Premium a /setwarp

Ahoj,
Dneska mě napadlo, že by v /nastaveni a přidělování práv pro Premium by mohla přijít možnost odebrat právo na /setwarp. 
Při prohlížení warpů na hráčských serverech jsem našel toto:
Pochybuju, že v tomto to případě to udělalo Premium, ale náhody se dějí. Mnohdy tam lidi narvou nějaké znaky, co se blbě píšou a pak se to velmi špatně maže. :/
Možná by toto pomohlo předejít těmto nešťastným situacím.

Komentáře

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Kvůli tomu, že máš na serveru jednoho retarda zakážeš všem Premium vytvářet Warpy?
    A co bude dál? "Včera jsem jim sebral sůl a zítra jim budu holit hlavy." (citace z filmu Byl jednou jeden král...)

Kdybych postupoval podle této logiky, tak už by jste dávno neměli HS protože se najdou retardi kteří s nimi dělají bordel, VIP by neměli žádné výhody, protože se vždy najde někdo kdo dané výhody nějak zneužije, atd...

Takže ne, tuto funkci přidávat asi nebudeme.

• Zakaž v __global__ regionu používání příkazu /setwarp, pokud se ti to nelíbí...
  • SirMartinCZSirMartinCZ
    Retired
    upraveno 15. November 2017
    Nuže dobrá. 
    Děkuji za odpověď.
    @vlasasta ; tobě děkuji za radu, nenapadlo mě to.
  • @vlasasta ale pokud má víc regionu tak to musí zakázat i vnech. Jinak třeba když pujde na spawn a je tam region a není to zakázané i v nem tak mu ten setwarp půjde a ešte k tomu existuje createwarp a esetwarp takže zakazovat jen setwarp nemá cenu.
Tato diskuze je zavřená.