MaliCity - město na creativu :)

Ahoj všichni  :)
Na creativu už docela dlouhou dobu mám na pozemku město. Možná už tohle město někdo z vás viděl, protože jsem dělal i prohlídky a mnoho dalšího. Jelikož bydlím v hlavním městě, tak vím jak to ve městě chodí a vypadá. 
S městem mi pomohl kamarád _London_cze_ (ten starší), za to mu děkuji :)
V mém měště najdete:
-Metro, které má zatím 3 stanice ale myslím že je to dostačující :)
-Tramvajové koleje (5 zastávek)
-Nově i železnici pro vlak, kde se dodělává poslední stanice (budou 4 zastávky)
-Letiště
-Velký McDonald s McDrive
-Radnice
-Pošta
-Park 
-Paneláky, rodinné domy
-KFC Drive
-Alza
-Policejní stanici
-na 60% hotové náměstí
-Banka
-MaliTV
Dodělává se:
-Druhý panelák
-Poslední a zároven i největší vlaková stanice (plánuje se v blízkosti McDonalds)
-Stěny v tunelech metra
-Obchody a domy na náměstí
-Tesco (zatím jsou hotová jen trafika která je u vchodu)
-Parkoviště pro tesco
-Depo pro Tramvaje (plánuje se i pro metro)
-Asi ještě nějáké podniky a restaurace, který postavím tam kde zbyde místo.
Dám vám sem pár fotek s popiskem.

Alza - vevnitřTady můžete vidět letiště, zároven vlakovou stanici, a hlavně tramvajovou kolej.
Zde zase můžete vidět McDonalds i s McDrive, dole je vchod do metra a vpravo dole (to už bohužel není na obrázku vidět) je vchod do konečné vlaku, ale to ještě není hotový.Tady je vidět Alza s parkovištěm, vzádu jsou vidět i rodinné baráky a dole vlevo na obrázku i pískoviště.Zde je vidět stanice metra kde se začala stavět celá strasa metra, je to stanice U Mekáče (logicky, ta stanice se tak jmenuje protože je u vchodu do MD). Vlevo vidíme metro, a na konci stanice a kabinku pro dispečera.Pohled na město z výšky, bohužel není vidět celý město, chybí tam třeba hlavní panelák.Ten bílý dům je radnice s garáží a balkonem, nad radnicí je i vlaková zastávka, na tu zastávku vedou schody, udělané ze Stone Slabu. V pozadí je letiště a jdou vidět i rodinné domy vzádu. Je vidět i vstup do metra.Taková velká ulice, kde je vzádu podjezd pro tramvaje a vlevo jsou obchody a podniky. Vpravo se chystá obchod a ta velká bílá budova je Tesco, ovšem nedodělaný.Tady je pohled na samotné Tesco, vevnitř není nic kromě trafik který jsou u vchodu. Tam kde je trávník, bude parkoviště.

Pokud si chcete prohlédnout město, stačí říct. Na creativu jsem každý den cca. 1-3 hodiny (Odpoledne až večer), rád vám město ukážu :)

Jinak, pokud by mi někdo chtěl  pomoc s dostavěním města, budu rád. Alespon to bude rychleji hotové :)

Díky za přečtení,
Mali.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.