Takýto človek si nezaslúži práva!

upraveno 25. October 2017 v Muzika
Zdravím,

Nedávno som sa sťažoval* na prácu vyhadzovačov Pavel2630_CZ a Internetak
(http://forum.gameteam.cz/discussion/33017/plug). Tí si to zobrali k srdcu a začali pristupovať k svojej práci zodpovednejšie. Jedného dňa som na vlastné oči videl dvoch profesionálnych vyhadzovačov. Dokázali niekoľko-krát vyriešiť skupinu hráčov, ktorí neustále spamovali mehmi. Vedeli sa dohodnúť (lebo nemôžu byť neustále aktívni), kto bude aktívny v danú chvílu a kto potom. Proste paráda.

Niekedy (približne raz za 2 týždne) na plug prichádza vyhadzovač
Ypsion Again!  Je málo aktívny (ak sa vôbec dostaví na plug, tak len afkuje). Dnes nepreskočil 5 ''zamehovaných'' pesničiek a nebol 40 minút aktívny (každou chvílou to bude viac a viac...). Chápem, že po označení vyhadzovač neodpovie do 2s, ale mal by stihnúť preskočiť pesničku.

Dúfam, že buď zmení sa k dobrému alebo bude vyhodený a nahradený niekým aktívnejším!

PS. Bohužiaľ mi padol v nevhodnú chvílu browser, preto nemám začiatok označovania vyhadzovača.

Ďakujem za odpoveď - Anadolu09_PLSK

Komentáře

• Ahoj, co jsem se přímo od něj dozvěděla, tak tuto písničku později skipnul. Tento člověk má práva proto, že pomáhal udržet plug, když byl v nejhorší situaci. Proto si myslím, že ty práva si zaslouží. Přece jenom je to člověk, který pomáhal na tom, že plug existuje až do dnes. Navíc, člověk mohl být v daný čas na večeři, venku, mohl trávit čas s rodinou a kdo ví co. Jednou za čas snad člověk má právo odejít ze židle a nesedět nonstop u plugu a kontrolovat kolik to má mehů či wootů. Toto je čistě můj názor, pokud s tím nesouhlasíte.. je to zase váš názor :) 
    Přeju pěkný večer.
    -Barunka05
  • @Anadolu09_PLSK tak ty chces pavla jako vyhazovače v plugu. A potom si na něj sám stěžuješ? Divný.
  • upraveno 29. October 2017
    Zdravím,

@martin2856 nechápeš základom. Ja sa nesťažujem preto, že chcem si na niekom vyliať zlosť. Načo by to bolo dobré? Ja poukazujem na nedostatok, ktorý by sa mohol zdokonaliť!

@barunka05

1. Tú pesničku potom neskipol, ale o to nejde...
    2. Kedysi pracoval, ale treba neustále pracovať, pracovať a pracovať!
    3. Ja nehovorím, nemusí byť neustále aktívny, ale na to je pár dobrých receptov:
    a) Dohodne sa s druhým vyhadzovačom a rozdelia si čas.
    b) Napíše hráčom, nech ho  pri nejakej žiadosti označia na plugu/TS (používa Interneťák).
    4. Také výhovorky, že akurát si musel odskočiť, nám vôbec nepomáhajú. Neustále sa vyhovárať - on nebol celé hodiny prítomný! 

PS. Trochu hlúpe, že sa nevie vyjadriť za seba a posiela teba...
    PS2. Dúfam, že si to uvedomí a skvalitní svoju prácu :smile:.

S pozdravom Anadolu09_PLSK
  • Hodně špatně vidíš tmavé písmo v tmavém režimu, hodně špatně :D 
  • Zdravím,

táto diskusia poukazuje na nedostatky práce člena AT na plugu. Dúfam, že si ju prečítal samotný vyhadzovač
    @YpsionGT a správca plugu @Werwi.

Taktiež dúfam, že sa tento nedostatok odstáni jedným s vyššie uvedených riešení.

Pokiaľ niekto nemá čo dodať, tak prosím o locknutie diskusie

Ďakujem za locknutie a prajem pekný deň - Anadolu09_PLSK
  • WerwiWerwi
    AdminMuzika
    upraveno 30. October 2017
    Cituji:

Ahoj, tento člověk má práva proto, že pomáhal udržet plug, když byl v nejhorší situaci. Proto si myslím, že ty práva si zaslouží. Přece jenom je to člověk, který pomáhal na tom, že plug existuje až do dnes. Navíc, člověk mohl být v daný čas na večeři, venku, mohl trávit čas s rodinou a kdo ví co. Jednou za čas snad člověk má právo odejít ze židle a nesedět nonstop u plugu a kontrolovat kolik to má mehů či wootů.
    Přeju pěkný večer.
    -Barunka05

Btw. Báro děkuji Ti. :)
Tato diskuze je zavřená.