GT plug - Multi Account

Ahojky,
chtěla bych nahlásit pár hráčů na plugu.
Týká se to těchto lidí:
1234Johnny4321
[$♥Karotka7♥$]
§♥♫Mr.Pohoďák♫♥§
♥Amalka2004♥
Společně s více lidma si myslíme, že všechny tyto účty patří hráči ◄♫♥Anadolu09_SKPL♥♫►.
Mehují stejné věci, nemají autowoot, ale wootují písničky vždycky těsně po sobě. Nikdy se nestalo, že by nějaký z těch účtů dal s někým z nich ve stejný moment woot. Tyto účty (mimo hráče Anadolu) nikdy nebyly v DJ frontě a neodpovídají do chatu, i když je označí např. vyhazovači, prostě nereagují. Např. Když dá Anadolu meh, hned po tom postupně naskočí od nich všech mehy. Když Anadolu nedá meh, tak z nich ani jeden nedá meh. Navíc, 
[$♥Karotka7♥$] a §♥♫Mr.Pohoďák♫♥§ mají stejné datumy zaregistrování, pak mají stejné zaregistrování 1234Johnny4321 a ♥Amalka2004♥ a to je o 2 dny později, jako mají Mr.Pohoďák a Karotka7(+ mají všichni podobné nicky) . Prosila bych aspoň o prověření, popř. kontaktování adminů plugu.
Předem děkuji, přeju hezký den.
-Barunka05

epin.png 1.1M
DIYE.png 18K
YHvY.png 15.1K
h6eY.png 14.4K
DZBV.png 15.4K

Komentáře

• upraveno 29. October 2017
    Zdravím,

1. Dištancujem sa od týchto hráčov.
    2. Všimol som si ich skôr, podľa podobného ID. Myslím, že ešte k ním patrí:

3. Ako som si všímal, podľa mňa používajú autowoot s oneskorením (taký používam aj ja).
    4. Myslím, že jeden z tých hráčov púšťal Kaliho (ktorého ja neznášam = meh).
    5. V chate neboli vôbec aktívni.
    Např. Když dá Anadolu meh, hned po tom postupně naskočí od nich všech mehy. Když Anadolu nedá meh, tak z nich ani jeden nedá meh. 
    6. To nie je úplná pravda. Možno sa to teraz stalo, ale niekedy som bol ja mehnutý od niektorého z nich. Kvôli tomuto máte voči mne právoplatné podozrenie.
    7. Ako som vyššie uviedol, dištancujem sa od tejto skupiny ľudí. Pôvodne som ich plánoval nahlásiť, ale neviem, či existujú pravidlá o multiacc-u.
    8. Podľa mňa sú len 2 možnosti:
    a) Jeden človek, ktorý si môže dovoliť 4 PC.
    b) Skupina 4 ľudí, navzájom sa poznávajúcich.
    9. Pripájajú sa v rôznych časoch, ale častokrát sú pokope.

PS. Podľa jedného zamehovania ste to nemuseli dávať na fórko, ale som rád, že sa to aspoň vyrieši. Trochu ma urazilo, že po jednom náznaku porušovania pravidiel, ste ma označili ako podvodníka (dalo sa to riešiť viac diplomaticky).

PS2. Rád by som mal takých ''botov'', ale bohužiaľ bez väčšieho finančného príspevku z vašej strany to bohužiaľ nepôjde :smiley:.  

S pozdravom Anadolu09_PLSK

• Čistě podle mého úsudku, vše co si tady napsal není pravda. Jak už si zde uvedl, že podle jednoho zamehování jsme to nemuseli dávat na fórko. Všiml jsem si, že tito "boti" už tu jsou delší dobu a delší dobu dělají to samé. Společně s více lidma jsme nikdy neviděli, že by ti na tvojí písničku dali meh. Na rozdíl od toho je většina mých písniček mehována od těchto botů společně s tebou. Pokud by bylo možné, tak bych rád uvítal důkaz toho, že i tobě dávají meh na tvé písničky.
  • Zdravím @YpsionGT,

1. Základom je pozdraviť, to by som ti nemal pripomínať.
    2. Dávali meh, hlavne na tie ruské :D , ale dôkaz o tom bohužiaľ nemám. Neviem, či sa dá dohľadať v histórii.
    3. Nechcem ťa uraziť, ale tvoj vkus na hudbu nie je najlepší. Ja viem, boty mehovali teba ako na bežiacom páse, ale aby pesnička bola skipnutá, mehol som ju ja s inými ľuďmi. Nemyslím, že by boli nastavení na mehnutie teba, len na tvoju pesničku.

Každopádne si myslím, že to nie sú boty, ale ľudia. Niekedy nemajú totožný názor a jeden z nich má svoj vkus.

Prajem pekný večer - Anadolu09_PLSK
  • Zdravím,

pokiaľ sa nemieni niekto ďalší vyjadriť, prosím o lock.

Prajem pekný deň - Anadolu09_PLSK
  • WerwiWerwi
    AdminMuzika
    Pokud někoho chceš nahlašovat za multiacc tak né tady na GT fórum, ale na supportu plug.dj.
Tato diskuze je zavřená.