Si ze mě děláte snad prdel

Připojila jsem se na klasik. Takový nádherný den jsem za sebou mněla když jsem získala Hoe Of Darkness, Wither brnění a swag helmu. Připojím se a co se stalo? Byla jsem v Endu a něco mě vyhodilo že spawnu a zdechla jsem
Si ze mě snad děláte ku*** srandu?!

Komentáře

• Zdravím,
    V prvé řadě by bylo nejlepší zlepšit tvé chování, jinak Ti po opakované vulgaritě bude odepřen přístup na forum.. Co se týče tvého problému.. Něco "jen tak" tě nemuže odhodit ze spawnu.. Jedině co v té době tě mohlo shodit, byl drak v endu, ale upřímně netuším, jak tě mohl odhodit více než 200 bloků od samotného warpu..
  • Spadla jsem na zem
  • Tak jako sorry ale jsem je jenom připojila a hned jsem zemřela
  • Tak snad má někdo druhé vánoce
  • Je tam to kolečko nahoře nad komentem "upravit", nespamuj.
  • Ahoj, Mysli123
    Přemýšlej prosím o svém chování. ;) 
  • Hele vy dva mi to tady nekomentujte nejste žádní helpeři, moderátoři  ;)

• upraveno 25. October 2017
    Ok tak Nálady a CuzKulhy prosím nepleťte se mi do toho
  • A upravit mi to nejde nevím proč
  • Zdravim,

nauč se chovat a pak piš.

Díky :smile: 

• Wtf to mi to tu musí komentovat každý druhý?!
  • Prosím aby tuhle konverzaci někdo uzavřel začíná mě to štvát a unavovat....

• Abych se zeptala proč se to stalo ale nakonec mě tady každý poučuje
  • Ahoj, Mysli123.
    Za 1. nikdo tě nepoučuje a snažime se pomoct.
    Za 2. Forum je od toho aby ti pomohli jak Admini tak hráči.

Přeji hezký zbytek dne.
    -Kulhy :* <3  
  • @Mysli123 , až se naučíš chovat prosím piš na fórum.. :) A tvé chování svědčí o tom, že se neumíš chovat.. Prosím o LOCK. :wink: 
  • @Mysli123 ;
    Možná by ti to hráči nekomentovali, kdyby jsi zvolila slušnější název pro diskuzi.
  • upraveno 26. October 2017
    @fajttik ; kdyz uz poucujes, tak bys' mel vedet, ze psat v cizich diskuzich ,,prosim i lock" je zakazane a navic desne trapne.
  • Hmm kdysi jsem našla diskuzi najednoho hackera. Natočil MartikZehik a ten hacker dělal otočky jak holubička tak jsem napsala že to je hacker. A že takové otočky jsem ještě nikdy neviděla. A co by se nestalo. Přišel Admin (jméno nebudu říkat) a napsal mi : Mysli123 prosím tě nekonentuj mi to tady jinak ti bude odepřen přístup na fórum.      A s tým "nadpisem" omlouvám se Vám ale NEJDE, NEJDE TO OPRAVIT prosím tam mě už s tým nechte
  • Hele třeba Pavel super vidíš chapu

Třeba fajttik Tebe nechápu vůbec že psát v diskusích o lock je ZAKÁZANÉ

Poppy345 je normální týpek který hned všechno nehrotí
  • poppy je jolanda!
Tato diskuze je zavřená.