Chyby a nedostatky updatu 1.1 & 1.2

13»

Komentáře

• A potom anni vyzerá takto :/
  • Proč se to neopraví?
  • Řešíme to:)
  • upraveno 29. December 2017
    Hráč hunki_GamerYT stále clonuje irony,goldy a diamanty. @FourManx už ho jednou ze hry kicknul ale hunki to ignoruje. Přikládám screeny:

Žádám o ban hráči hunki_GamerYT
  • Díky za nahlášení a přiložení screenů,hráči za využívání bugů uděluji ban.
  • Pisem este raz. Na Annihilation si povedzme natazim 30 lvl idem enchantovat. Enchantujem, zobere 3 lvli a keby som dalej enchantoval za mensie tak mi nakonci zostane povedzme 21 lvl. Mne teraz staci vykopat 1 vec co dava xp (napriklad drevo) a mam zase 30 lvl. Snad chapete a prosim opravit lebo kazdy ma sh 5 velmi skoro prave vdaka tomuto. 

Enchantovanie: Tak moje ale asi aj vsetkych enchantovanie vyzera tak ze si vycraftim iron mec a dalsich 15 stone mecov kedze mi nepadne sh 4. Proste az na 12 alebo 13 krat mi pqdne sh 4 a to je potom otravne. Prosim urobte to tak nech pada sh 4 alebo celkovo dobre enchanty castejsie lebo toto mi ide na nervy.

Mam este taky napad ze na prvy krat by hned mohla padnut sh 4. Ze napriklad natazim 30 lvl a ked ma nezabiju tak mam istotu ze budem mat sh 4 na meci takze toto len dobry napad :smile: 

Kradnutie veci: Vsimol som si ze vela ludi kradne veci ked mi napriklad pan Zajac hadze vec pan Medved mi ju uchmatne a nechce vratit. Toto by sa zamna malo trestat ako sa tresta na bedwars podkopavanie vlastnych teemnatov. Tak isto by sa malo trestat aj podpalovanie lukom vlastnych kedze to ide ze napriahnem a dokazem podpalit vlastneho. To asi tak vsetko :D
  • - na bw přibývají invis skiny, nešlo by nějak udělat, aby se hráči s invis skinem nemohli připojit?

1.2
  • Ano a nie len na bw fakt ci by neslo urobit to aby sa invis skin nemohol ani pripojit , napriklqd by isiel do portalu a kicklo by ho to :smiley: 
  • Petonov Invis Skin je jako normální skin což by znamenalo že by to kickovalo i hráče s normal skinem.
  • A neexistuje nejaky bot ktory by to rozoznal a kickol? :D
  • Mám za to že nějáký takový bot není pokud by si třeba nevytvořil vlastní.
  • Keby bolo programovanie take lahke :smile: 
  • @Petonov je to lehké :D už jsem tam přidal ochranu proti invis skinům. Takže pokud má někdo invis skin tak to musí být bug, protože se mi zdá že na bw to asi bug je.
  • @CreeperFace ty si iny macher :D :D :D
  • Dávají mě dřevěným mečem na 3 rany :s mužů Mít max 14 hp :'(
  • #GamakCz to není invis skin ale Bug proto že Já někoho nevidím ale daciik jo
  • Btw vím že to sem nepatří ale mám něco pro foura :D
    Nick:HourManx1203704
  • Ahoj, tom nicku vím,může ho mít.Jinak u kitu berserkera začínáš s méně HP,po zabití několika hráčů tvá srdíčka stoupají,proto tě dávají na 3 rány.
  • Jentak Mimochodem Foure ten Hour má reach :)
  • @sta3r10 Hmm jak to víš?Nemáš náhodou neobchazet IP ban? Píšeš o unban a obchazis stále to nepochopim. :D Na hráči Hour mi nic nepřišlo že by měl,asi jenom tobě protože tě zabil  :D
  • Aha Já furt používám berserkera :D
  • #CreeperFace udělal bys lepší anticheat
    Běžím na gameteamu pak se to lagne a dostanu kick za fly ne za speed ale fly Prosím update Anticheat
  • @XxxredbullczXxx tak nejspíš to bude chyba u tebe. Předpokládám že s internetovým připojením pravděpodobně.
  • Ked uz hovorime o anticheate neda sa urobit na aimbot?
  • Nenašel jsem žádný hack, který by fungoval a současně by jeho aimbot anticheat neblokoval
  • jestli o nějakém víte, můžete mi ho napsat do PM :D
Tato diskuze je zavřená.