stavba.
 • Stavbu nebourejte, dokud Vám k Vaší stavbě nebude přidělena výhra.  V případě chybného uložení /se setport,  pokud AdminTeam jeho stavbu nenajde, ztrácí právo na zařazení do soutěže a svou cenu.
 • Oceněn bude každý, kdo se hezkou stavbou do eventu zapojí. Odměny budou udělovány do beden k Vaší stavbě.
 • Výsledky daného kola budou zveřejněny zde v této sekci a diskuzi po dokončení hodnocení, předpokládejte minimálně 2 dny po ukončení vyhlášeného času ke stavění.

Tabule slávy

Pro pravidelné účastníky Stavitelského Eventu přícházíme s věcí, která se jim doufáme bude líbit - tabulí slávy. 
Každý, kdo se po dobu celé existence Stavitelského Eventu umístil alespoň 5x na 1. místě má právo být zapsán na Tabuli Slávy na /warp SE v části zlatého pásma. Vysoká hodnota je nasazena záměrně - berte to jako výzvu, na tabuli nemůže být zapsán každý, chceme, aby si udržela určitou (myslím že přiměřeně hodnotnou :D ) úroveň prestiže a taky tedy mezi námi, není nekonečná. :D 

Jak požádat o zapsání na Tabuli slávy

Zlaté pásmo,- pokud jste se již 5x umístili na 1. místě (po celou dobu existence Stavitelského Eventu).:
 • Napište email na adresu mrmila@GameTeam.cz. 
 • Pozdravte, podepište se svým herním nickem a požádejte o přidání na tabuli slávy, uveďte také název pásma (v tomto případě zlaté). 
 • Do těla emailu také zkopírujte odkazy na všech pět komentářů s vyhlášením výsledků Stavitelského Eventu, ve kterých jste vedeni jako ocenění na 1. příčce. 
 • (Krátký návod, jak zkopírovat odkazy na komentáře na foru.: Klikneme na datum u konkrétního komentáře, následně se nám změní URL adresa, nyní neodkazuje na diskuzi, ale přímo na komentář, ten zkopírujeme <ctrl + c> a v emailu vložíme <ctrl + v>.)
 • Kdo nesplní všechny výše uvedené podmínky, nemá právo na zapsání na Tabuli Slávy SE.
V budoucnu plánujeme přidat i další pásma.

Přeji všem mnoho štěstí a stavitelské inspirace :) Těšíme se na Vaše výtvory.
AdminTeam serveru SkyBlock
«134567

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.