Neustále griefování serveru

Prosíme lidi z AdminTeamu! stále nám griefují spawny stavby! nikdo nemá WE jenom SP a Já Majitel ... je online jen jedno SP čko na které sem se díval....nick melo: Honzip ... ale on to nebyl... já težko.... prosíme aby nejak zabezoečili náš HS proti grieferum! je to nutný už som 7x musel reinstalovat náš HS kvuli grieferum.... Stále se to opakuje... nevíme kdo to delá ale AT to není prosíme zabezpečení HS! Dekujeme váš verný hráč GamingTeam

Komentáře

• Mohu to potvrdit
  • upraveno 7. October 2017
    A mužu dodat že ten grief delali LAVOU a padal server

• Ahoj,

Já když sem se připojil na tvuj HS, tak v AdminTeamě bylo spoustu kidů, měl by si něco dělat s ATmem :)

Chyba není na straně GameTeam AdminTeamu
    já vím ale oni to nebyli já to vím že ne bylo online jen Honzip a dekofans no oni to nebyli.....
  • Prosimtě, v AdminTEamu máš 3 miliardy členů, zkus udělat 5ti člený admin team s lidma který znáš a víš o nich že nic neudělají, tohle fakt není zaležitost GT.. Ale tvého AdminTeamu který si volíš TY!
  • potvrzuji
    Ten server ani nefunguje :(
  • @IlusionMan ; ale předchvílí psal že to AT nedělá tak ho sem pořád neplet
  • @Dekofans, a kdo jiný? to jako přiletěli ufoni nebo co? c: nikdo jiný práva nemá :)
  • AdminTeam to nedelá máš pravdu Dekofans , prosíme lidi z GT AT aby to rešili... Dekuji
  • AdminTeam to nedelá máš pravdu Dekofans , prosíme lidi z GT AT aby to rešili... Dekuji
  • xD Jak myslíte hele.,. xD stejnak se dozvíš to co ti tady píšu, a ještě k tomu z tebe minefan udělá debila xD
  • Ale když nám zničili spawn po 3 tak sem řekl Gamingovi ať oddělal We ... oddendal a stejně nám ničili spawn a těch hackeru kolik vidím děnně na GT je nespočetně a přišel sem i o pěknou stavbu po reinstallováním HS,a s Gamingem musím souhlasit,GameTeam by s tím něco měl dělat a je to otrava pořád dělat dokola nějaký spawn,musíte uznat že to je celkem dost práce.

• Hele, jsou zde reálné tři možnosti
    1. Máš na serveru plugin Catastrofic
    2. Dělá to někdo z AdminTeamu
    3. Nemáš stavby chráněné regionem a ani residencí a může je tak ničit každý default hráč
    Teorie o ufounech raději necháme stranou :D 
  • vlasata ... AT to NEBYL ! a Region tam je ... ufoni sou lepší ... a plugin Catastrofic ? no nevím
  •  :lol: Skus se zeptat někoho kdo má HS, a jestli ti řekne že ho zná a griefoval mu, tak ho odstraníš z a-t.
    Nebo všem dej OP, aby nemohli WE.
    Nebo všem dej práci, aby ti něco udělali. Takže griefer by asi sám nezničil svou stavbu. Ale jen kdyby byla pořádná
    Nebo všem nedávej nic, a udělej si nový a-t který nemají WE. Pokud tě nějak otravují.
    Pokuď si neměl na spawnu res, region nebo je udělaný špatně, mohl to udělat jakýkoliv hráč. Kromě majitele jestli to neudělal on :smile: 
    Taky, se podívej jak ti stavbu zničili, jestli přes worldedit nebo ručně. Pokud ručně mohl to být jakýkoliv člen admin-teamu, pokuď worldedit tak jen členi který to mají povolené.

• Hele, já bych to asi vyřešil kompromisem....
    Můžou za to UFOuni v Admin teamu daného serveru.....
  • Ale chápete.... ono to griefují i když nikdo nemá povolko!!! a vždy ked se ten grief stane sem tam já.... proste ješte taky Spčka ale ty to nedelají.... oni by enničili vlastní stavby ne? nedává to logiku.... :/
  • Podívej se.. buď tě trollí kidi z A-Teamu nebo si neudělal správně residenci.
  • Já si myslím, že zachvíli budou všechny HS dávát na Ježíška free admins...
    Tohle je případ, kks já nechápu proč lidi dají do A-Teamu lidi co jim napíšou 2 příkazy... ty vole oni asi nevědí, že když dají dejme tomu /t a dají tab vidí všechny příkazy začínajíci na T alebo jsou i stránky.

Skuste pochopit, že lepší mít 5 dobrých členu co pomáhají a jsou online skoro vždy, a né triliarda členu který stojí za... (domyslete si)
  • upraveno 8. October 2017
    Ale já mam v AT jen lidi který sou aktivní a netrollí.... a mám tam skušení lidi
  • Ahoj, GamingTeam.
    Jen dodávám že ve větě "mám tam skušení lidi" se píše "zkušené lidi"
    Přeji hezký zbytek večera.
    -Kulhy :*  <3
  • Jak udelat zálohu #Skušený sem napsal proto protože sem Sk a mám zvyk psát po česky xd

• Jinak v residencích může ničit admin a více (/resadmin on). Jsem na tvém HS adminem a vím to
  • Proč jsi to oživil?
  • Ja som tiež niečo podobné zažil. Volal sa StudiooMoonTVv a zničil mi spawn tiež lávou!!!
    Dostal odo mňa PermaBan...
  • Zdravím. Udělej si místo rezidence region, blokni WE členům a-t nebo povol jen některým a do regionu přidej třeba jen toho jednoho spolumajitele u kterého jsi si jistý, že nic neprovede. Pak bys měl hlavně pročistit svůj adminteam, jak už tu někteří psali. Podle toho co tu čtu mě jiné řešení nenapadá. 

-Luck
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.