YouPlay

Zdravím.
Já jsem lomister, a chtěl bych ti představit kanál YouPlay. Jde o herní pořad, kdy hráči radí hráčům. Vedení celého projektu je složeno z pěti členů, kdy každý má nějakou funkci. Vůdcem projektu je zkušený streamer a YouTuber Vetrik84_. Jeho výpomocí a grafikem celého projektu je taktéž zkušený DJtokan002. Třetím členem vedení je Maracuzza, který bude točit nejen česky. Další je tomas_200, který pro Vás také bude točit zajímavá videa. A nakonec jediný člen projektu, který minimálně prozatím nebude točit, lomister, čili já, který má na práci správu našeho Discord serveru a spolupráci. Novějším členem projektu je ertucze, který pro Vás bude také točit. Celý kanál je zaměřen hlavně na minecraft, a hry jemu podobné. Uvidíte zde minihry, survival, recenze na různé servery a spoustu dalšího. Určitě stojí za to kouknout na náš kanál, a pokud chcete, zmáčknout i to tlačítko odebírat, za což budeme velice rádi. Děkujeme, pokud jste se dočetli až sem, a na závěr už pár důležitých odkazů. :) FaceBook fanpage: https://www.facebook.com/YouPlaycz
Kanál:

Vše důležité se dozvíte na výše uvedených odkazech.
«13

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.