FiliMAN

upraveno 26. November 2017 v YouTube
Ahoj som nový YTber a potreboval by som to vystreliť tie subíky hore tak tu vám dávam odkaz na moj kanál a malú upútavku na GT ktorá je 1 z 3

Moj kanál:
FiliMAN (Nájdite si Minecraft hlavičku :D)

Budem rád za odber a like :D poprípade koment :)

Komentáře

• upraveno 26. November 2017
    Píšu to průběžně při sledováni videa:

1) Intro z nejpoužívanějšího druhu templatů - nejhorší intra jsou právě tato, nepoužívej je
    2) 0:11 - Modrej text (fuj) s fontem, který neumí háčky a čárky - najdi jiný a prosím změn barvu
    3) Koukám, že používáš hudbu od Approaching Nirvana(což je skvělý, jen bych hodil novější ;)), ale naprosto ignoruješ to, že bys je měl pod videem uvést s odkazem na danou písničku.
    4) Na videu není nic originálního, zvládl by to každý i s Movie Makerem, zkus to udělat zajímavější, zajímavé průchody mezi minihrami, zkus třeba když bude drop písničky dát úzasný transit do další minihry, lidi to ocení ;)
    5) Nepiš zprávy publiku do chatu, když nemáš mikrofon, tak dělej videa která ho nevyžadují, což tohle je. Když chceš vzkázat zprávu, dodej ji nějak při editu (ikdyž, zprávu typu "Tak to by byl prison" bych tam nedával, je to zbytečný a hodí se to spíš do mluvenýho videa)
    6) Video na mě působí nepříjemně, už vím proč - často se ti nenačítaj chunky, zkus si zlepšit nastavení NEBO dělej taková videa, která jsou třeba z jednoho místa ;) (taky mám wooden pc, vím jaký to je :/)
    7) Na natáčení si vypínej chat a scoreboard, působí to líp ;)
    8) "zatial strih :)" tam nepiš, nevypadá to dobře
    9) Děláš video na nepříliš zajímavý minihry (kromě prisonu), třeba takový turfwars...
    10) Myslím že do 5 minutového videa by se vešlo víc miniher než 3, vkládáš tam zbytečně moc věcí, vždycky stačí chvilka něčeho a pak zase něčeho jiného ;)

Myslím že kdybys zdokonalil aspoň půlku z těch věcí co jsem ti vypsal, tak by to bylo mnohokrát lepší (ty pro mě důležitejší jsem ti zvýraznil ;))
    Jinak, ještě bych zapoměl - hezká náhledovka.
    5/10
    (jen můj názor, nemusíš brát vážně)
  • @205nd_recovery dík za rady určite zlepším! Ale viac sa rozpíšem keď budem na PC
  • @205nd_recovery ;

1) Intro som nerobil ja ale Skypad6000 má YT a 500 subs
    2) Všimol som si až keď bolo na YT ale ten modrý o tom viem :D 
    3
    ) Tu hudbu som mal z jedneho GT videa ako sa staval spawn z Prisonu tak ani neviem odkaz :D
    4) To som sa snažil s tou hudbou ale no... a rád by som to urobil lepšie ale, jediný strih čo mi funguje je počas natáčania a v Camtasi 8 mi nefunguje cut (strih) keď dám cut tak sa mi to vymaže...
    5) To viem len som nemal predstavu o videu a mikrák mám ale je pri ventilátore z Notebooku :/
    6) Stále si to skúšam nastaviť inač ale nejde to ale, to je tým, že keď mam zapnutý MC a Bandicam tak mi to ide cca 50-100 fps a ked spustím nahrávanie už mam presne 9...
    7) Chat súhlasim ale scoreboard to sa dá aj vypnúť a keď tak na niektorých minihrách to je lepšie mať zapnuté
    8) To viem :D
    9) Ok no a to anni... ale ok no TurfWars to súhlasím ale parkour by som nemohol lebo som mal 9 fps :/
    10) Skúsim to tak urobiť

-FiliMAN
  • k tý hudbě ti kdyžtak řeknu že to je Virtual is where we live od Approaching nirvana kdyby to někoho zajímalo
    Na střih nepoužívej camtasii, zkus Videopad od NCH Software (klíče se dají jednoduše najít)
    ten scoreboard si vypni vždy jen na natáčení

jinak v pohodě, díky že jsi jeden z mála který tu kritiku snesl a vzal si z toho něco k srdci, normálně by na mě někdo vyjel s tím jak si dovoluju ho soudit když nemám -blablabla- odběratelů a jsem absolutní -blablabla- :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.