YouPlay

13»

Komentáře

• upraveno 22. December 2017
    @lomister ... to nikto nenapisal ze pod video... je na forku...

//Edit: Až teraz som tam počul, že pod video...
  • Jo jo já to ještě hodím na FB :) 

• Zdravím, tady Lomister.

Někteří jste nejspíš již čekali na vyhlášení soutěže s nápadem na HS. Nápady jste měli výborné, ale museli jsme brát v potaz realizaci a hratelnost. Nakonec to bude čistý survival s nějakými prvky. Vše uvidíte již brzy.

Výherci jsou : Bulva2
    Kukukula

Oba dostanou po deseti kreditech na GameTeamu, jelikož jejich nápady se nejvíc blížily k výsledku.

S pozdravem Lomister. Samozřejmě děkujeme i ostatním za účast.

• Ahoj
    tímto chci všem fanouškům a příznivcům YoupPlay a GameTeam popřát mnoho štěstí, lásky, peněz, málo  cheaterů a idiotů :) nechť je ten rok lepší než minulý :smiley: 
    Větřík a celý Team YouPlay 
  • Přijdete zejtra na live ? :P 

• Jasný , v kolik? 
  • Jaj, ani jsem si nevšiml, že nás sleduje Speed.. :D každopádně, na yt už je upozornění, a mělo by od 17:30
  • Už víte, že dáváme pro vás do kupy HS ? :P 

• Vím a rád bych chtěl být přidán na wl :D 
  • @dinousek tak jsi mi měl napsat :D
  • Nové video!!

• Ahoj youplayáci.
    Brzy bude m8t hs den D a my potřebujeme vaši pomoc. Nevíte, jaká vlajka worldguardu zakazuje/povoluje stavění Armor standů, obrazů, rámečků a spawnování přes spawnegg? Díky
  • Takové flagy snad ani nejsou, na ty obrazy atp. by mělo stačit normální zákaz block-place a spawnování zakázat ani nejde, doufám.

• My to potrebujeme povolit.. :/ a mame povoleno vše možný a i tak to nejde.. :/
  • A povolit myslis jako v urcite oblasti, nebo treba v celem regionu?  
  • Tak zkus tento flag:   interact allow
    a ještě use allow
    Hlavně zkontroluj, jestli nemáš v regionu i resku! Tohle se mi stalo také a řešil jsem, proč nemůže nikdo stavět :D
  • Ve středu, 17.1.2018 v 17:00 proběhne na našem kanále livestream. Po několika týdnech se dočkáte otevření HSka. Tentokrát i s hostem McCitronem!
  • Honzík si zastřílel o území na TurfWars
  • Větřík zavítal na YouPlayácké HSko!

A máte možnost vyhrát Kredity!
  • Vetrik84_Vetrik84_
    YouTube
    upraveno 10. February
    Náš nový kolega Vlasasta pro vás udělal na GameTeam.cz Parkurové video. Co na to říkáte?

• Větřík začal budovat

• Dům nic moc, alee jako kadibouda luxus!
  • Nevěděl si, jaká redstone věc co dělá ? Jukni se na video, ve kterém to možná pochopíš!

Teď tu zůstává otázka, jaký obvod by jste si chtěli představit v příštím díle
  • to ve mě vzbuzuje vzpomínky na takového hodně zapomenutého youtubera co taky předváděl redstone obvody :DD to mě v době kdy jsem začínal s MC hrozně zaujalo, jmenoval se thomisxcraft, se třeba můžete inspirovat :tongue:
  • Konec? Či nový začátek?
    Od tohoto okamžiku nás najdete na: www.youtube.com/Bukk94

• Škoda.. Měl jsem vás rád hoši. 
  • @Speed_hunter2014 děkujeme :) přijď určo kouknout k medvědům :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.