Hledá se textař

RosinkaRosinka
AdminModerátor fóra
upraveno 11. June v Off Topic
Ahoj všem hráčům a hráčkám,

tento topic bude sloužit pro hráče co mají příběhové a básnické sklony. Máte fantazii a umíte jí vložit do básně nebo textu písně, napište nám jí. Máte v hlavě příběh, scénář filmu o minecraftu, kterým nás chcete pobavit, šup sem s ním. Třeba bude vaše píseň, scénář zpracovaný. 

Pokud nám napíšete báseň, píseň, příběh, scénář o minecraftu z GameTeamu tak nejlepší práce odměníme. 

Podmínky:
Smazány budou všechny vulgární a nesmyslné práce.
Kopírování z internetu bude trestáno.
Ke každému dílu napište název a své jméno ve hře.
Fantazii se meze nekladou.

S chutí do toho, a dejte si záležet. Těšíme se na nejlepší výtvory.

Ispirace - píseň

Příspěvkem do tohoto topicu dáváte GameTeam.cz plná práva nakládat s vaším textem jak uznáme za vhodné.
«13456

Komentáře

• upraveno 29. May 2016
     -------------------------GAMETEAM--------------------------
    Gameteam je místo kde chci hrát, je to server nejlepší.
    Ničím postele v bedwarsech, trolím hráče v turf warsech.
    stavím stavby na creativu, střílím hráče v counter striku.
    GameTeam je místo kde chci hrát, je to server nejlepší, Rosinka,Monty,Weninka, jsou tým nejlepší.
    Pomáhám na HSkách, mám rád hráče na UHCčkách
    GameTeame, Gameteame jsi prostě místo nejlepší, nikdo tě nikdy nezničí

(Tohle je moje první básnička, kterou jsem kdy složil. Budu rád za každý dobrý ohlas a vylepšení děkuji)
    -Syracks

//Edit Rosinka: Ahoj, děkuji za snahu. Příště by chtělo obsahově se více zaměřit na nějakou pointu básně. Za snahu ti posílám - 5 kreditů.

• upraveno 29. May 2016
    -------------------------GAMETEAM--------------------------
    Gameteam je to kde chcem hráť veď je každého kamarát!
    Na Prisone kopu. Na UHCečkách delám meče, výstroje a jiné veci.
    Kdybych byl Majitel tak sem tu každú sekundu.
    HSka sú proste nej ! Ked som mal HSko tak som si tam urobil CS:GO !
    OPANNI,BedWars,CS,Prison,Creative,TropiCraft a PokeCraft to sou servery kde hrávam rád.
    Každý ma právo si užívať hlavňe na GameTeamu !
    Montyíáš ten je predsa náš milášek. :smile:
    Veď on je ten čo to všetko spravil !
    Napr. Ako Boh !
    Ale čo ved Monty70 je ten náš správny Král !

[Toto je už moja 3 básnička, ktorú som vytvoril. GameTeam je nej tak prečo hovoria naňho zlý ohlas.
    Budem rád ked nohate podporíte ma a tiež dobrý ohlas !]
    -FilipCZO

//Edit Rosinka: Ahoj, děkuji za snahu. Příště by se chtělo zaměřit na rýmy. Za snahu ti posílám - 5 kreditů.
  • upraveno 29. May 2016

SkyBlock

lomister

Daleko ve vesmíru,
    Je malý ostrov,
    Daleko ve vesmíru,
    Je malý Skyblock.

Nejdřív cobble generátor,
    Časem rovnou BB,
    Pár stromků vysadim,
    Gold axe na ně vycraftim.

Začnu stavět první sklady,
    Každý má nějaké vady.
    Vycraftim si první chesty,
    Naplním je hezky.

Párkrát spadnu do voidu,
    Pro věci už nedojdu.

Začnu stavět první trapky,
    Slime chunk najdu taky.
    Dostanu se do netheru,
    Časem taky do Endu.

Dam si všude spousty vody,
    Připíšu si bonusové body.

[Doufám že se Vám basnicka líbila.]

//Edit Rosinka: Ahoj, děkuji za báseň. Báseň se mi líbila, má příběh, rýmuje se a proto posílám - 15 kreditů.

• upraveno 29. May 2016
    Gameteam je místo kde hraji rád,
    je to přec náš kamarád.
    Na lobby vyzvednu odměnu,
    z truhel snad dostanu pořádnou "dobrotu".

Kredity ve quizu vyhrávat,
    na soutěže nezapomínat.
    S tokeny si užiju, ale
    musím mít nějakou rezervu.

Připojím se na skyblock,
    zde jsou samí "spameři",
    proto jdu do planet craftu,
    zde je klid jak na nebi

Tu jest malá planetka,
    na ní žije Ane_tka,
    ta rozdává odměny,
    ale někdy nemilé bany.

Od GorkyyyyyCZE dostanu mini hlavy,
    s těmi je potom mnoho srandy,
    at už radio nebo furby,
    vždy maj krásné barvy.

Novým hráčům rady dám,
    někdy je i pokárám.
    S hackery si porádíme lehce
    dát /report nejde těžce.

Abych se tu také nenudil,
    zajdu na skywars nebo na anni,
    nezapomínejme na bedwars,
    kde zničíme postel nepřátelskou.
    Na lucky wars ničíme lucky blocky
    snad nám vypadnou dia boty !

V /f kamarády najdu,
    snad projeví nějakou aktivitu.
    Pak už se spolu najdeme
    a už vesele hrajeme.

Snad tu tučnou výhru vyhraju,
    abych si moh koupit vip
    nebo jinou odměnu.
    Jestli ano nebo ne,
    to je jen na Rosince.

//Edit Rosinka: Ahoj, děkuji za báseň. Báseň se mi líbila, má příběh, rýmuje se a proto posílám - 15 kreditů.

• upraveno 29. May 2016
    -xXx-Gameteam-xXx-

Na stránkách Gameteamu jsme chtěli pár otázek položit, když v tom na nás vyskočilo jděte bádně složit.
    Tak koukáme kolem sebe, kde že se v nás básník bere?
    Už vymýšlím první rým, stráta času si myslím.
    Najednou mě napadá, jak se zvedá nálada.
    Ale báseň složit musím, nejsem přece vůl.
    A tak skládám baseň z rýmů, je to přece cool.
    Všichni už jsme zoufalí, opravdu ji složit chceme.
    V tom myšlenky upadnou a bedwars si zahrát jdeme.
    Když už zbývá jedna postel, zazvoní nám venku kostel.
    Zničte postel, musím jít.
    V tom táta na mě zařval klid.
    No joo, vždyť už běžím, postel už nestřežím.
    Najednou ten známý zvuk, rozbil postel žlutý kluk.
    Nám to ale nevadí, zítra pěkně uvidí.
    Zítra po obědě ve tři, budou pikat vepři.
    Ze školy příjdu, usedám na židli.
    Zapínám minecraft, GT jako vždy.
    Na hráčských je velká sranda, je to vlastně jedna banda.
    Skywarsy už nehraju, nějak mi to nejde.
    Luckywars už čekají, copak na tom sejde?
    Jdu si zahrát UHC, je to přece legrace.
    A co takhle CSko? Lamím to jak všecko.
    Najednou když spatřím anni, budou míti z očí vany.
    Napuštěné plné slz, můj šíp vletí přes ně skrz.
    Oneshot! To je ono luk, šíp,  jedna střela, petarda už vystřelila.
    Raduji se, nový level, když v tom jsem do voidu spadl.
    Opravdu je velmi smutné, hackerů je plný.
    Gameteam volá, nezoufejte, máme ho i chráněný.
    Opravdu? a kde se toulá?
    Na fórum vy hlupáci.
    Asi jsme se ptát neměli, mají z nás jen legraci.
    Bereme to z humorem, hackeři jsou prič.
    Ovšem jim dal od GAC někdo klíč..

Doufám že to už vše stačí, jdu si něco zahrát.
    Stavby pěkné, AT starší, co víc si můžem přát.
    Už je báseň u konce, nehejtuj mě prosím.
    Jestli se to nerýmuje, prostě nejsem básník tečka =D

-CosmicL12

• BodlikczBodlikcz
    Helper
    upraveno 29. May 2016
    *-*-*-*-*-Gameteam-*-*-*-*-*  
    - Bodlikcz

-------------------------------------------

Hackeři zde pomálu vymírají,
    a normální hry právě začínají,
    Kde nikdo nebude bezprávě omezen
    A všem se bude hrát jen hej.

Hackeři jsou v "rezervacích",
    kde hacky mají jen oni,
    to má jen jeden český server,
    GameTeam  ho nazývají.

Tam já hrát v pohodě budu
    a jen legraci si užiju.
    Zde nejsou Hackeři
    A všichni jsou si rovni.
    Jen jeden český server to tak má.
    A Minecraftu si užívá.

GameTeam je minecraftu ráj,
    který hackery vymítá.
    Tak pojď s náma hrát.
    A Gameteamu pomáhat.

Žádná minihra zde není zbytečná
    a McCitrón tu hraje rád.
    Tropicraft s Denčou a Citrónem
    Stovějí si tam po svém.

Skyblock je tam senzační
    craftění je tam famózní.
    do receptů se podívám,
    jak vycraftím předměy,
    které byly přidány
    a moc je nevyužívám

Ale ze všeho jsou nejlepší,
    servery které jsou
    G.A.C. chráněny.
    Tam já nejvíce hraju
    A na cheatry se směju.

• upraveno 29. May 2016
    __|GameTeam Příběh|_
    Začínal jsem s warezem,
    skin jsem nemohl mít.
    Žádný člověk nepodpořil,
    a tak jsem začal snít.

''Co kdyby byl server,
    kde bych skin já měl.''
    Přemýšlel jsem dál,
    a pak! Jsem na to přišel.

Co podívat se na GameTeam?
    Tenhle server znám.
    Hraje tam ten Monty,
    ten velmi slavný hráč.

[Doufám že se vám to bude líbit =D]

//Edit Rosinka: Ahoj, děkuji za snahu. Příště by chtělo možná příběh delší. Za snahu ti posílám - 5 kreditů.
  • Clay_czClay_cz
    AdminModerátor fóra
    upraveno 24. December 2016

Clayčin minecraftopis

Už na GameTeamu hraju nějaký ten rok, tak co si nepřipomenout, jak to tu se mnou probíhalo? :)

Začalo to v srpnu 2014, kdy můj bratr dostal nový počítač, a mně půjčil svůj notebook. hrála jsem tehdy singleplayer, a stavěla jsem si. V září téhož roku jsem dostala originální minecraft a tak jsem začala lítat po serverech, ani vlastně nevím, jak jsem ke GameTeamu přišla, ale začala jsem tam hrát...
    Hrála jsem hlavně SkyBlock a měla jsem o sobě pocit, že umím stavět... Tehdy mě začala také hodně bavit minihra Replika, ze které později i byly turnaje, Repliku jsem uměla velmi dobře a to se nebojím říkat, vyhrávala jsem turnaje a zrovna jeden turnajový večer DJtokan002 streamoval z turnaje v Replice a řekněme si, Tokan měl také pocit že Repliku umí. V ten den jsme byli v aréně a já ho totálně rozsekala... Ten den si mě odchytl a dal mi svůj skype, že někdy dáme hru. Tehdy mi ještě nedošlo že jeho skype může mít každý :D ale přišlo mi to super...
     Hráli jsme a s Tokanem jsme se začali kamarádit a tak měl jednou na skypu o "náboru stavitele" (Tokane vlastně ty jsi mi poml se začátkem mé cesty, děkuju ti). Tak jsem to zkusila a tak jsem se setkala s Kapitansteve, vyšlo to a tak jsem u něj začala stavět, myslím si, že v Lednu 2015 jsem dělala nábor na buildera na GameTeam, kam mě vzali, ale stavět jsem neuměla a Steve se ke mně hodně přimluvil, stavět mě tak nějak postupně naučil a za to mu děkuju (Steve ty víš, že tobě vlastně nedokážu poděkovat za všechno :D tak kde začneme? Díky tobě jsem builder a moderátor, díky tobě se už nestidím mluvit před lidma na teamspeaku, díky tobě tak nějak umím stavět, hodněkrát jsi se za mě přimluvil a ty ses pohádal s několika lidma. Děkuju.) Později jsem začala hrát na pokecraftu s kamarádem Domeckem, a tak jsem si řekla proč no nezkusit, poslala jsem Fríťovi email s přihláškou o post helpera, žel bohu mě nepřijal a já se mu zpětně ani nedivím :)
    Vraťme se ke SkyBlocku, kde jsem s oblibou hrála stále, hráčům jsem odpovídala, když někdo něco nevěděl a vlastně jsem ani nevěděla proč to dělám a kvůli čemu, ale když jsem na serveru začínala také jsem se ptala a také byli hráči co mi odpovídali a pomáhali, jednou si mě Rosinka odchytla a ptala se mě, jestli za ní zajdu na TS, nevěděla jsem a vlastně pořád nevím, co jsem provedla :D  (Někdy se tě Rosí zeptám). Pak mi pár kamarádů řeklo, že bych si měla napsat přihlášku, ale já si řekla BLBOST, nesplňovala jsem snad snad žádnou z podmínek: neměla jsem dobrý mikrofon, neměla jsem TS, nebylo mi 15 let. Ale něco se sešlo s něčím a já přihlášku napsala. Podle údajů co jsem do přihlášky napsala ondra852 přišel na to, že se vlastně tak nějak známe :D, no vraťme se k přihlášce. Rosinka si mě pozvala na pohovor, když mě donutila si stáhnout teamspeak3 hovorovali jsme a já se svou trémou jsem Rosince vykoktala "Jmenuji se *** ***, je mi ** a na serveru jsem ** hodin denně". Pak mě Rosinka propustila (Rosí své díky tobě se sem nevejdou, každopádně si asi dokážeš představit, za co vše ti děkuju :D).
    No ikdyž tomu vlastně vůbec nevěřím, po tom co jsem řekla na pohovoru, dostala jsem se na post helpera. Kde jsem helperovala a helperovala a pak se mi stala věc, nemohla jsem měsíc na notebook a ikdyž jsem to řekla stevovi, zamozřejmě je na něj spoleh a tak to Rosince neřekl. Takže Rosinka asi žila s tím, že jsem se na to vykašlala a já se sem přitom dostat nemohla :/ avšak se to vše spravilo a já mohla opět helperovat :) V říjnu mě a janíka povýšili na Moderátory, prostě si nás Rosinka movela a řekla "relgoněte se" a tím jsme se stali moderátory. No a teď moderátoruju a stavímm :) a to je asi vše, doufám že tady ještě dlouho vydržím a děkuju všem co toto četli i nečetli.

Děkuju

//Edit Rosinka: Jako vždy nezklamala :) Odměnu zasílám a to velkou :-*. Krásné.

Admin Team je samozřejmě z odměn za soutěže vyřazen :)

• @Clay_cz ; moc krásně napsané :3 !!!
  • @Clay_cz  hezký. Tak takhle bych to chtěl taky  :D
  • upraveno 29. May 2016
    Tak si také napíšu svůj "minecraftopis" :3:
    Takže, začalo to tím, že jsem v říjnu roku 2014 dostal svůj první dotykový mobil (který mám doted :D) a na něm jsem chtěl hrát minecraft. Bohužel byl ale za peníze a já nevěděl, že jde stáhnout apk soubor... proto jsem zkusil hrát survivalcraft demo (je to něco jako mc, akorát je tam více zvířat a je to prostě realističtější..)
    tak jsem to hrál a asi po dvou měsících mi můj bratranec poslal minecraft pocket edition.Tam jsme si postavili náš dům, na který jsem byl moc pyšný (tehdy byla myslím verze 0.10.5). Pak mě ale mc omrzil a odinstaloval jsem ho. Pak mi ho ale později zase stáhl kamarád a to už jsem si ho nechal. Často jsem hrál multiplayer a na singlu jsem objevoval spoustu modů. Někdy v červnu lonského roku, jsem objevil na youtube Pedra a opravdu mě zaujala jeho mc lp série. Nejvíce mě zaujaly ty vymoženosti pc verze, oproti mobilní verzi (např. v té době na mobilní nebyl redstone, ani nether !). Tak jsem hrál a hrál, až jsem narazil na českou let's playerku NawnimCZ, která umí opravdu krásně stavět a má s mc velké zkušenosti. Jen díky ní umím stavět normální střechy u domů nebo pořádný tvar domu. Také "mě" naučila postavit xp farmu na jeskynní pavouky, ale toho by bylo mnohem více :). Tak jsem hrál a hrál :D, až jsem dostal 2 dny před Vánocmi nový notebook. Okamžitě jsem si stáhl minecraft a šel jsem si "pohrát" s těmi věcmi, co na mobilu nebyli (end, redstone, nějací mobové apod.),
    netuším jak, ale někdy na konci prosince jsem narazil na gameteam. Úplně první minihra, co jsem tu hrál bylla bed wars, pak jsem hrál i anni apod. Na team speak jsem se registroval asi v druhé půlce března, zde se chodím hlavně ptát na různé dotazy, ale také si jen tak popovídat. Později mě hrozně začal bavit skyblock. Na začátku mě asi dvakraát okradli, ale to neřešme.. :). U mě se už vystřídalo mnoho bb, af, spawnerů atd.... Na sb jsem poznal mnoho super lidí jako jsou EligA, NaturalNata (nyní LupeCZ_), lomister, xmilanekx a mnoho dalších. Poslední dobou mě hrozně začal bavit planetcraft, kde je také úplně skvělá komunita :). TO už je asi vše co bych zde mohl napsat :)

//Edit Rosinka: Odměna zaslána za první výtvor. Toto neodpovídá zadání. Proto nic za toto posílat nebudu. :) 
  • @poppy345  moje je podobný. Az bude čas taky to napíšu. A díky za zmínku  ;) potěšilo  :)
  • upraveno 29. May 2016
    ANNI STORY
    Jednoho dne se klan HEAL rozhodl jít na Anni ale to jsme ještě netušili že to bude Anni našeho života.
    Když jsem se jsme se připojili na startovní Lobby potkali jsme známé hráče ale i hackery. Každý jsi vybral svůj kyt na začátek a šlo se hrát. Naše klasická aréna 3islands. Každý si nakopal potřebné suroviny a šel enchantovat někom padla SH IV někomu zas Knocback I. A já šel kopat goldy na strengh a enchant golden jablko. Když začala 3 fáze šli jsme na střed. Hodili jsme na střed Technickou věž s Halem který nás kreje v každé hře. Nakopali jsme si dia. Já si vzal goldy a šel dělat strengh s jablka. Najednou jsem uslyšel pomoc. A tak jsem vyběhl ze své skrýše a šel na pomoc. Šli na náš rush. Naštěstí jsme útok odrazyli. Poté jsem měl strengh a jablka hotové. Zvolal jsem : Nice mám to hotový. Seřadili jsme se na středu a šli rush.
    Řenčení mečů bylo slyšet až na střed. Poničili jsem trošku a šli tkz. XP. Zabíjeli aby jsme měli tokeny a killy. Poté jsme jsme je zničili. Bohužel to byl poslední nex který jsme mohli zničit. HEAL napsal náš výtězný pozdrav : +++HEAL+++ a to byl Konec.
    Děkuji těm co si můj příběh přečetli.
    nick ve hře : Bl4cK_Bl4nK

//Edit Rosinka: Ahoj, nevím, jestli bych v rámci tvého příběhu, chtěla natáčet film, seriál a nebo něco podobného na podporu serveru GameTeam.cz. Odměna zde nebude.
  • upraveno 29. May 2016
    Chtěl jsem to udělat i do videa ale nepovedlo se ::no_mouth: 

**Já milují GameTeam**

Já miluju "GameTeam"
    Jeto "server na kterým hraji rád"
    Já rad "hraji bedwars,luckywars a skywars"
    "GameTeam miluji je to nejlepší server který znám a hlavně tam nejsou žádní cheateři 
    REF: ooooo já milují GameTeam oooooo OOOO oooooo 
    Opakování 

//Edit Rosinka: Ahoj, asi se oba shodneme, že toto na odměnu nestačí.
  • _ZuzikCZE__ZuzikCZE_
    Moderátor
    upraveno 29. May 2016
    Na Skyblocku padám do voidu a už si pro nic nedojdu,
    Planetcraft už lepší věc flyuji tam o sto šest,
    Prison už speedhacky vidím banujeme rychle rukama máchám
    až trestný čin spáchám,
    Creativ už flyhack vidím každý hacker s gamemodem, nebanujem, ignorujem.
    GoldRush hraju s představou že zlatou už mám nahranou,
    Anarchie už se bojím na spawnu se v koutě schoulím,
    UHC už nezvládám kašlu na to Skywars vyhraju na 100 pro,
    Annihlation zachraním k nexusu už uháním,
    Turfwars zase prohraju protože ho nehraju,
    Parkour zase polamím protože ho neumím,
    Když už všemu konec na HSku zkouším stavět,
    a když už něco postavím na BuildBattlu zas lamím.
    A nakonec GAC bez hackerů, jo to jo a co?
    MÁME VYHRÁNO! :smiley: 

Slabá básnička ale co :D 

//Edit Rosinka: Jako vždy nezklamala  Odměnu zasílám a to velkou :-*. Krásné.

Admin Team je samozřejmě z odměn za soutěže vyřazen 

• upraveno 29. May 2016
    • GAMETEAM BEST SERVER EVER

Na Gameteamu je hodně her 
    tak přizvi kamárada a hrej
    s kámošema hrajeme
    postel všem rozbijeme

Skywars je tu skvělý
    hackeři neváhají
    a už mají killauru
    zabijou tě i když koukají do stromu

na GAC serverech lidí málo je
    tak radši tam nechoďte
    zahrajte si GoldRush
    a dejte si nick Barnabáš

Já jsem Johny velká lama
    porazíte mě i s rukama
    nemám nikdy moc štěstí
    ale tohle dobré zprávy zvěstí

Děkuju za přečtení
    uvidíme se při hraní :)

PS: muj nick ve hře Johny1

//Edit Rosinka: Ahoj, děkuji za snahu. Příště by chtělo možná báseň delší a zaměřit se lépe na ty rýmy. Za snahu ti posílám - 5 kreditů.

• upraveno 29. May 2016

Kterak vznikl Gameteam

Za vodou, za řekou, 
    Za dlouhou Vltavou, 
    Byl jeden kostičkovaný muž 
    Se ctěným nickem Monty70.

Toho jednou napadlo, 
    Koupit hezkej Lenovo (PC)
    Ten starej stál za nic,
    Prodal ho za tisíc.

Však do roka a do dne, 
    Napadla ho infekce, 
    Zabouchl se do Minecraftu 
    A už ho nebavilo dělat naftu.

Pak si našel kamaráda, 
    Toho zeleného Dakada, 
    On mu řekl o serverech 
    Co vydělávaj, až se úží dech.

Neváhal a jeden koupil, 
    Protože se krapet opil.
    Nalezl si Admin tým,
    Lepší, než na serveru mým. 

Dotáh to fakt daleko, 
    To dokázal jen málokdo. 
    Teď už 3.500 slotů má, 
    Věčně zaplněnýma hráčema. 

Snad se ještě Monty drží, 
    Na lobby 1 se na pokec zdrží.
    Snad GT vydrží ještě dlouho,
    Tak se připoj! Ty jeden moulo. 

Tato báseň je myšlena jako vtip a neměla by být brána vážně. Nechci nikoho urazit. 

#NoHate

-FriAxis <3

• upraveno 29. May 2016
    Zde posílám jednu vlastní písničku >  snad se bude líbit. Jinak za ohluchnutí neručím :wink: neumím zpívat :smiley: . Jinak to je moje první a poslední písnička :smile: 

//Edit Rosinka: Ahoj, mazec..opravdu nářez. Nečekala jsem, že se tu objeví někdo, kdo něco zazpívá a nahraje. Klobouk dolu, věřím, že to bylo náročné i když text bych chvilkama upravila. Nejen, že si mě překvapila, ale i chvilkama rozesmála. Nevidím to jinak než na - 40 kreditů. Napiš mi nick na který to mám poslat.
  • upraveno 12. June 2016
    Já miluju GameTeam <3
    Je to server na kterým jsem rád,
    Já rád kradu postele, chestky a meče
    GameTeam miluju je to nej server na kterým hraju!
    A hlavně tam je nový anticheat!!!
    O o o o o o o chci hrát na servru GameTeam,
    Také kratšie :smile: 
    Som slovák tak berte gramatické chyby z ohľadom :)

//edit Rosinka: Ahoj, děkuji za snahu, možná by sálo za to napsat něco ve slovenštině a ne se pokoušet psát smysluplnou báseň , píseň v češtině. Posílám ti 5 kreditů.

• upraveno 12. June 2016
    ----------------------------------GameTeam-----------------------------------------------
    Při hraní GameTeamu,
    ucitím trocha dýmu.
    Co to bylo,
    ty kobylo ?
    Hraji dlouze dál,
    a pak si uvědomím, že mi PC vzplál.

Oheň se rychle šíří,
    nakonec chytlo i to chmýří.
    Až pozdě začínám hasit,
    snad to nejde zkazit :/
    Po chvíli oheň uhasím,
    s tím, že to byla fuška souhlasím.

Když přišli rodiče,
    až poté zavolali hasiče.
    Trocha toho pokárání,
    ti mě teda nezachrání ... :/
    Počítač už nepojede,
    dáš mi PC sousede ?

Říkal mi, že nedá
    jsem jak žaba sjetá !
    Prosím svoje rodiče,
    aby mi udělali sendviče.
    Jinak dopadnu špatně,
    a nebo nezdatně :/

Druhý den se probouzím,
    se svým novým páchnutím.
    Máma říká:
    "Co to tady smrdí ? "
    A já na to:
    "To já mami :/"

"Padej se rychle umýt ! " křičí na mě máma,
    říkám na to: " Vždyt jsem měl jen banána :( !"
    Po tomto hovoru,
    kmital jsem do koupelny,
    dále potom do jídelny.
    Pro svůj nový banán,
    bohužel jsem byl zahnán :(

Na vánoce snad PC dostanu,
    nebo načichám se metanu !
    Na vánoce PC mám,
    na GT nikdy nebudu sám !

A tak tuto báseň končím,
    ale na GT neskončím !
    Budu věrně tady hrát,
    pitíčko si budu přát !

S pozdarevm IwDy :)
    Snad se @Rosinka aspoň trochu zasmála :D
    //edit Rosinka Děkuji za báseň, chvilkama to hodně skřípalo, ale myslím, že se příště vydaří lepší. Děkuji za překlad do angličtiny a a zasílám - 15 kreditů

• upraveno 12. June 2016
    Básnička pro GameTeam :)

Když jsem se na GameTeamu poprvé objevil,
    moje první slova co jsem vyslovil.
    "Doufám, že se dostanu na helpera,
    potkat Montyho by byla vážně perda".
    Od té doby, co jsem potkal IwDyho,
    mi smutno na GameTeamu nikdy nebylo.

V Bedwars jsme ničili postele,
    a zabíjeli nepřátele.
    V BuildBattlu jsme stavěli,
    diamantový krumpáče dostali.
    V Pokécraftu pokémony chytám,
    hlavně legendárky sbírám.

Na lobby si odměnu vyzvednu,
    vytvorím pak klíč na truhlu.
    Tokeny chytám jak chňapka,
    "Jdi už ven" řvala na mě matka. :D
    V parkouru skáču jak Tarzan,
    někdo si líta s fly hackem jak martaň.

S truhly jsem dostal mazlíčka,
    to je nám ale náhodička.
     Nejradši mám Pokecraft,
    protože rád pokémony poznávám.
    Hraju dál a dál,
    na lepším serveru jsem si nezahrál.

Jednou si teamspeak založím,
    nový mikrák vyzkouším.
    Doufám, že hackeři budou pryč,
    nebo na ně pošlu anticheat.
    Vytvářím diskuze do Off Topicu,
    u toho si zapálím dýmku :)

Vážně si rád zahraju,
    nenaštvu se i když prohraju.
    Na quizy odpovídám,
    kredity získávám.
    GameTeam je nej a vždy bude,
    jestli skončí bude mě to mrzet.

//edit Rosinka  Moc se mi líbí, že je celá báseň o GT a má i příběh. Rýmy bych chvilkama poupravila, ale jinak pecka. Posílám 25 kreditů.

• upraveno 13. July 2016
    Speciálně pro vás Anglická verze ... 

--------------- ---------------------------------- GameTeam --------------------------------
    When playing GameTeam,
    I'll feel a little smoke.
    What it was,
    You horse ?
    I play long on,
    and then I realize that my PC flared.

The fire spread rapidly,
    eventually caught and fluff it.
    Until late to begin to extinguish,
    maybe it does not spoil: /
    After a while quench the fire,
    that it was a chore I agree.

When parents arrived,
    until they called the fire department.
    A little bit of reprimand,
    No rescue me then ...: /
    The computer now will not run
    You give me a PC neighbor?

He told me not to give
    I frog stoned!
    Please their parents,
    so I made sandwiches.
    Otherwise go wrong.

The second day I wake up,
    with its new ranking of the.
    I have a saying:
    "What's that smell?"
    And I say:
    "I Mom: /"

"Get out quickly wash!" Yells at me Mom,
    I say it: "I had only bananas :("
    After this call,
    I was flicking to the bathroom,
    then further into the dining room.
    For its new banana
    Unfortunatel I was repulsed :(

At Christmas, perhaps PC,
    or breath the methane!
    At Christmas I got a PC,
    at GT I will never be alone!

Sincelery IwDy ;)

//Edit: odměněno
  • upraveno 13. July 2016
    ------------------------------GT- Server 21.století !----------------------------
    GameTeam mě baví,
    když hráči praví:
    "GameTeam je super místo
    a hlavně je tam s GAC čisto ! "

Nečekejte ode mě super rýmy,
    stejně jsme všichni týmy !
    Když se kouknu na forum,
    nevěřím svým očím !
    "Hacker tu a hacker tam !"
    Zlostí se na židli točím !

V BedWars se snažím držet pořádek,
    protože v chatu bývá mnoho nadávek !
    Kdyby GAC byl i na XPečka,
    byla by čistých hráču smečka !

Livestream od Montyho sleduji,
    přitom za všechno mu děkuji !
    Když livestream končí,
    sranda pro mě skončí :/

I když LiveStream končí,
    GT snad neskončí ! 
    Jdu radši přizvat kámoše,
    objeví se na lobby GT ploše.

Když vás všechny adminy vidím při hraní,
    nemít vás rad mě smysl brání ! :)
    Super developeři tu jsou,
    přitom s tak minimálni mzdou :/ :D

Poslední sloku rýmů vytvářím,
    na forum tak "super" básní zazářím.
    Vytvořit něco takového mi dalo zabrat,
    není lehke do toho ty rýmy narvat.

S pozdravem IwDy

//Edit: Opět za mě za 25 kreditů, opravdu paráda :)
  • upraveno 13. July 2016
    Zase jako vždy :) :D

GameTeam amuse me
    when players say:
    "GameTeam is a super place
    and above all there is the GAC clean! "

Do not expect me super cold,
    well we all teams!
    When I look at,
    I do not believe my eyes!
    "Hacker hacker here and there!"
    Anger in the chair turns!

In BedWars trying to keep order,
    because the chat is much swearing!
    If GAC was also XPs,
    Players would be pure pack!

Livestream from watching Monty,
    while for everything I thank him!
    When livestream ends
    fun is over for me: /

Although LiveStream ends
    GT probably will not end!
    I'm going to prefer to invite friends,
    will appear in the lobby GT desktop.

When I see all the admins when playing,
    you advice me not to have a sense prevented! :)
    Super developers are there,
    yet with such minimum wage: /: D

The last verse of creating rhymes,
    at best "super" poems shine.
    Create something gave me a hard time,
    It's not easy to stick them in the rhymes.

Sincerely IwDy

//Edit: odměněno
  • upraveno 13. July 2016
    Jak jsem začal hrát minecrfat - Jak jsem poznal GameTeam:

Začalo to když jsem asi v roce 2014 nebo 2013 dostal můj první tablet. hrál jsem na něm minecrfat PE. Hrál jsem ne verzi, na které se ještě nedal změnit survival svět na creative svět. Nemohl jsem si tedy postavit dům z diamantů atd. Ještě nešel položit ani redstone a vlákno. Za čas mi kamarádka dala warez minecraft. Asi o půl roku později jsem ve videu: top 5 nejlepších serverů oběvil GameTeam. V tomto videu byl asi na 3. místě ale pro mě byl na 1. A tak jsem na něm začal hrát pravidelně každý den. Gameteam jsem hrál až do nedávna na babiččinym notebooku, ale za čas jsem dostal svůj. První minihra kterou jsem na GameTeamu hrál je Prison. Později jsem začal hrát DragonEscape. Později BedWars, potom Anni a potom Skyblock, současně se Skyblockem jsem hrál SkyWars a LuckyWars. Potom jsem začal hrát TurfWars a Eggwars. A teď hraji zase Prison. GameTeam je ten nejlepší server.

//Edit: Děkuji, že si sem poslal svůj příchod k nám, ale bohužel za toto kredity posílat nebudu. Neodpovídá to zadání.
  • Rius_Rius_
    Retired
    upraveno 13. July 2016
    Zdravím,
    moc mě tento projekt zaujal, tak jsem se rozhodla zapojit:).
    Zde je moje básnička, snad se Vám bude líbit:

Není to tak dávno,
    co připojila jsem se snadno
    na tento portál,
    který je serverů král.

Můj minecraft příběh tu začal,
    když můj první nick tu hrával.
    Později však, i když nick mi hráči odcizili,
    já nevzdala se těch krásných chvílí!

Přišla nová registrace a také štěstí,
    Monty vše mi převedl, tak byl ochotný!
    Dodnes ráda tu hrávám s kamarády,
    kteří na mě nezapomněli.

Postupem času, objevovaly se nové minihry,
    na kterých si vždy s radostím zapařím.
    TS, web i YouTube kanál - to všechno vy máte,
    pro hráče první, poslední uděláte.

Jak měsíce plynuly,
    poznávala jsem tu nové lidi.
    Díky GameTeamu spoustu nových přátel mám,
    s kterými se občas i osobně potkávám.

Jsem ráda, že GT existuje a i když jsem na něm občas moc nehrála,
    dnes bych nejraději pařila až od rána!
    Odměny si vyzvedávám a tokeny sbírám,
    pak je v /obchod využívám.

Rozhodně přeji,
     ať s GameTeamem se Vám daří.
    Máte úžasný Admin Team,
    o kterém jistě každý serv(e)r sní!

Ať žádný hacker Vás neznechutí,
    hrajte stále a s chutí! :)

S pozdravem, Rius_.
    //Edit: Zasláno 15 kreditů. Děkuji mnohokrát za krásnou básničku.
  • upraveno 13. July 2016
    Ja som to robila v niečom inom ;) Dúfam že sa bude páčiť. ♥ 

Pepsi.

//Edit: Zasláno 15 kreditů. Děkuji mnohokrát za krásnou básničku.
  • upraveno 13. July 2016
    (předem se omlouvám za chyby kterých tu bude hoooooodněěěěěěě :/ )

GameTeam Minihry -dodson

Ať už skywars nebo bedwars
    svoji minihru tu najdu
    nejsem žádnej mamlas
    a se skillem pujdu

na anni je velká sranda
    když modrého zabiju
    a on náhle začne plakat
    jak já to neumím bez hacku

nemyslí však na jednu věc
    a to že na gac serveru my jsme
    byl to pouhý kec
    v teamu z toho švandu máme

na chráněnem serveru
    hackera nenajdete
    ovšem má to jednu chybu
    optifine to nepodporuje :(

ještě jednou k bedwars
    nebo radši k eggwars
    to je tu teď nové
    celkem hodně hrané

v té hře ničím vejce
    ne to od slepice!
    ale větší z draka
    dej si na to bacha

gold rush to je moje
    ale někdy mi to nejde
    tak si radši hraji svoje
    lucky wars milované

ikdyž stavět neumím
    hraju na build battlu
    něco tu hold vykouzlím
    alespoň pul bodu

na posledním místě zkončím
    to mi ale nevadí
    na creativu natrénuju
    a zase to hraji znovu

pokecraft a tropicraft
    co to tady melu?
    to je modovany minecraft ;)
    to vše na gameteamu!

UHC je jednou denně
    a je vážně super
    OP UHC to tu jede!
    a je více duper

zabíjet mě nebaví
    na prison si zajdu
    tam se hlavně těží
    nové doly najdu

můžu jít i na skyblock
    mám tam jeden eme block
    za ten si něco koupím
    generátor postavím

udělal jsem si farmu
    na skyblocku přeci
    na meloun a dýňu
    to jsou ale věci

na SB jsou ostrovy
    to však všichni víte
    mám rád my little pony
    to už ale nevíte :smiley: 

podobný je planetcraft
    tam jsou ale planety
    stále to je minecraft
    na gameteamu přeci

je tam hodně soutěží
    já tam ale nehraju
    PvP to vítězí
    hráče já rád zabiju

Anarchie nezná pravidla
    je to taková kravina
    dia věci už tam máte
    hned po tom co se spawnete

na oneshotu už nikdo nehraje
    což je velká škoda
    je to tam teď chráněné
    nemám gac a vyjedemi: chyba

na RFW vlny hledám
    je to celkem zábava
    v counterstriku killy dávám
    už mě napadá únava

ještě se na sve HS kouknu
    což je super věc
    zadarmo svůj server máte
    založ si ho ještě dnes!

Dronex klasik jsem si zahrát chtěl
    ale už to nestihnu
    radši půjdu na lobby server
    a denni odměnu si vyzvednu!

dragon escape tu teď chybí
    snad ho co nejrychlejí vrátí
    každopádně to je super server
    GameTeam.cz ForEver!

už jsem hodně unavený
    měl bych si šlofíka dát
    mamka támhle na mě křičí
    Pepo už jdi spát!

by: dodson

//Edit: Zasláno 25 kreditů. Děkuji mnohokrát za krásnou básničku, byla určitě vyčerpávající :)

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.