Nové zítřky ?

Ahoj všichni, ať už jste jen hráči bez prefixu, s prefixem VIP, nebo členové AT. Když jsem dneska byl na tomto serveru, večer přišli na server i členové AT. Např Krosta8, CompiCZ, EligA, Monty70, pepepona, RedStoneMan a další. Během diskuze padla od Krosti slova, která změnila můj den naprostým způsobem.Dal nám jako PLC komunitě naději, ba co naději, prý dokonce budoucnost! Tvoří se něco velkého, nebo dokonce zrušení serveru ??? Pamatuji se, jak PLC po příchodu Rosinky, ještě jako adminky rostl. Bohužel si pamatuji také jak na server přišel Mateo(Connor). Vzhlížím na něj, jako na někoho, kdo se až příliš rychle dostal na post Admina a za to má můj respekt.Ale PLC byl nadšený z nového vedení jen chvíli. Vypadalo to dobře první měsíc, možná i méně, kdy Bodlík pořádal nějaké eventy a hráči byli spokojeni. Poslední dobou PLC strádá a vyvíjí se|chátrá bez jakéhokoliv řízení. Hodně lidí přijde a ptá se, co dělat. Vždy jim s některými hráči snažíme pomoct. Pamatuji si, jak jsem jednoho dne obsloužil v čekárně na TS klučinu, který čekal na odpověď, jak začít na PLC.Když přišel, založil jsem ho drobnou částkou. To stejné s několika dalšími lidmi. Nikdy se už neukázali. Dle mého mají velkou nevýhodu. Hodně grindu za málo odměn. Všechny zisky jsou strašně malé. Možná by pomohla i změna spawnu, vím, že stavitelé mají určitě hodně práce a mají můj obdiv, ale myslím, že by si na to čas našli. Takže blýská se snad na lepší zítřky, nebo skončí server a ostatní hráči do jámy lvové? Pojďme všichni diskutovat ! Zajímá mě váš názor.

Koty :wink: 

Komentáře

• Kdyby chtěli server zrušit pepepona by se neobtěžoval přijít  :D
  • Tak nakonec jsme byli 3 na stavitelské soutěži no.. a oni očekávali tak 10 lidí minimálně XD

• Oni čekali 10 a já jsem se divil, že tam vůbec někdo je  :D
  • ale flay ty se pokouších už hodně dlouto to změnit a všichni říkají že AT dělá hodně aha kdysi tam byli 2 a bylo to mnohem lepší místo :)

• Já už s tím nic nenadělám, zkusil jsem to, ale jakékoliv návrhy z mé strany jsou ignorovány, řeknu jen to, že PLC končí a nebude to dlouho trvat, šance že PLC dostane na starosti někdo schopný jsou mizivé, mužem podat petici  :D ale jsem přesvědčen, že by to nepomohlo, maximálně bychom dostali ban  :D
  • @SirMartinCZ nesouhlasíš s tím, že PlanetCraft končí nebo s tím návrhem na petici? 
  • Tím že končí.
  • Dávám tomu dva,  tři měsíce než ho zruší  ;)
  • Bohužel většinou ty podle některých hráčů nej minihry se zruší, protože na nich nikdo nehraje. :(
  • Když už to vzdali i admini tak jako.... 
  • :/ nejaky secret ??? :(
  • Při budování spawnu, bylo zadáno stavitelům téma o vyhasnuté planetě do které narazil meteorit a pomalu v ní vznikl nový život.

Toto napsala Rosinka při při kompletní předělávce PlanetCraftu v roce 2015.

Admin team dokázal za ty dva roky dovést PlanetCraft z pozice nově vzniklého života do totální apokalypsy a anarchie, která na serveru je, můžete psat do chatu cokoliv, mluvit o čemkoliv a hackovat jak chcete, kdyby jste si nabugovali par desítek milionu pochybuji, že by to někdo zjístil...

Connor to sice nezačal, ale ani neudělal nic proto, aby to nějak oddálil nebo odvrátil... Přirovnal bych to k tomu, že dostal na starost postřeleného kance, ketrý krvácí a místo, aby mu pomohl nebo mu trápení zkrátil ho nechává pomalu ale jistě vykrvácet...

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.